Şimdi Ara

SONY NWZ-Mİ YOKSA-SHUFFLE MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum.Bu iki mp3 çalar arasında kaldım sizce hangisini almak daha mantıklı

SONY NWZ-B183R 4 GB WALKMAN
    SONY NWZB183B.CEW 4 GB DAHİLİ USB'Lİ WALKMAN (SİYAH)

İLE

APPLE iPod shuffle 2 GB
    APPLE iPod shuffle 2 GB Space Grey

Kardeşime araştırmalarım sonucunda sony nwz almıştım fakat ses kalitesi nedense beni tam memun edemedi onun ışında gerek 3dk da hızlı şarj olayı gerek klasörden müzik dinleme,bass özelliği veya metal kasa olması çok hoşuma gidiyor apple da ise 2gb yer bana az gelir fakat ses kalitesi güzelse fark etmez katlanırım artık en son versiyon shuffle yaklaşık 250 tl ye satıyordu apple mağazası fiyat farkı var bayağı.
    Peki siz ne düşünüyorsunuz o farka 2gb olması ve ses kaltesi değermi?Sizce seçimimi hangi sinden yana kullanmalıyım?
    Bu arada kulaklığım Sennheiser cx 300-ii precision.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helloozo -- 22 Nisan 2017; 0:10:51 >

• Konu hakkında bilgisi olup forum mantığını anlamamış sadece okuyup geçen arkadaşlar neden acaba bu bilgi cimriliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam Sony derdim hocam. Ses kalitesinin sizi tatmin etmemesinin nedeni büyük ihtimalle Avrupa Birliği volume kısıtlamasıdır. Modele bakmadım ama servis menüsüylw bu kısıtlamalar genelde aşılıyor. 2006'dan beri sair Sony mp3'lerini kullanan biri olarak söylüyorum, Sony gerçekten mp3 player işini yapıyor. iPod Touch mu, Sony mi deseler, (son high res. Audio modelleri), Sony derdim. Kaldı ki sizin tercih etmek istediğiniz cihaz Shuffle. Elinizin altında menu olsun, ses ayarları olsun, ses kalitesi olsun. Her türlü Sony.

• Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim fakat geç oldu aldım bile

Alacak arkadaşlara tavsiyem eğer 2gb az fakat sık sık güncel tutarım diyorsanız düşünmeden shuffle alın yok böyle cihaz resmen mühendislik harikası adamlar topu topu bir kaç tuşa herşeyi atamış hiçbir eksiğini hissetmiyorsunuz şuanda tek uyusmazligim Siri benzeri şarkının adını söyleyen olaya alışamadım bazen anlaşamıyoruz hızlı söylüyor hanımefendi Ses kalitesi ise çok beğendim tam aradığım diyebilirim 300II ile kombin oldular bazlar tizler middle kar hepsi tam ayarında oldu tavsiye ederim

• Bass için özel bir ayar mı var ? Nwz613 kullanıyorum ben.. merak ettim..

• Ayni ikilemdeyim. Türkçe dinlerim genellikle. Sizce hangisi? KZ ZS3 ile kullanacagim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.