Şimdi Ara

SONY LCD TV ALACAK ARKADAŞLARIN DİKKAT!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENİM GİBİ LCD TV ALMAK İÇİN ARŞTIRMA YAPIYORSANIZ VE SONY ÜZERİNDE YOĞUNLAŞTIYSANIZ ( 40 EX500 İÇİN İYİCE KARAR VERDİM SAYILIR ) YENİ ÖĞRENDİĞİM BİR BİLGİYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM. SONY 5 YIL GARANTİ OLAYINI BU AYIN SONUNDA BİTİRİYORMUŞ. 1 NİSANDAN İTİBAREN (NİSAN 1 ŞAKASI GİBİ ) GARANTİ SÜRESİNİ 2 YILA DÜŞÜYORMUŞ BİLGİNİZ OLSUN BEN NİSAN SONU GİBİ DÜŞÜNÜYORDUM AMA BU SEBEBTEN DOLAYI BU HAFTA İÇİNDE SİPARİŞ GECMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.

BİR DE SONY 40 EX500 MODELİNİ EN UYGUN NERDEN ALABİLİRİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

• uygun yer olayını bir de ben öğrenebilsem...
    Yetkili mağazalarda fiyatlar diğer sitelere göre daha farklı ve 37 '' olayı malesef yok gibi
  • Sony 40EX500'ün input lag oranında 30+ vermesi beni soğuttu, yoksa gerçekten kaçırılmayacak fırsat gibi duruyor...
  • Hocam İnput Lag Orarnını Nerden buluyorsun.Herhangi bir sitemi var bunun icin Ben Sony 46 KDL-W5800 serisi Sony İnput lag dusuk oldugunu duydum nediyorsun ? Doğrumudur ?
  • Yurtdışı sitelerinde inceleme yapıyorlar... Youtube da bahsettiğim EX500 için bir inceleme var bunun üzerinden analizde başka bir yurtdışı sitesinde...

W58** serisi hakkında bir yazı göremedim ama şu bilgiler mevcut:

Sony KDL-46W5500 40 ms 40 ms (W5100)
    Sony KDL-32W5500 50 ms 50 ms
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-una

Yurtdışı sitelerinde inceleme yapıyorlar... Youtube da bahsettiğim EX500 için bir inceleme var bunun üzerinden analizde başka bir yurtdışı sitesinde...

W58** serisi hakkında bir yazı göremedim ama şu bilgiler mevcut:

Sony KDL-46W5500 40 ms 40 ms (W5100)
    Sony KDL-32W5500 50 ms 50 ms

oyun için 20'li rakamlara düşmesi gerekiyor dimi ? bende game için panel bakınıyorum sony'i marka olarak ve x serisini çok beğenmeme ragmen sırf bu lag yüzünden listeden kaldırdım. yine plazma bakınıyorum....
  • Arkadaşlar oyunu önemseyen ve ciddi oyuncular (hardgamer) lar için en iyi tercihlerin

Toshiba XV ve ZV serisi olduğu

sevgili üstadımız Albani tarafından burda olmasada başka forumda güncel olarak yazılmıştır...

İlgilenenlere...
  • quote:

Arkadaşlar oyunu önemseyen ve ciddi oyuncular (hardgamer) lar için en iyi tercihlerin

Toshiba XV ve ZV serisi olduğu

sevgili üstadımız Albani tarafından burda olmasada başka forumda güncel olarak yazılmıştır...

İlgilenenlere...

evet dostum onlarada bakınıyorum.. ama plazma gibi tad alamam diye korkuyorum. 42 " zv'ler vatanda 2.100 tl civar world'e 12 taksit yapıyorlar..
  • SONY'de 5 yıl banko garanti ..2 yıl asıl garanti 3 yıl yedek parça garantisi mevcuttur bilginize sayın arkadaşlar
  • Arkadaşlar,40w5500 serisi vede 40 ex 500 serileri indirimli kaça alabiliriz vede nereden alabiliriz.garantisüresinin kısaltılmasıda döğrumu SELAMLAR...........
  • 40EX500'ün Sony Bayisinden 2.313TL ye kadar alınabildiği başka bir başlıkta yazıyor...
  • Bir yorumda toshibanın serileri sonyden iyi ps3 için bir yerde de panasonic plazmalar ps3 için en iyi tv diyorlar.
    Bu yorumlar inanılmaz kafa karıştırıyor daha düne kadar plazmalar monitör ve oyun konsolları için tavsiye edilmiyordu şimdi baştacı olmuş.
    sony serilerinin yarısı kadar fiyatı olan toshibalar ps 3 için ps3 ün mucidi sony den daha uyumlu tvler yapıyorlar. Bu yorumlar gerçekten doğru mu?
  • Alker,

