Şimdi Ara

Sony MDR-EX50LPB mi Creative EP 630 MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işe gidip gelirken telefondan müzik dinlemek için uygun fiyatta kaliteli bir ürün arıyorum ,ilan başlığında da yazdığım bu iki marka arasında kaldım,yardım lütfen.Birde bunların sahtelrinin çok olduğu söyleniyor.

• sony öneririm. ep-630 un tizleri çok kulak tırmalayıcı.
  • Bu gün arkadaş ta EP-630 gördüm denedim açıkçası hiç hoşuma gitmedi.baslar iyi deniyor ama malesef doyurucu bir bas duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basçı

Bu gün arkadaş ta EP-630 gördüm denedim açıkçası hiç hoşuma gitmedi.baslar iyi deniyor ama malesef doyurucu bir bas duymadım.

basları ön plandadır ep-630'un eğer bas duymadıysanız ya kulaklığı kulağınıza yeteri kadar iyi yerleştiremediniz, ya da cks90 gibi daha pahalı kulaklıklara bakacaksınız.
  • Aralarında fark varsa bile çok azdır. Hangisi ucuzsa onu alın.
  • Nazar mı ney değdi,kulaklık bu gün bozulmuş ,sanırım sağ taraftaki ses kesilmiş,vatan dan almış geri götürdü,dikkatimi kutusu çekti,başka bir yazıda okumuştum sahte falan diyorlardı bombeli plastik önü,diğeri düz dü yanlış hatırlamıyorsam,bu sony yi merak ediyorum şimdi onuda denemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basçı

Nazar mı ney değdi,kulaklık bu gün bozulmuş ,sanırım sağ taraftaki ses kesilmiş,vatan dan almış geri götürdü,dikkatimi kutusu çekti,başka bir yazıda okumuştum sahte falan diyorlardı bombeli plastik önü,diğeri düz dü yanlış hatırlamıyorsam,bu sony yi merak ediyorum şimdi onuda denemekte fayda var.

denedinizmi nasıl ep 630 a göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Aralarında fark varsa bile çok azdır. Hangisi ucuzsa onu alın.

ep-630 5 kat daha fazla bass verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: r1234

quote:

Sadece fazla bass vermesi iyi olması anlamına gelmez. Tiz konusunda kötü EP630
  • quote:

quote:

quote:

Aralarında fark varsa bile az vardır demişsiniz. Ep-630 çok farklı bir kulaklık. Bassheadler için bir kulaklık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aralarında fark varsa bile az vardır demişsiniz. Ep-630 çok farklı bir kulaklık. Bassheadler için bir kulaklık.

Bassheadlar için uygun olması farkının büyük olması anlamına gelmez. Tiz performansıyla EX50 ön plana geçer dengelenmiş olur. Bir çok ölçüt var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.