Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kranos

Arkadaşlar merhaba. Bu oyun konsolları konusunda hiç bir bilgim yoktur.Çocuğuma bir tane almayı düşünüyorum. (Beraber oynarız) hareket sensörlü, orijinal olmayan oyunları da oynatabileceğim bir oyun konsolu arıyorum. Bana marka ve model tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

2. kol ile beraber satılan ps4 seçeneklerine bakın.
  • Geçtiğimiz hafta ben de İzmir Mavibahçe Teknosa'dan 3 yıl garanti uzatma ile birlikte 2bin civarına satın aldım. Ara sıra stok geldiğini söyledi çalışan. Sabah webten stok kontrolü yaptığımda sadece Mavibahçe gözüküyorken, almaya giderken Forum Bornova'da da stok gözüküyordu.

Almayı düşünen arkadaşların her gün düzenli kontrol etmesinde fayda var

h ttp://www.teknosa.com/urunler/125088759/ps4-pro-1tb-konsol

h'den sonraki boşluğu silin. Forum kendisi link yapınca sayfa açılmıyor.

Şu an Şişli Cevahir'de gözüküyor mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erjunt -- 13 Şubat 2017; 17:19:3 >
  • ps4 500gb sıfır en uygun nerde bulabilirim ? bimde hala varmı birisi 750 tl ye bimden sıfır aldım yazmış
  • dün %5+axess kombosunu kaçırdık gg de, seriydi pal dı garantiydi derken çorba oldu herşey, ürün satıcı kombo önerisi lazım
  • Mobile özel N11'de PS4 Slim 1TB 1299TL olmuş.
    24 ay Sony Eurasia garantili. Fiyat güzel gibi.
    http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-1-tb-cuh-2016b-eurasia-P137230688

Düzenleme: %11 n11 indirimi ile de 55TL daha düşüyor. Yani son fiyatı 1244TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aswerth -- 14 Şubat 2017; 23:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalstroke21

ps4 500gb sıfır en uygun nerde bulabilirim ? bimde hala varmı birisi 750 tl ye bimden sıfır aldım yazmış

bimde 750 tlye sıfır cihaz satılmadı diye biliyorum 1000 tlydi o eski fat cihaz garantisiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aswerth

Mobile özel N11'de PS4 Slim 1TB 1299TL olmuş.
    http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-1-tb-cuh-2016b-eurasia-P137230688

Ben daha fazla bekleyemedim siparisi geçtim.

Paraf karta 50 tl de puan verdi. 1200 tl civarina geldi.

Iki gün sonra sony kol veya oyun hediye kampanya yaparsa üzülürüm ama:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KOMANDO ASTEĞMEN

quote:

Orijinalden alıntı: aswerth

Mobile özel N11'de PS4 Slim 1TB 1299TL olmuş.

Ben daha fazla bekleyemedim siparisi geçtim.

Paraf karta 50 tl de puan verdi. 1200 tl civarina geldi.

Iki gün sonra sony kol veya oyun hediye kampanya yaparsa üzülürüm ama:)

aynen bende geçtim siparişi akbank neo dan da 50 cippara geldi, öbür neo ilede kol alayım derken o koldu bu koldu süre bitti, kol tavsiyesi varmı

• erjunt kullanıcısına yanıt
    Hocam ben teknosa'dan aldım. Ürün bir hafta on güne gelir dedi. Şimdi stok yok diyor. Bekleyelim biraz dedi. Karttan üç taksitle çekti fatura verdi. Ürünün gelmeme durumu varsa ben alabilir miyim başka şubeden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erjunt

Geçtiğimiz hafta ben de İzmir Mavibahçe Teknosa'dan 3 yıl garanti uzatma ile birlikte 2bin civarına satın aldım. Ara sıra stok geldiğini söyledi çalışan. Sabah webten stok kontrolü yaptığımda sadece Mavibahçe gözüküyorken, almaya giderken Forum Bornova'da da stok gözüküyordu.

Almayı düşünen arkadaşların her gün düzenli kontrol etmesinde fayda var

h ttp://www.teknosa.com/urunler/125088759/ps4-pro-1tb-konsol

h'den sonraki boşluğu silin. Forum kendisi link yapınca sayfa açılmıyor.

Şu an Şişli Cevahir'de gözüküyor mesela.

Sayenizde ben de dün 1699TL'ye Metrocity Teknosa'dan aldım PS4 Pro'yu.

