Şimdi Ara

★★★ Sony MDR-ZX600 Kulaklık İncelemesi (Bol SS'li) ★★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
26.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xb 600 iyi diyorlar. Zx 600 e gore nasildir arkadaslar bilen -deneyen var mi???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnson22

Xb 600 iyi diyorlar. Zx 600 e gore nasildir arkadaslar bilen -deneyen var mi???

+1000 bir cevap verin ustalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

quote:

Orijinalden alıntı: Johnson22

Xb 600 iyi diyorlar. Zx 600 e gore nasildir arkadaslar bilen -deneyen var mi???

+1000 bir cevap verin ustalar.

Hatta bir de xb400 ile kıyaslayın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılı bir inceleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

Başarılı bir inceleme

Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kulaklığın yalıtımı nasıl arkadaşlar. dışarı ses verme açısından?
    bir de philips uptown modeliyle kıyaslayabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivert

bu kulaklığın yalıtımı nasıl arkadaşlar. dışarı ses verme açısından?
    bir de philips uptown modeliyle kıyaslayabilecek olan var mı?

%80 i gecmezseniz iyi fakat sesi sonlarsaniz hoparlor olarak kullanabilirsiniz ben sahsen oyle kullaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kulaklıktan yarın istemeyi düşünüyorum.
    Aslında 35 liraya 0 Zx300 alma fırsatım vardı. Babamla konuştum güzelmiş fiyat dedi.
    Ama Sony'de çalışan bir tanıdığımız var, bana 100 liraya Zx600 getirme imkanı var.
    Babam da almışken en iyisini al, ama iyice düşün öyle al dedi.
    Ben de hem tasarımı, hem ses kalitesi hem de aklımın kalmaması için ZX600'e yöneldim.

Sorum şu: Kırmızı renk mi alayım Mavi renk mi ?

Bir de ben bu kulaklığı alırsam hep çantamda taşıyacağım. Ara sıra yere düşüyor biraz sıkışıyor eziliyor filan.
    Bu kulaklık çok hasar alır mı, dayanıklı mıdır ? Yani yere atmayacağım tabii ama, çantadayken de ezilip kırılmasını istemem tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Bu kulaklıktan yarın istemeyi düşünüyorum.
    Aslında 35 liraya 0 Zx300 alma fırsatım vardı. Babamla konuştum güzelmiş fiyat dedi.
    Ama Sony'de çalışan bir tanıdığımız var, bana 100 liraya Zx600 getirme imkanı var.
    Babam da almışken en iyisini al, ama iyice düşün öyle al dedi.
    Ben de hem tasarımı, hem ses kalitesi hem de aklımın kalmaması için ZX600'e yöneldim.

Sorum şu: Kırmızı renk mi alayım Mavi renk mi ?

Bir de ben bu kulaklığı alırsam hep çantamda taşıyacağım. Ara sıra yere düşüyor biraz sıkışıyor eziliyor filan.
    Bu kulaklık çok hasar alır mı, dayanıklı mıdır ? Yani yere atmayacağım tabii ama, çantadayken de ezilip kırılmasını istemem tabii ki.

Ben mavi sipariş etmiştim ellerinde olmadığı için kırmızı istedim. Darbelere kesinlikle dayanıklı 1.30 m den asfalta düşürdüm metalik yüzeye çizik bile yok Ben de çok istedim mavi olmasını ama mutluyum.

Edit: G nin ses kaynağı iyimi bilemiyorum ama bir de sony mp4 ün varsa tadına doyum olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXSTAR -- 22 Ocak 2014; 20:03:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Ben mavi sipariş etmiştim ellerinde olmadığı için kırmızı istedim. Darbelere kesinlikle dayanıklı 1.30 m den asfalta düşürdüm metalik yüzeye çizik bile yok Ben de çok istedim mavi olmasını ama mutluyum.

Edit: G2 nin ses kaynağı iyimi bilemiyorum ama bir de sony mp4 ün varsa tadına doyum olmuyor.

Ben aşağı yukarı karar verdim kırmızı olacak.

Benim için önemli olan daha çok ezilip kırılmaması aslında. Zx300'e onun için sıcak bakmıştım, kırılırsa çöpe giden 35 TL bana koymazdı, ama buna bir şey olursa üzülürüm.

Optimus G'nin ses çipi ve kalitesi çok kötü. Ama PowerAmp almıştım 1 sene önce paraya kıyıp. Şu anda çok güzel gidiyoruz.
    Gönül isterdi ki bi hTC One'ımız olsun ama olmadı, öğrencilik işte ne yapalım
    MP3-MP4 de almak istemiyorum, hem kullanımı zor geliyor, hem de 2 cihaz taşı ikisiyle de uğraş vs. zor iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 22 Ocak 2014; 19:58:42 >

• quote:

quote:

Edit: G2 nin ses kaynağı iyimi bilemiyorum ama bir de sony mp4 ün varsa tadına doyum olmuyor.

