Şimdi Ara

sony nwz-a818 ve merak ettiklerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bundan 1 hafta önce sony a818 mp3 player ı aldım çok memnundum hala daha memnunum fakat öğrenmek istediğim bi kaç nokta var.
    Genelde mp3leri winampten dinlerdim, şimdi mp3 player içine mp3leri explorerdan sürükle bırak ile music klasörü içerisine atıyorum ancak şarkıların çoğunda album art yok bu sebeple dün mp3 player ın içindeki tüm mp3leri hdd ime aldım ve o klasörü windows media player librarysine ekleyip tek tek album artlarını buldurdum media playerdan.Ardından tekrar geri attım mp3leri ancak hala daha media playerda albumartlar gözükmesine rağmen mp3 playerda şarkıların albumartları gözükmemekte.
    Bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim yani mp3lerime sony a818 için album art nasıl eklerim?

Diğer bir sorum ise lyrics desteğinin olup olmaması var ise nasıl kullanılır?

Teşekkürler

• Wmp uğraşma ücretsiz mp3 tag programını kullan. Albüm kapağı gözükür. Ama bununla düzenlediğin mp3 lerde de yıl görünmüyor unknown yazıyor. Lyrics desteği ise cihazda yok.
  • hangi programı önerirsiniz
  • bu mp3lere albümart ekleme, taglarını düzenleme için kullancaımız bi program önerisi verirmisiniz???
  • birde videoları mp4 yapıp alt yazı ekleme programı :)
  • mp3 tag editor, eski versiyonları ücretsizdir. Mp4 için ise total video converter.
  • walla ben wmp11 le eşitleme yapıyorum görünüyor albüm resimleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.