Ben inceledim diye bilgi veriyorum

XV ve ZV serisinin zor bulunduğunu vurgulayarak

Toshiba 37XV635 (S-IPS - LG Dispay (LGD) Paneline sahip) şuan ülkemizde 2.000-2.100TL arasında...

SONY 37EX500 (T370HW03 AUO marka Taiwan Menşei Panele sahip) pazarlıksız Sony Shop'da 2100TL....

30ms+ Input Lag verdiği yazılan SONY 40EX500 (LTY 400HF05 SLCD Panel) ise pazarlıkla 2.313TL ye bulunabildiği yazıyor...

O yüzden genelleme yaparken dikkat etmenizi tavsiye ederim...
  • quote:

40EX500'ün Sony Bayisinden 2.313TL ye kadar alınabildiği başka bir başlıkta yazıyor...

hocam nerden almışlar tam olarak yazarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alker

Bir yorumda toshibanın serileri sonyden iyi ps3 için bir yerde de panasonic plazmalar ps3 için en iyi tv diyorlar.
    Bu yorumlar inanılmaz kafa karıştırıyor daha düne kadar plazmalar monitör ve oyun konsolları için tavsiye edilmiyordu şimdi baştacı olmuş.
    sony serilerinin yarısı kadar fiyatı olan toshibalar ps 3 için ps3 ün mucidi sony den daha uyumlu tvler yapıyorlar. Bu yorumlar gerçekten doğru mu?

tam olarak emin olmamak ile birlikte bildiğim kadarıyla PS3'ün chipseti toshiba, içindeki işlemci ise cell işlemci toshiba-sony-IBM ortaklığının ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarsun

quote:

40EX500'ün Sony Bayisinden 2.313TL ye kadar alınabildiği başka bir başlıkta yazıyor...

hocam nerden almışlar tam olarak yazarmısın

Bu fiyata nereden alındığını belirtmek için bir başka başlıktan alıntı..

quote:

Orijinalden alıntı: furtem

Ankara Kentpark'taki Sony bayisinden aldı. Sanırım Koç Pazarlama.

• Ben'de Sony 40W5820 Serisini Hepsiburadan aldım.Bu Akşam testlerimi yapıcam.Oyun Performansının yazarım.

Sevgiyle Kalın.
  • arkadaşlar bende sony40 w5820 modelinden aldım 2150 ytl ..digiturk bağladım diğer odada dsmartlı tüplü sony var..maalesef lcd tv'nin görüntüsü tüplü kadar başarılı olmadı..bana görüntü oldukça karanlık gibi geliyor ayrıca ayarlardan renkleri açmayı başaramadım..bilen vaersa sölesin pls..şimdiden teşekkürler
  • sony malesef eski sony değil, çok geride kaldı yarışta, atı alan üsküdarı geçti bile...
    samsung, lg, philips aldı başını gitti,
    şu aralar mağazalarda süper fiyatlar sunuyorlar,
    dün samsung 46b7000 i 4000 TL (hb de bugün 5000 TL) ye, 40B7000 i 3000 TL (hb de bugün 4200 TL) ye gördüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rusel -- 22 Mart 2010; 16:11:50 >
  • sony geçen sene samsungun 3 sene gerisindeydi, bu sene 1 sene gerisinde. aslında ilerleme kaydetmişler!!!

şu ana kadar çok pazar payı kaybettiler tabi akılları başlarına geldi. ex500 biraz yara sarar ama yine de inputlag sorunu ve full divx desteği olmaması beni üzdü.

neyse bu tv pazarıda eski gsm pazarı gibi. yeni mallar çok çabuk demode oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.