Şimdi Ara

SONY PASİF 3D'Lİ DVB-T2 DESTEKLEYEN 'W8 SERİSİ' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
12.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dahili uydu alıcısı HD kanalları gösteriyor. hareketli görüntüler iyi.

d-smart için ayrı dekoder olmadan modül ile kullanabilirsin. amam digitürk modül üyeliğini bu sene itibariyle kaldırıyor yani dekoder gerekecek. ( bilgi @Yusuf Miroğlu )
  • teşekkür ederim arkadaşım yazdıkların benim için önemliydi...
  • 3200 den en uygun fiyata bulanlar varmı? n11 den başka 3000TL falan
  • copyright05 kullanıcısına yanıt
    Ben n11 sonycenter Mağazası'ndan 2899 TL ye almıştım. Alırken avm lerdeki sonycenter mağazalarına gidip orada pazarlık yapmıştım. En son 3100 e bırakmışlardi ki fiyat 3200 TL idi. Belki peşin versem 3000 e inebilirdi.
    Alali 2 hafta gecti, fiyatlar hala aynı.
  • Ben de sony center ile görüşmüştüm o dönemde 3200TL iken indirim yapmam dedi şimdi 3350 olmuş sana 3200den bırakırım dedi. n11 de 2900 iken kartım müsait değildi 1 haftada çok şey değişti... nasip işte...
  • copyright05 kullanıcısına yanıt
    anladım, hayırlısı olsun. umarım kısa zamanda sizde uygun fiyata tv'nize kavuşursunuz.
  • en iki tv arasında kaldım;

SONY 46W805 =3.199,00 TL AXESS E %10 PARAPUAN VERİYOR TEKNOSA

SAMSUNF 46F7000 =3399 TL+4 GÖZLÜK İLE KLİKSADA

İKİSİ ARSINDA KALDIM

SONY 100 HZ. LG PANEL PASİF 3D
    SAMSUNG 200 HZ AKTİF 3D

TV YAYINLARI VE 3D İÇİN HANGİSİ SEÇİLMELİ SMART O KADAR ÖNEMLİ DEĞİL

YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM
  • W805 modeli icin input lag durumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprcn

tv genel olarak güzel ve benim aradığım her şey mevcut olduğu için aldım.
    türksat tüm kanallar var, kanal geçişi bence hızlı (dahili uydu alıcılara göre), uydu kanallarını sıralama silme gibi işlemleri yapılabilmekte ayrıca kanalları düzenledikten sonra usb ye yedekleme geri yükleme yapılabilir. harici uydu alıcı kullanmadım. dijital karasal yayın deneme imkanım yok. ekran kalitesi gerçekten güzel. sd yayınlarda bile iyi bir sonuç veriyor. usb den film konusunda başarılı. mkv de sorun yok dts de aynı şekilde. sadece bazen altyazı yok diyor ama sonra açıyor. menü animasyonları güzel olmuş. 3d gözlükler inanılmaz hafif ve 3d görüntü gayet keyifli. nfc telefondan görüntü aktarma oda sorunsuz çalışıyor. ayrıca ikinci kumanda çok pratik olmuş, hem üzerinde ki tuşların kullanılabilirliği hemde kızılötesi ile çalışmadığından her yerden her açıdan algılayabilmekte. hatta koridorda bile. aklıma gelenler bunlar

hocam ben de 42 lik aldım dün altyazılarda türkçe karekter sorunu yaşıyor musun?

ben bir türlü çözemedim yardımcı olursan sevinirim.

teşekkürler

• 42W805 almayı düşünüyorum. Fiyatların biraz düşmesini bekleyeceğim. Dahili uydu alıcısında türksatta ntvspor-trtspor gibi bazen şifreli durumlarda şifre çözüyor mu? Denediniz mi ? Kesin bir bilgi var mı? Benim için çok önemli.

• yerli markalar hariç biss key çözen yok
  • W805'teki şu donma sorunu ne oldu?hani normale dönmesi için tv'nin kapatılıp açılması gerekiyordu.bu sorunla ilgili yazılım falan çıktı mı?bu tv'yi kullanan arkadaşlar bu sorunla karşılaşıyorlar mı hala?
    Şu an bu tv'yi almamı engelleyen bir bu kilitlenme olayı,birde aşırı ışık sızması ve bulutlanma olayı,ki Sony'ye hiç yakışmayan şeyler bunlar.Tamam Sony biraz piyasaya inmek istemiş,LG,Samsung pastasından pay kapmaya çalışıyor.iyi de alternatif oldu son kullanıcı için.ama az para değil ki.1000 tl.lik izle geç,arkana bakma tarzı panel almıyoruz.kaliteden bu kadar ödün verip hevesimizi neden kırıyorlar ki
  • merhaba arkadaşlar 42" w805e alternatif olarak neleri önerirsiniz? bir hafta içinde tv almam lazım, kampanya fiyat düşmesini beklicek zamanım maalesef yok
  • alın keyfinize bakın, ben gayet memnunum
  • S.a arkadaslar 47W805A dusunuyorum bu tv yi ps4 icin almak istiyorum arastirmalarima gore input lah suresi bakimindan 2. Sirada fps oyunlarda goruntu akar di mi bu tv de aldigima pisman olur muyum sizce birde tv yi aldik diyelim olu piksel bulutlanma işık sizmasi testini nasil yapacagim acaba

• alprcn kullanıcısına yanıt
    internetten film izlerken tam ekran oluyormu.
  • Bu cihaza bluetooth bir klavye şansımız varmı?Deniyorum fakat tv görmüyor klavyeyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprcn

42" w805 kullanıyorum sormak istediğiniz varsa zamanım oldukça cevaplayabilirim.

Merhaba bende 42"w805 aldım fazla inceleme şansım olmadı ama nette ki online film izleme sitelerinden film izleyemiyorum durum böylemi yoksa yanlış yaptığım birşey mi var ...teşekkürler
  • Arkadaşlar bende 42w805b aldım.

Hareketli sahnelerde görüntü biraz kesik kesik oluyor. Bu normal mi acaba.

Ayrıca 2d'den 3d'ye çeviride bir sorun var sanırım. 3d görüntü alamadım bir türlü.

Görüntüyü ikiye ayırıyor ve ekranı taşıyor. Bu sebeple 3d vermiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.