Şimdi Ara

Sony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve Görüşler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
18
Favori
17.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bilgim var ama bende worldkart yok. 200 tl fark az değil yani birkaç saat için. biraz daha bekleyeceğim.
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Ayni problemi bende yasadim cok sıkıcı durum çözüm bulamadim kanallari usb ye yedeklemistim yeniden tv ye yükledim gecti otomatik ekleme guncelleme bunları kapattim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Pazar günü göztepe optimum mediamarkt dan 3000 e aldım ürünü bu gün kurulumunu yapmışlar eve gidip incelemeyi sabırsızlıkla bekliyorum :) arkadaşın ürün ile ilgili detaylı anlatımı çok işime yarayabilir teşekkür ediyorum

Bir sorum olacak elimde sağlam bir kasa var r9 380 4gb ram li ekran kartına sahibim Tv ye bağlasam en fazla kaç hz alabilirim 100 alabilirmiyim acaba ?
  • Merhabalar bu tvnin w805c den farkı nedir acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfn85

Merhabalar bu tvnin w805c den farkı nedir acaba

renk sanırım tek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

quote:

Orijinalden alıntı: tyfn85

Merhabalar bu tvnin w805c den farkı nedir acaba

renk sanırım tek

Renk + panel hızı 805 de "800 hz" iken 807 "900 hz" diye geçiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 22 Ağustos 2016; 9:25:37 >
  • 55 w807 gittigidiyor da mediamrkt satıcısında fiyat 2750 nasıl alınırmı ve almak isteyenlere duyurulur sanırım fiyat daha aşağıya düşmez

• Konu biraz ölmüş ama acaba kullanan arkadaşlar almayı düşünen arkadaşlara üç beş fikir verebilir mi acaba?

Saygılar..
  • Dostlar benim afacan ikizler cok sevdigim panasonic plazma'mi flüt ile acimadan defalarca vurmak suretiyle pert ettiler.

Simdi mediamarkt'dan 55 inc olanindan almayi dusunuyorum.

Kendi ekrani nasil dayananiklilik bakimindan? 240 tl ye mobays marka pleksi ekran koruyucusu satiliyor kullananan var mi tavsiye eder misiniz?

Selamlar.

• Üstad tv mediamrkt kendi sitesinde 3500 lira gittigidiyor mediamrkt satıcısında 2750 liraya geliyor tv yi alacaksan orayı bi incele

• Valla sabah 6 stok vardi dusunup edeyim derken bir baktim 1 adet kamis. Sonuncuyu kaptim bir panikle, hic arastirma firsatim olmadi, umarim pisman olmam

• Hayırlı olsun fiyat ne kadar oldu
    Eğer dediğim gibi ise fiyat farkı çok fazla iade edebilirsen veya siparişi iptal edebilirsen et gittigidiyor da bir incele olursa oradan alırsın aynı marka model niye fazla odeyesin

• Fazla odemedim 55 inc olani 2750'ye geldi iste. Gittigidiyorda mediamarkt'in sattigi son 55w807c yi almis oldum

• Tamam o zaman hayırlı olsun şimdi baktım kapanmış düşünürken kaçırdık yine neyse bakalım

• Medimarkt/gittigidiyordan alanlar, televizyonlariniz ne kadar surede geldi acaba?

Evde televizyon yok an itibariyle

• benimki kargoya verilmiş işin komiği dün gaza gelip vestel 48" aldım sonra pişman oldum iptal edip bunu aldım bakalım yarına gelir sanırım en geç cuma kargo.
  • Dün kargoya verilmiş benmki bugün teslim olur

• bugün kargo kesin gelecek dedi horoz lojistik akşam 8 e kadar milleti evde tuttular ne gelen var ne giden ne arayan bu kadar gerzek bi firma görmedim.

Sabah 8 de geldi kargo dün boşuna herkesi diktiler eve neyse servis bekliyoruz şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 27 Ağustos 2016; 8:41:46 >
  • Nisan üretim cihaz herhangi bir sıkıntı yok şükür yazılım güncellemesi bitti şimdi görüntü güzel baya,

Cihazda malesef kırmızı ekranda en alt sony yazısı tarafında 2 adet sıkışmış 1 adet ölü pixel var acaba direk geri iademi etsem cihazı kırmızı ile test edin mutlaka alan arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 28 Ağustos 2016; 11:30:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar, dün mediamarkt dan 3200TL'ye aldığım ürünü yorumlarınızı okuyunca bugün iade ettim.

Gittigidiyor üzerinde fiyat 2750 epey karlı çıkacağım fakat mağazadaki personel oradan alacağım ürünün spot mal olacağını söyledi ve beni biraz huylandırdı sizce böyle bir şey yapabilir mi koca mediamarkt?

Teşekkür ederim iyi akşamlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.