Şimdi Ara

Sony Playstation 3 - Belli Başlı Hata Kodlarının Listesi ve Anlamları!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
54.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benım aldıgım hata kodu cok ılgınc hıcbıryerde bulamadım acıklamasını onlıne super street fighter 4 oynuyorum bırden baglantı kesılıyo ve ''50130504'' nolu hatayı verıyo bu normal ps3 bosta dururkende verıyo bosta bır sıkıntı yok ama oyun ıcınde verırse benım 100 pp puanım sılınıyo o kadar ugras sonra hata versın delı oluyorum.. acıklamasını bılen varmıdır bu hata kodunun..
  • bende bu hattan düşme numarı gelince naapmam gerek bağlantı hani kopuyoya 80710092 de ???
  • beyler bügün us psnimden alışveriş yapmak istedim yalnız buy now dedikten sonra 80023102 bu hatayı aldım sebebini bilen varsa yardımcı olabilirmi
  • Selamlar,
    Bugun amerikadan gönderilen bir ps3 elime geldi makıneyle birlikte God of war 3 oyunu geldı ve sorunsuz çalışıyor ancak turkıyeden mortol kombat oyunu aldım onda ise 80028f10 hatasını verıyor.Ne yapmam gerektği hakkında bir fikri olan varsa sevinirim..
  • Merhaba,
    ps3 de oyun oynarken birden save etmemeye ve 8003051E hatası verip oyunu veya değiştirdiğim özellikleri kaydetmemeye başladı. ne yapmalıyım? her oyun oynarken baştan başlıyorum. aldığım yer problem yok diye geri yolladı ama hala sorunum devam ediyor. ps3e oyun harıcı hiçbirşey yüklemedim. oynadığım oyunlar god of war, uncharted ve toy story3. ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim.
    teşekkürler,
    andaç
  • Merhabalar,
    bende çıkan hata 80029946
    ülkemizde çıkan Band of Brothers orjinal dvdsinde çıktı bu baya denedim sonuç alamadım,
    var mıdır bu sorunla karşılaşan ya da bir çözüm önerisi olan acaba?
  • selam arkadaşlar
    80028E02 hatası alıyorum özellikle playstation storeye girerken ve hiç giremiyorum diğer internet bölümlerinede kısıtlı giriliyor
    bu hata nedir ve nasıl düzeltebilirim yardımlarınızı bekliyorum ...
  • orada kimse yok mu ?
  • PSN hata kodu 80710A06

Bu hata kodunu 2 gündür alıyorum.Psn e giriş yapamıyorum.Nasıl düzelir bilen varmı? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

PSN hata kodu 80710A06

Bu hata kodunu 2 gündür alıyorum.Psn e giriş yapamıyorum.Nasıl düzelir bilen varmı? Şimdiden teşekkürler.

Demin ben de denedim bana da aynı hatayı verdi, forumda da bu konuda şikayeti olanlar var zaten son günlerde.

Sanırım Sony'den kaynaklanan bir network problemi söz konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

PSN hata kodu 80710A06

Aynen hocam ya. bende aynı hatayı alıyorum sabahtan beri giremiyorum psn ye
  • aynen ya dün gece 1 de kapadım gayet normaldi
    Şimdi deniyorum bu hatayı veriyor bendede

Cihaz slim 250gb
  • PSN ye bakım yapıyorlarmış. Onlardan kaynaklanıyor yani düzelir birazdan
  • Anladım..
    Açılıonca yazarsan sevinirm
  • Hala olmadı ya
    PS3 ü alalı daha 5 gün olmadı büyük hevesle okuldan geldim ama anlaşılan bugun oynıyamıyacağız
  • güzel konu..
  • Hey gidi günler...
  • herkese iyi pazarlar.

kuzenimin gaia manager yüklü ps3 ünü birkaç günlüğüne aldım. daha önce oynadığında sorun çıkarmayan red dead redemption adlı oyunu açmak istediğimde şu an hatırlayamadığım bir hata kodu verdi. internetden yaptığım araştırmada eboot u değiştirmem gerektiğini belirten açıklamalar okudum. oyun klasörünü hdd ye atıp eboot u değiştirip yeniden ps3 e taktığımda hata kodunu göstermez oldu ancak oyunuda yüklemeden ana ekrana geri dönüyor . ne yapmamı önerirsiniz ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler

( not : ps3 Jb nin yabancısı olduğum için çok belirtici beilgi veremedim)

edit : hata kodunu buldum. 80010009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiwele -- 24 Nisan 2011; 15:37:51 >
  • arkadaşlar son güncellemeleri yaptım playstation home a giremiyorum psn e girişimi yaptım internet te var fakat ps home a girerken 'an error has occurred (8002E5A0)' hatasını alıyorum yardım edeblirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.