Şimdi Ara

★★★ Sony MDR-ZX600 Kulaklık İncelemesi (Bol SS'li) ★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
26.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hemde çok iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani şimdi zx600 alıyım diyosun , fiyat farkını önemsemessekde ölede ,neden daha pahalı bi kulaklık daha az ses versınkı zaten çok ses lzm dgl bana kaliteli ses lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snowbard kullanıcısına yanıt
    Her iki Kulaklikta da eq ile çok güzel sonuçlar alabiliyorsunuz ama zx600 un stock hali daha iyi. Yine de test etmeniz lazım. V55 çok rezil geldi bana.

• Aynen test ederiz ya :D geçen arkasaşda 600 ü denedim çok denemedim ama benim earpod dan çok farklı olduğunu hissettirmedi bana :D sonuç olarak kişisel bişe testler belki bi daha test etsem bambaşka şonuç alırım kimbilir :D bi kaçgüne seçimimi yaparım burayada uğrarım sonra :D

• Hocam sony mdr zx300 kullanıcısıyım, gayette memnunum. Acaba aralarındaki fark gözle görünür değerdemidir?

@MAXSTAR
  • Ben zx100 u kullanma fırsatı buldum. Fark çok fazlaydı sizinkinde de fark vardır bayaa. Kulakligin potansiyeli baya fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Ben zx100 u kullanma fırsatı buldum. Fark çok fazlaydı sizinkinde de fark vardır bayaa. Kulakligin potansiyeli baya fazla

Teşekkürler hocam iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Masayı YATAŞ tan aldım.

Aynısı gibi duruyor

Neyse kulaklığı alınca uçururum bu konuyu

Ben de yakında alıyorum. Hadi bakalım. Daha karar veremedim kırmızı mı mavi mi ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milfka -- 7 Haziran 2014; 18:22:20 >

• Bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum.Hala bu kulaklığı kullanan arkadaşlar sizlere sorun çıkarttı mı,seste bozulma falan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1tiger1

Bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum.Hala bu kulaklığı kullanan arkadaşlar sizlere sorun çıkarttı mı,seste bozulma falan oldu mu?

Sıkıntısız devam ediyor çalışmaya

• quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

hadi benimde katkım olsun... 89,90 TL

http://www.kliksa.com/urun/sony-mdrzx600rae-kulak-ustu-kirmizi-kulaklik/901901359

Vay arkadaş kulaklık fiyatını hala koruyor

• sony e383 ile nasıl bir ikili olur desem ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zx 300 almasaydim bunu alirdim.

• sony e383 mp4 ile sizce nasıl bir ikili olur sizce? yani parasının hakkını verir mi ? teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 23 Temmuz 2014; 19:08:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reddy85

sony e383 mp4 ile sizce nasıl bir ikili olur sizce? yani parasının hakkını verir mi ? teşekkürler :)

Ayrılmaz ikili olur

Clear Bass +1 ver daha fazla verme tiz sesleri boğar, istediğin EQ ayarının üzerine +1 CB ver ve arkana yaslan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 3 Ağustos 2014; 19:05:23 >
  • alito kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum yanıtladığınız için sanırım kullandınız bu ikiliyi ?

• E353 ile birlikte kullanıyorum şuan. O da aynı familyadan o yüzden kesinlikle iyi bir ikili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 3 Ağustos 2014; 21:45:06 >
  • alito kullanıcısına yanıt
    şunu mu demek istediniz ?yani +1 diye bahsettikleriniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 3 Ağustos 2014; 23:02:21 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.