Şimdi Ara

Sony MDR-HW700DS DTS-HD TrueHD Wireless 3D 4K 9.1ch Kulaklık (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.866
Cevap
46
Favori
83.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam ps5 pro çıkınca niyetim de var

kuracağım sistem güncel olacak 4K ATMOS VİSİON - VRR - ALLM

şimdi 1. ve 2 . tv SON SİSTEM TV LER

ps5 pro gelince bazı oyunlar 120 fps olsa da olmasa da sistmei buna göre kuruyorum

paugge marka fiber hdmı aldım ana odadan balkona çektim

ps5 pulse wireless ve dualsense kol ile balkondan ana odaya koyunca pc5 i rahatlıkla kesintisiz oynayabiliyorum ve ses geliyor

he sorun çıkarsa ortak noktamız mutfak üst rafı boş olan her 2 yere de 5 er metre mesafeye ps5 tasır koyarım

1 tane daha fiber hmdı 10 metre kablo alıp sistemi yürütürüm

paugge hdmı spliteter vardı 2 x 2 yani yetkilin söylediği kadarıyal hem görüntüyü çoklayabilme - tv ekranına görüntü gönderebilme

AYRICA sesi de ayırma var dedi

bu baglamda splitter ile görüntüleri tv lere yolladıktan sonra sesi E ARC KANALINDAN sony hw700 kulaklık alırsam ona gönderebiliyorum yani bu sisteme bu kulaklıkgı sanırım alıp kullanabiliyorum

AMA SORUN ŞU sadece film izlemeyeceğim 50 saat oyun 30 saat film gibi düşünüün

alacağım kulaklığın sony 3D TEMPEST AUDİO yada spital audio desteklemesi lazım ki oyunlardan da ses verimi alayım

ayrıca şöyle bir olay da var SONY PULSE WİREELSS KULAKLIKTA BİRAZ basıc ve yoruculuk hissediyorum

sonuç olarak ne alıyoruz :))

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt

SONY PULSE WİREELSS dinledim beğenmedim beni yanlış anlamayın ama sony hw 700 ds kulaklık dinlediniz mi? dinlemiş olsaydınız sony pulse kulağına takmazdınız zamanında çok kablolu kablosuz dinledim marka sayamayacağım hifi kulaklıklar haric philips hd 1500 efsane kulaklık vardı sesi de bası da muazzamdı kulaklık mevta olunca 8 yıllık emekliye ayrıldı sadece dekoderi kullanmaya başladım en sonunda soıny hw700 ds de karar kıldım

sen hem oyun oynayacağım hemde film dersen işin zor pahalı sisteme jvc bakman lazım bütçe ne kadara çıkarsın bilemem @sadays dediği gibi ps5 için uygun film için ve müzik ile de hepsi uyumlu kulaklık bulmak çok zor

• HDMI SPLİTTER OLARAK ENTEPE TEKNOLOJİLERİ PAUGGE MARKA

LİNKİ YOK PDF İ VAR BUNA EN YAKIN FİRMA URUNU LINK ATIYORUM

oreı.com
    OREI | UltraHD 8K 2x2 HDMI Splitter Audio Out - HDCP2.3 - OREI
    https://www.orei.com/products/2x2-hdmi-matrix-w-audio-out-2-in-2-out-ultrahd-8k-edid-bk-202a

SANIRIM BU URUNLER E -ARC DESTEKLEMIYOR

AYRICA NETFLİXİN ATMOS SES BİÇİMİ E-AC3 de desteklerı yok sanırım

bunda ise E ARC var hatta 1 yorumda başarılı sorun yok yazmıs bu tarz cihazlarda HDMI CEC calısmıyormus sanırım çok da sorun değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 12 Mayıs 2024; 10:0:33 >

• Paugge fiberin hdmi 2.1'mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt

evet 2.1 sürüm fiber hdmı

• Eğer sesi tv lerin arc kanalından alacaksan spilitterların arc desteğine ihtiyaç yok ayrıca bölücüler olduğu gibi gönderir sesi ve görüntüyü yani illa ses çıkarıcı desteğine ihtiyacın yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 12 Mayıs 2024; 23:40:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.