Şimdi Ara

Sony NWZ-B 163 Şarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cihazı yeni aldım şarj olması için pc ye takıyorum ve saat yönünde ışık yanıp sönmeye başlıyor fakat bir süre sonra USB Connected yazısı cıkıyor ve şarj sonlandırıyor usb deb cıkartıp biraz kurcalayınca yaklaşık 1 dakika Low battery deyip kendisini kapatıyor ve sürekli bu şekilde cihazda bir sorunmu var yoksa benmi yanlış birşeyler yapıyorum yardımcı olabilicek birisi varsa şimdiden teşekür ederim.

• ''fakat bir süre sonra USB Connected yazısı cıkıyor ve şarj sonlandırıyor''.şarjı siz mi sonlandırıyorsunuz yoksa bilgisayar kendisi mi sonlandırıyor?
    normalde b153 serisinde bilgisayara bağladıgınızda direk connected usb yazar ve üstte batarya göstergesi de görünür.şarj olurken batarya ikonu içindeki seviye sürekli hareket eder.şarj bittiğinde ise batarya ikonunun içinde full yazar.163te de böyledir büyük ihtimalle.bilgisayara takıp birkaç saat bekleyin çıkartmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazarRS -- 10 Aralık 2011; 6:24:01 >
  • aynı sorun bendede var ışığı yanıp sönğyo fakat ekranda bişe yazmıyor ekran kapalı ışık yanıyo sönüyo hiç bi değişiklik yok saatlerde o şekilde usb de kaldı ama usb den çıkardığımda şarj olmadıgı için low battery diyip kendinsini kapatıyor anlayamadım bi türlü
  • arkadaşlar varmı bi çözüm bulan şarj edemiyorum usb den cihazı laptopda da denedim olmuyor şarj neden aldım bunu ben ya :S
  • çözüm yok sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.