Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
46
Favori
83.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

yapma ya. sadece kulaklık mı

en uygun amazonda mı şimdi? onda ne vergi öderiz?

Order Summary

Items:TRY 3,131.35Shipping & handling:TRY 898.88

Total before tax:TRY 4,030.23Estimated tax to be collected:*TRY 0.00

Payment Total:TRY 4.030,23

vergi ve kargo dahil bu sekilde çıkıyor

ben 3 ay önce birinden sıfır almıştım kapalı kutu 2200 tlden almıştım malum dolar yükseldi ama bu kaliteye halen hiçbir kulaklık erişemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

aynen doğru söylüyorsun

• piyasada bakıyorum da 2,el satan bile yok nedense kimse satmak istemiyor elimde halen sıfır hiç kullanmadım yeni 50 inch led tv ve ps5 için saklıyorum

ikinciyi pc için fırsat bulursam yine alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Order Summary

Items:TRY 3,131.35Shipping & handling:TRY 898.88

Total before tax:TRY 4,030.23Estimated tax to be collected:*TRY 0.00

Payment Total:TRY 4.030,23

vergi ve kargo dahil bu sekilde çıkıyor

ben 3 ay önce birinden sıfır almıştım kapalı kutu 2200 tlden almıştım malum dolar yükseldi ama bu kaliteye halen hiçbir kulaklık erişemedi

Alıntıları Göster
    iyi gümrüğe takılmamış şansınız varmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dephyr kullanıcısına yanıt
    HDMI splitter almalısın biliyorsun bu kulaklık hdr değil ve 4k 30 hz yani ps5 4k 120hze kadar çıkabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 27 Aralık 2020; 0:22:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

HDMI splitter almalısın biliyorsun bu kulaklık hdr değil ve 4k 30 hz yani ps5 4k 120hze kadar çıkabiliyor

hım ps5 için hdmi splitterde almam gerekecek sanırım önerebileceğin bir yer var mı destekleyen?

sanırım daha önce vermiş olduğunuz linkten hdr destekliyormuş eğer sorunsuz oluyorsa alabilirim ne dersiniz?

https://www.amazon.com/ViewHD-Extractor-Splitter-Support-Toslink/dp/B0755TB82Q?ref_=d6k_applink_bb_marketplace&tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 27 Aralık 2020; 0:36:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

hım ps5 için hdmi splitterde almam gerekecek sanırım önerebileceğin bir yer var mı destekleyen?

sanırım daha önce vermiş olduğunuz linkten hdr destekliyormuş eğer sorunsuz oluyorsa alabilirim ne dersiniz?

https://www.amazon.com/ViewHD-Extractor-Splitter-Support-Toslink/dp/B0755TB82Q?ref_=d6k_applink_bb_marketplace&tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Alıntıları Göster

eğer tvniz hdmi 2.1 girişe sahipse bu bile olmaz bu hdmi 2.0 4k 60hze kadar destekler bu da şu anlama gelir 4kda en fazla 60 fps alabileceksiniz ha bana yeter üstünü fps yerine ayarları maksimum yaparım ps5te ok alın derim

ama ps5 tüm dengeleri bozdu ne tvler yeter oldu ne hdmi bölücüler ne kulaklıklar ne amfiler 

• quote:

eğer tvniz hdmi 2.1 girişe sahipse bu bile olmaz bu hdmi 2.0 4k 60hze kadar destekler bu da şu anlama gelir 4kda en fazla 60 fps alabileceksiniz ha bana yeter üstünü fps yerine ayarları maksimum yaparım ps5te ok alın derim

ama ps5 tüm dengeleri bozdu ne tvler yeter oldu ne hdmi bölücüler ne kulaklıklar ne amfiler 

Alıntıları Göster

alacağım tv bu model olacak SONY 49XH8596

sanırım destekliyor

HDMI2.1’DE BELİRTİLEN ÖZELLİKLER

e ARC

HDCP 2.3 (HDMI™1/2/3/4 için)

• ya işte hdmi 2.1 bölücü lazım sana benim bildiğim hiç yok

ama öncesinde şunu deneyebilirsin ps5i tvye bağlarsın e arc çıkışından sony kulaklığa sadece sesi gönderirsin ses alabilirsen gerek kalmaz splittera

• quote:

ya işte hdmi 2.1 bölücü lazım sana benim bildiğim hiç yok

ama öncesinde şunu deneyebilirsin ps5i tvye bağlarsın e arc çıkışından sony kulaklığa sadece sesi gönderirsin ses alabilirsen gerek kalmaz splittera

alınca denemesini yapacağım bakalım nasıl çalışacak ps5 malum yurtiçinde fiyatlar yüksek neredeyse tv kadar fiyatı var yurtdışına çıkıp almam gerekecek pandemi atlatabilirsek tabi mart ayı civarı

• Arkadaslar yorumlari okudum
    Tesekkir ederim.
    Simdi bende samsung hwq70r 4k passthrough ozellikli soundbar var. televisuon olarak samsung q70 qled tvim var.
    tv box olarak mi box s 4k dolby dts var.

