Şimdi Ara

Sony Kulaklık Garantisi Nasıl İşler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alalı 8 ay olan bi kulaklığım var ve arama açma kapama tuşunun ordan kaynaklanan bi sorunu var kulaklığın. Kulaklığı takıp yürüyünce orası bedenime her çarpışında ses kopuyor. N11 den almıştım kulaklığı ve faturası e-mailime gelmişti. Nasıl bir yol izlemem gerekli neler olur bilgi verebilecek bir arkadaş var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sony kulaklığı garantiye gönderdim. Gözüm gibi bakmama rağmen bir taraf tamamen kesildi bir tarafta çok az ses geliyordu.
    Malesef kullanıcı hatası dediler. Teknosadaki eleman abi 4 tane gönderdim hepsine aynı şeyi söylediler kullanıcı hatası demek kolay.
    6 ayda bozulan kulaklığın 2 sene garantisi var ama birşeye yaramıyor.
    Şansını dene gönder şansa kadere. Benim kulaklık sony aksesuar filiz elektronik diye bi yere gönderilmiş.
    Başka firmaları bilmem ama sony tercih ettim malesef acaip sinirlerim bozuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Ben sony kulaklığı garantiye gönderdim. Gözüm gibi bakmama rağmen bir taraf tamamen kesildi bir tarafta çok az ses geliyordu.
    Malesef kullanıcı hatası dediler. Teknosadaki eleman abi 4 tane gönderdim hepsine aynı şeyi söylediler kullanıcı hatası demek kolay.
    6 ayda bozulan kulaklığın 2 sene garantisi var ama birşeye yaramıyor.
    Şansını dene gönder şansa kadere. Benim kulaklık sony aksesuar filiz elektronik diye bi yere gönderilmiş.
    Başka firmaları bilmem ama sony tercih ettim malesef acaip sinirlerim bozuk.
    Bana benim kulaklığın aynısı olmadığı için başka kulaklık önerdiler. Ya da para iadesi dediler önerdikleri kulaklık benimkinden daha kötü idi. O yüzden para iadesi istedim. 1-2 güne para iadesi formu hazırlanacak adıma bende aldığım yere gönderip iade alacağım

• Merhaba, bende de kulak üstü Sony MDR xb 950ap var. Sol taraftan ara sıra cızırtı geliyor. Özellikle yatarken. Oturur pozisyonda kullanınca pek gelmiyor cızırtı. Garantisi bitti lakin yinede göndermek istiyorum. Garanti belgesinde nereye gönderileceği yazmıyor. Nereye göndermiştiniz siz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppose27now

Merhaba, bende de kulak üstü Sony MDR xb 950ap var. Sol taraftan ara sıra cızırtı geliyor. Özellikle yatarken. Oturur pozisyonda kullanınca pek gelmiyor cızırtı. Garantisi bitti lakin yinede göndermek istiyorum. Garanti belgesinde nereye gönderileceği yazmıyor. Nereye göndermiştiniz siz?
    Ben trabzonda bi sony servisine verdim eğer yaşadınız yerde sony servisi varsa oraya verin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Ben trabzonda bi sony servisine verdim eğer yaşadınız yerde sony servisi varsa oraya verin

Alıntıları Göster
    Sonuç ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hun Göktürk Uygur

Sonuç ne oldu?

Alıntıları Göster
    Para iadesi çıkmıştı hocam 180 tl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.