Şimdi Ara

Sony, MWC 2018'de tanıtacağı amiral gemisinin teaser videosunu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Mobile, resmi Twitter hesabı üzerinden 26 Şubat 2018'de başlayacak Mobil Dünya Kongresi (MWC) ile ilgili kısa bir teaser video yayınladı. Yaklaşık 23 saniyelik videodan pek bir şey anlaşıldığı söylenemez zira sadece dalgalı çizgileri tutan bir el görüyoruz. Muhtemelen şirketin yakında tanıtacağı kavisli tasarıma sahip akıllı telefonuyla ilgili bir ipucu veriyor.

Ayrıca Bkz.Beş kameralı ve Snapdragon 845'li Nokia 8 Pro yolda
    Sony'nin etkinlikte Xperia XZ2'yi duyurabileceğine yönelik söylentiler var. Şirketin yeni amiral gemisi olacağı belirtilen telefonda, Qualcomm Snapdragon 845 yonga setinin yanı sıra 18:9 görüntü oranına sahip bir ekranın yer alması bekleniyor. Bazı raporlar cihazın 4K ekranla gelebileceğini iddia etmişti ancak son benchmark testlerinde QHD çözünürlüğe sahip olduğunu gördük.

Sony son dakikada tasarım değişikliği yapmış olabilir

Telefonun tasarımı konusunda bir takım bilgiler sızmıştı ancak Sony'nin cihaz üzerinde bazı son dakika değişiklikleri yapabileceğini gösteren bir FCC belgesi ortaya çıktı. Yani şimdiye kadarki tüm sızıntıların geçersiz olma ihtimali var. Neyse ki MWC 2018'e bir haftadan daha az bir süre kalmış durumda. Dolayısıyla tüm ayrıntıları resmi ağızdan öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

• Son andaki tasarım değişikliğine FCC izin vermedi. Yani kulaklık girişi ve parmak izi okuyuculu kilit tuşunu beklemeyin.

• Arc tasarımına dönüş yaparlarsa tadından yenmez.
    Özellikle Compact serisini sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Arc tasarımına dönüş yaparlarsa tadından yenmez.
    Özellikle Compact serisini sabırsızlıkla bekliyorum.

Bunlarda akıl olsa zaten ARC serisinden esintiler yapar adam akıllı bir tasarımla cihaz sürerler piyasaya. XZ1 kullanıyorum, telefondan memnunum ama neredeyse eski telefonum Z1 ile aynı tasarıma sahip.
  • Sony tasarım konusuna yatırım yapmalı birazcıkta. Modayaa uymayan markalar malesef pek satmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görselden anladığım kadarıyla Sony billurlu bir telefon modeli ile geliyor.
  • hayir benim anlamadigim ne gerek var 4k ekrana yap 2k veya full hd biraz batarya tasarrufu olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.