Şimdi Ara

sony kullanıcıları,bakarmısınız?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pırıl pırhıl fs285m vaioma bugün itibariyle kavuştum,doğru bir tercihte bulunduğumu düşünüyorum,mutluyum gururluyum;>fekat endişeliyim biras
    285m hazretlerini iki saat önce 12 saat sürecek ilk şarjına bıraktım,ilk başta yanıp sönen bateri indikatörü iki saat sonra söndü tamamen!?

şimdi bu normalmi,ben sanıyordum ki 12 saat boyunca o ışık yanıp sönecek prizde kaldıkça!?şu an bakıyorum alete ve şarj olduğuna dair herhangi bir ışık yanmıyor adaptöre gelen küçük ışık dışında
    bu umarım normaldir ve ben salakça bir soru sormuş olurum böylece,yeterki vaio sağlıklı olsun;>>?????

teşkür şimdiden

• huhuuu yokmu kimse bir kelam edecek...
  • Kullanma kitapçığında kaç saat şarjda duracağı yazar. Yanıp sönen ışığı önemsemeden o kadar saat tut şarjda.
  • iasonion yazmıo arkadaşım kitapçıkta bununla ilgili bişi(kaç saatte şarj olduğu,şarj olduğunda nasıl bi ışık yandığı falan),ben ışığa bakmadım yine 12 saat elektrikte bıraktım,ama bir sorun varmı yokmu
    merak ediyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cromathicaberation -- 24 Eylül 2005, 10:50:39 >
  • aynı olay perşembe günü aldığımız sony vaio s4 cihazdada oldu sanırım normal bir durum...

kitapçıkda bununla ilgili herhangi bişey yazmıyor...
  • Yahu kitapçıkta hiçbir şey yazmıyorsa 12 saat şarjda bırakılması gerektiğini nerden biliyorsunuz???
  • tüm sony mağazaları 12 saat tavsiye edio dostum oradan biliyoruz,ama kitapcıkta sadece şarj aletini vaioya nasıl bağlayacaımızı gösteriyor;))
    dou147'nin yaptıı açıklama içimi rahatlattı,bol bol teşekkür,dier vaio sahiplerininde deneyimlerini öğrenmek isterim tabi
    hatta bir vaio ya özel bir başlık olsa,daha da süper olur!!!
  • aslında evet çok iyi olur fikir alışverişi bakımından...

birşey sormak istiyorum sony vaio club nedir yaa bizim s4 hemen hemen her açıldığında öyle bir yere götürüyor bizi yok üyelik yok şifre falan istiyor sinir oldum sileyim dedim bu sefer makinenin asıl kullanıcıs yane kız arkadaşım istemedi...

nedir bu zımbırtı bileniniz var mı ?
  • Valla Türkiye'deki Sony mağazalarına pek güvenmiyorum, çünkü Sony'nin Türkiye'ye girişi biraz muammalı. Başka bir topic'te de belirttim, Vaio'lar Sony Türkiye'nin haricinde bir şekilde Türkiye'ye getirtiliyor. (Sony Türkiye nedense getirtmiyor) Senin ürünün garantisi hangi firmadan? (Özel, Empati, İstanbul Bilişim?)
    (Sony mağazaları nerden neye göre biliyor o da ayrı bir soru işareti..)

Bir de makineni hayırlı kullanmak dileğiyle bir kaç sorum olacak?

- Makinenin performansı nasıl? Bazı incelemelerde makinenin bundle olarak bir çok gereksiz programla yüklü olarak geldiğini, bunun performansı çok çok etkilediğini, makinenin açılma süresinin uzun olduğunu, kısaca "yavaş bir notebook" olduğunu okudum.

- Pil süresi kısa, ekran kartı 6200 TurboCache (yarı paylaşımlı).. Bunları biliyoruz, ama bunlar prtaik kullanımda ne kadar etkiliyor?

Makineni kullandıktan sonra bu soruların cevaplarını verirsen sevinirim. Tüm olumsuz yorumlara rağmen Vaio hala seçeneklerim arasında çünkü.

• arkadaşlar birde sony almadan önce bir de pc gold la görüşmenizi tavsiye ederim empati nin ürünlerini satıyor ve biz s4 ü piyasanın (bimeks, btdepo,yalçınlar, pcdepo gibi...) 450 ytl daha düşük bir fiyata aldık yanında (çingenelik yaparak) aldığımız hediyelerde cabası(bonus kard a peşin fiyatına 15 taksit)... aynı zamanda empati nin kendi sitesinden sattığı aynı ürünün 150ytl daha ucuzuna...
  • Abi işte empati'den almak pek akıl karı mı onu düşünmek lazım..
  • hangisinden almak daha akıl karı peki sence arkadaşım ?

istanbul bilişimide çok kötülüyorlar malesef...

sanırım en iyisi özel galiba...
  • arkadaşlar sorulara cevap vereyim önce:
    *sony nin türkiyeye gelişi gerçekten muamma bi konu,tek bir distribütöre verilmemiş yetki;üç ayrı firma var bildiiniz üzre
    aralarında en eski,en köklü olan isminden de alayabileceiniz gibi "özel"__ama kendileri çok az seçenek sunuolar model olarak
    *istanbul bilişm hemen arkasından geliyor özel'in,diğer sony satıcıları gibi malları özelden almadıkları ve kendileri getirttikleri için
    daha farklı ve çok model var ellerinde;işte bu onları kaçak mal getiriomuş gibi gösteriyor$)tüm ürünlerinde 2yıl garanti var,bunun
    1.ci yılı uluslararası,2.ci yılı sadece türkiye içinde geçerli.
    *academy de sağlam fakat ben baştan soğudum o adamlardan,,6200tc li 285m istiorum diyorum ben adamlara,bana paylaşımlı ekran kartlı 285b
    ile aynı olduunu iddia edip kaba bi tavırla onu satmaya çalışıodu!!yoksa "yok de",bilmiosan konuşma dimi;)
    *empati hkkında çok bi fikrim yok,ama ellerine iki üç tane model var,başka lfa gerek yok
    *iasonion
    _benim garanti ist.bilişimden
    _alet gerçekten sony nin gereksiz uygulamalarıyla dolu,,,ama silebiliosun,ve makinenin hızlandıını görüosun cidden
    performans konusunda beni de korkutmuşlardı,ama hiç beklediim gibi çıkmadı,açılış kapanış program temizliinden sonra gayet hızlı
    ayrıntıları dahada kurcaladıktan sonra buraya yazarım...
    _3dmax,adobe cs ve premire de aleti bi kastıraym;)ondan sonra cevaplayayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.