Benim için önemli olan daha çok ezilip kırılmaması aslında. Zx300'e onun için sıcak bakmıştım, kırılırsa çöpe giden 35 TL bana koymazdı, ama buna bir şey olursa üzülürüm.

Optimus G'nin ses çipi ve kalitesi çok kötü. Ama PowerAmp almıştım 1 sene önce paraya kıyıp. Şu anda çok güzel gidiyoruz.
    MP3-MP4 de almak istemiyorum, hem kullanımı zor geliyor, hem de 2 cihaz taşı ikisiyle de uğraş vs. zor iş.

kırmızı renk çok hoş duruyor ve o kadar hor kullanmama rağmen en ufak leke çizik oluşmadı.
    Bende telefonda PowerAmp kullanıyorum Eko: Bass-Tiz Detay: %60 Bass %60 Tiz Memnunum.

• quote:

quote:

quote:

kırmızı renk çok hoş duruyor ve o kadar hor kullanmama rağmen en ufak leke çizik oluşmadı.
    Bende telefonda PowerAmp kullanıyorum Eko: Bass-Tiz Detay: %60 Bass %60 Tiz Memnunum.

Sende hangi telefon var ?
    Bi de serviste filan mı kullanıyorsun çoğunlukla ?

Benim Optimus G ve LG QuadBeats için ayarım:
    Eko: Bass
    Detaylar kapalı. Arada kafama göre Bass filan veriyorum ama kötü oluyor bu kulaklıkta.

Genellikle Duman dinliyorum, son zamanlarda da yabancı pop yoğunlukta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 22 Ocak 2014; 20:04:54 >

• Zig Zag kullanıcısına yanıt
    One X var Beats açık şekilde bu şekilde çok memnunum bas sadece açık olursa çok boğuk geliyor bana. Kulaklığı yolculuklarda, servislerde, okulda , evde her yerde kullanıyorum tek kötü özelliği eğer kulağına takılı değilken müziği başlatırsan hoparlör olarak kullanabilirsin.
  • quote:

One X var Beats açık şekilde bu şekilde çok memnunum bas sadece açık olursa çok boğuk geliyor bana. Kulaklığı yolculuklarda, servislerde, okulda , evde her yerde kullanıyorum tek kötü özelliği eğer kulağına takılı değilken müziği başlatırsan hoparlör olarak kullanabilirsin.

Tek kötü yanı bu olsun
    One X'in ses kalitesi buna basar tabi.

Benim telefonda ayarladım, Jakı çıkardığın an müzik duruyor, ama takınca otomatik başlamıyor. Çok güzel ayarları var PowerAmp'in.

Ben de daha çok arabada kullanacağım. Minibüs ve otobüs de dahil.
    Ama %70'inde akşam evde bilgisayar başında kullanıyorum.

En güzel yanı çok estetik ve hoş duruyor kulaklık. Birde çıkartınca başlıklar döndüğü için boynunda durabiliyor.

Ama insanın şunu görünce de ağzının suyu akmıyor değil
     ★★★ Sony MDR-ZX600 Kulaklık İncelemesi (Bol SS'li) ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXSTAR -- 22 Ocak 2014; 20:16:18 >

• quote:

En güzel yanı çok estetik ve hoş duruyor kulaklık. Birde çıkartınca başlıklar döndüğü için boynunda durabiliyor.

Ama insanın şunu görünce de ağzının suyu akmıyor değil
    http://www.pocket-lint.com/r/s/1058x/assets/images/81067bede3bf58ad16b5806a2969e121a4e349cc.jpg

Bu daha güzel

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1240051/941483b8-90de-4a6b-8717-485f4164d3a2.jpg

Çok güzel çekmişsin, bana da gelince birkaç SS koymayı planlıyorum.

Bir tek Jak kısmı hoşuma gitmedi. L şeklinde oluşu değil de, sanki biraz açıkta kalacakmış gibi duruyor.

Konuyla çok alakasız olacak ama, masayı Ikea'dan mı aldın ?

Eğer buysa, bende de aynısından var. Oradaki çıkıntı kısmı dikkatimi çekti yakaladım hemen
    http://image5.sahibinden.com/photos/11/81/45/big_10311814550e.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 22 Ocak 2014; 20:34:25 >

Masayı YATAŞ tan aldım.
  • quote:

Masayı YATAŞ tan aldım.

Aynısı gibi duruyor

Neyse kulaklığı alınca uçururum bu konuyu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.