Eger bu kulakligi alirsam tv boxu kulakliga kulakligi soundbara soundbari da tvye baglamam mi gerekiyor ki dts hd ma sesleri ve 4k hdr goruntuyu alabileyim?

Yada tv boxu kulakliga kulakligi da hdmi arc uzerinden tvye baglamam mi gerekecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafermahmut86 -- 27 Aralık 2020; 14:32:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 pro için tam verimli nasıl kullanılır resim yada video paylaşmanız mümkün mü? ben tv ye bağladım ordan alıyorum sesi

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim her aletinin bir falsosu var

Bir kere tv dts destekli değil e arc de yok

mi box da hd sesleri desteklemiyor

hw700ds amfi(soundbar) önüne veya arkasına 2 şekilde bağlanabilir ama 4k 30hz ve hdr olmadığından ister soundbardan önce bağla ister sonra hdr görüntü alamazsın o yüzden bir hdmi bölücü alman lazım önce

sonra da yukarıda arkadaşa tarif ettiğim gibi bağlayacaksın yani kaynağı hdmi bölücüye sonra çıkışın birisini direkt soudbara diğer çıkışı hw700ds'e

• quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

ps4 pro için tam verimli nasıl kullanılır resim yada video paylaşmanız mümkün mü? ben tv ye bağladım ordan alıyorum sesi

Tv ne marka tüm ses formatlarını e arcden gönderebiliyor mu misal dts veua dts hd ma desteği var mı varsa Tvnin e arc çıkışı ok bağlantı şeklin ama arc ise hd sesler için sen de bölücüye muhtaçsın

• sadays S kullanıcısına yanıt

sony 55xe9005 model kullanıyorum....tv den decodera optikle bagladım....ps4 den tv ye hdmı ile ses yeterli ama farklı ve daha iyi ses alabilir miyim merk ettim...

• sadays S kullanıcısına yanıt

hocam teşekkür ederim dediklerinizden anladığımı anlatayım sizde teyit edin;

hdmi splitter alıp

1. tv boxun hdmi çıkışından bir kabloyla hdmi splitterin girişine gireceğim
    2. hdmi splitter 2 çıkışından biriyle kulaklığa gireceğim diğeriyle tvye gireceğim doğru mudur?

bu şekilde hem hdr 4k hem de dts ses dinleyebileceğim doğru mudur?

tvye girerken hdmi arctan mı yoksa normal hdmi ile mi gireceğim?

(soundbara ihtiyacım olmayacak çünki satmak istiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafermahmut86 -- 27 Aralık 2020; 15:4:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

Arkadaslar yorumlari okudum
    Tesekkir ederim.
    Simdi bende samsung hwq70r 4k passthrough ozellikli soundbar var. televisuon olarak samsung q70 qled tvim var.
    tv box olarak mi box s 4k dolby dts var.

Eger bu kulakligi alirsam tv boxu kulakliga kulakligi soundbara soundbari da tvye baglamam mi gerekiyor ki dts hd ma sesleri ve 4k hdr goruntuyu alabileyim?

Yada tv boxu kulakliga kulakligi da hdmi arc uzerinden tvye baglamam mi gerekecek?

maalesef tvniz e arc özelliği yok hdmi 2,1 de yok dts deteği de yok @sadays arkadaşımızın dediği gibi hdmi splitter almanız gerekecek yoksa hdr ve 4k 30 sorunu yaşarsın

1. tv boxun hdmi çıkışından bir kabloyla hdmi splitterin girişine gireceğim
    2. hdmi splitter 2 çıkışından biriyle kulaklığa gireceğim diğeriyle tvye gireceğim doğru mudur?

yanıt:Doğru

tvye girerken normal hdmi olmalı kullandığınız hdmi splitter zaten arc olarak iletecek tvye

yanlışım varsa @sadays ne diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 27 Aralık 2020; 15:52:26 >

• dephyr kullanıcısına yanıt
    sadays S kullanıcısına yanıt

peki tv boxum sanırım dts hd ma desteklemiyor. bu durumda yine de bu kulaklıkta dts hd ma sesleri alabilecek miyim?

yani tvbox, kulaklık ne destekliyorsa onu da desteklemek zorunda mı?

yani normal bir tvbox işimi görür mü? illa da zidoo almak zorunda mıyım?

bu arada tv box: mi box s 4k dolby dts

@sadays

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafermahmut86 -- 27 Aralık 2020; 15:52:43 >
  • zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Doğru ama kulaklık HD sesleri de desteklediği için ileride mi boxu değiştirmeniz gerekecek sadece dolby digital veya dts yetmeyecek size ben misal true hd seste veya dts hd ma seste bile kulaklığı sona kadar açıyorum ancak o zaman sorround etkisi hissedilmeye başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 27 Aralık 2020; 16:6:22 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.