Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Migros icin link var mi mağazaya mi gideceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Simdi kafami karistiran bi kac durum var.
    Sahibinden uzerinde 1850 liraya da cihaz buldum. 2200 liraya da. 2200 lira olan sony eurosia garantili digeri ithalatçı sanirim.

Bu modeller arasinda pek fark yoksa cok kurcalayip icinde kaybolmayayim bu kadar ustune dusunce ayrı bi sakatlik çıkar illa ki.

Hemen hemen 2200 e gelecek zaten kart ve taksit isin icine girince.

Sizce 4.55 surumunde kirilabilen model mi almaliyim.

Yoksa illa ki 7116 serisi mi almam lazim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    migros internet satışı yapmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

migros internet satışı yapmıyor
    https://www.migroselektronik.com/kweb/cview/prcview/61910627-62355-sony-ps4-pro-1-tb-oyun-konsolu

Şöyle bir şey var ama?
  • bunu bilmiyordum böyle bir şey mi var yahu

web sitesi pek güncel ve kaliteli bir izlenim uyandırmıyor ama teslimat konusunda iyilerse buradan da alınabilir o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bunu bilmiyordum böyle bir şey mi var yahu

web sitesi pek güncel ve kaliteli bir izlenim uyandırmıyor ama teslimat konusunda iyilerse buradan da alınabilir o zaman
    Migros'un sanal marketi baya meşhur, internetten alışverişini yapıyorsun onlar eve getiriyor. O site daha güncel duruyor bu elektronik versiyonu. Ama dediğin gibi fiyat artmışta bunlar güncellemeyi unutmuş gibi duruyor. Ama en kötü ihtimalle iptal ederler.
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam online oynayacaksanız cihazı kırmnaın manası yok 7116 b alın sessiz. Bende var pro şu an 7016 b yazılı versiyonu yüksek. Aldığımdan beri bir kez online oynayamadım o kdar vakit olmuyor ben haftada 1-2 saat oynuyorum o yüzden 4.55 i alıp 1 kaç oyun oynayacağım en fazla sonra yine gow vs için normal haline döeneceğim
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Mağazadan almak daha mantıklı
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Hocam genelde online oyun oynamaya pek zamanim yoktur. Yillardir elimde olan ps3 umu hep orjinal kullandim ve daha gecen ay bi online oynamaya basladim plants vs zombies le.

Bende diyorum ki o yüzden belli basli oyunları oynamak icin 4.55 surumunde bi cihaz alayım beni bi sure götürür zaten sonrasında sadece god of war için bile tekrar orjinal haline döneceğim.

Durum buyken model farkliliklari garanti konusu derken cikamadim bende isin icinden bi türlü.

Ama sanirim cok dusunmeden detaya takilmadan 4.55 surumde bi cihaz alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

https://www.migroselektronik.com/kweb/cview/prcview/61910627-62355-sony-ps4-pro-1-tb-oyun-konsolu

Şöyle bir şey var ama?

Alıntıları Göster
    stokları çok tutarsız. iptale hazırlıklı ol. iki kez ürünümü iptal ettiler stokta yok diye.

• Dün %10 indirimle 1709 TL'ye Ps4 Pro vardı ihtiyacım olmadığı için almadım, bugün fiyatı 1899 TL'ye yükselmiş, 1 adet kapalı kutu stok gördüm. İlgilenen var ise mağaza bilgisi (Ankara) paylaşabilirim.
  • Migrostan alanlar hatırlıyorsa yazılım vers,yonunu söylerseler alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Dün %10 indirimle 1709 TL'ye Ps4 Pro vardı ihtiyacım olmadığı için almadım, bugün fiyatı 1899 TL'ye yükselmiş, 1 adet kapalı kutu stok gördüm. İlgilenen var ise mağaza bilgisi (Ankara) paylaşabilirim.
    Hocam cihaz Sony Türkiye garantilimi. Rica etsem paylaşırmısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyyah1984 kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili. Garantisini hangi firma sağlıyor bilmiyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

İthalatçı garantili. Garantisini hangi firma sağlıyor bilmiyorum ama.
    Tşk ederim

• Migrostan ps4 pro aşığa versiyonunu hatırlayan arkadaşlar cevap verirse sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimidir bilmiyorum ama bilgisi olan var ise cevap verirse sevinirim. Bir cekilisten ps/719946069/ps4 500 gb hits bundle diye bir urun kazandim. Acaba bu ps4 ile beraber oyun da gelecek mi yada sadece makina mi gekecek?
  • smart41 S kullanıcısına yanıt
    oyunla beraber büyük ihtimalle.
  • Merhaba uygun dualshock 4 v2 modelini arıyorum uygun fiyatlı sıfır veya temiz 2.el satan var mı?

• arkadaşlar çok basit şekilde arada online oyun ve god of war oynamak için bir cihaz arıyorum. 2.el alıcam. 500 gb bana fazlası ile yeterli. alım yaparken nelere dikkat etmeliyim ?
  • 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.