İkinci el ürünlere aman aynı parayı vermeyin, Teknosa'ya ara ara stok geliyor, takip etmeniz yeterli. :)

• PS4 Pro; Teknosa Denizli, İzmir ve İstanbul'da stok mevcut. Bilginize

Denizli -> Forum Çamlık
    İzmir -> Mavibahçe
    İstanbul -> İçerenköy Carrefoursa, Pendik Neo, Ümraniye Canpark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erjunt -- 16 Şubat 2017; 17:41:46 >
  • Arkadaşlar 1 aylık slim 1tb eurasia garantili çift kol fifa 17 ve 2k17 ile birlikte 1200e aldım sizce iyi mi? Cihaz temiz çizik dahi yok.

• oguzkhan55 O kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. iyi fiyat.
  • Şuan sony tr garantili en uygun nerde satılıyor?

• Bugün zorlu d&r'da bolca mevcuttu ps4pro. Fiyat 1699 TL.

• Vatan bilgisayardan 1699 tl/6 taksit pro satın aldım dolar düşüyor adamlar stok çıkartıyor parça parça başka açıklaması yok..

• Merhabalar,

pro mu yoksa normal mi?
    normalse slim mi fat mi?
    500 gb mi 1 tb mi?

Teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimey

Merhabalar,

pro mu yoksa normal mi?
    normalse slim mi fat mi?
    500 gb mi 1 tb mi?

Teşekkürler şimdiden

4k tv ve para varsa pro kesinlikle

(1700-2000 tl arası pro lar ), para çoksa birde vr ;)

4k tv yoksa ve alınmayacaksa 2 sene civarı ( 2-3 sene sonrada ps5 çıkar zati ) ayrica parada çokta fazla değilse fat kasa 1 tb mat olanı alınmalı kesinlikle Sony türkiye garantili Birkaç aylık cihazlar bu şekilde 900-1000 civarı

Peki slim ve 500 gb yada parlak kasa neden alınmamalı ?

1.si Slim ikinci el pek yok ,olanlar fiyatları fat kasadan biraz daha pahalı ama arada bariz farklar yok , zaten sıfır alacaksanda slim yerine az daha koy pro al bariz fark var 4k bile o farka değer ayrıca pro 2. El de de daha değerli bu nedenlerle fat -slim arası fat kasa ama slim -pro arası pro kasa birde slim kasa her nekadar yok dense de soğutma sorunu vb şikayetler forumlarda dolanıyor parlak kasada oldugu gibi ama sorunsuz kullananlarda elbet vardır o ayrı.

2. Si 500 gb neden alınmaz çok oynamayan bana bile 800 gb gidiyor eğer Plus üye olursanız 1 yıla kalmadan 500 gb çoktan dolar taşar yetmez. Plus uyesi olmazsanız da belli bir süre sonra yetmiyor zati ama harici harddisk takılacak yakında ancak oda para sonuçta ve ayrı aparat en temizi 1 tb al geç sorunsuz kafan rahat ( bu arada bence ps5 ler 2 tb hatta 3-4-5 tb olmalı bence)

3. Neden mat kasa çünkü mat kasalar sorunları giderilmiş hatalar duzeltilerek son noktaya gelmiş halidir. Parlak kasa ilk seriler kronik sorunların daha fazla olduğu cihazlar bizzat 2 arkadaşım parlak 500 gb kullanıyor tık etmedi sağlamlari da var ama çok fazla şikayette okudum okuduk genel kanı mat kasa daha sorunsuz ve 2.eli daha iyi alırkende aralarında uçurum olmaz fiyat olarak

Bunların neticesi 4k tv olmasına rağmen mat kasa 1tb almistim alirken kampanyada sıfır yakaladım pro ile arasında 600 tl fark vardı aldım sonuçta 4k da olsa çok detaya takılmıyorum para sıkıntım olmasa ama pro alırdim. Bunlar bnm çıkarimlarim bir çok arkadaşa da yardımcı oldum bu şekil fikrim bu

• abidig kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,

Teşekkürler detaylı cevap için :) 4k tv yok, bir sene içinde de almayı düşünmüyorum, o zaman en mantıklısı 1 tb fat olan. Onunda oyunlu ve ekstra kollu olanını araştırayım uygun yakalarsam alırım inş :)
  • 
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.