Şimdi Ara

Sony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve Görüşler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
18
Favori
17.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yenfiz

Hayırlı olsun, yazılımı güncellemeni tavsiye etmem ilk etapda, ben anlamadan güncelledim, önce eski yazılımı kullanın, eğer hata vs donma takılma yapmıyorsa eski yazılım ile devam edin, ben güncelledim ve arada sırada youtube de internet bağlantısı gidiyor ve tv yı kapatıp acmadan gelmıyor, sizde test etmiş olursunuz, sizi arayacak servis elemanı ıle saatı kararlastırıyorsunuz... pixel ile ilgili dosyaların linkini ilk konuya yazdım, buraya da yazayım..

Resim dosyaları ile test için link :www.dropbox.com/sh/4jq2vv45kt0vy3l/AAC_ghD9BZKtdZibdSDABMjua?dl=0

Pc programları ile test için, ( İçinde video dosyaları mevcuttur ) link :www.dropbox.com/sh/j0897w09l3wbwdw/AADAFU-ldGOoKP8oKXTX6f6ca?dl=0

eyw sağolasın

bugün aradım yarına randevu aldım yeni sahra servisiden üsküdar geri dönmedi bana bakalım

• Evet arladaslar tvyi az once kurdular ve 1 adet olu pixel var kirmizi renk tam sony yazsinin sag caprazinda degisim icin kayit actirdim persembe gelip alacaklar kotu oldu bu simdi yaw
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve Görüşler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

Evet arladaslar tvyi az once kurdular ve 1 adet olu pixel var kirmizi renk tam sony yazsinin sag caprazinda degisim icin kayit actirdim persembe gelip alacaklar kotu oldu bu simdi yaw

Servis bana 15 gun surer dedi. Ayni durumdayiz.

Size sure verdi mi ?

• Yok sure vermedi

Ama degissemmi bilmiyom

Yeni gelendede cikarsa ve daha kotu yerdeyse daha fena

Tv izlerken tek renk yoksa hic belli olmuyor acikcasi uzaktan bide secilmiyor yani

• Hocam tam ayni yerde bende de var ama izlerken hic belli olmuyor zaten cok asagida anca 30-40 cm yakina gelince goruluyor

Benim tv de clouding ve ışık sizmasi sifir ki bence daha onemli cunku bu sorunlar her hareketli sahnede veya her karanlik goruntude goze batan seyler

Gelen urun daha kotu çıkabilir diyerek ben degistirmemeye karar verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: pvnrt

Hocam tam ayni yerde bende de var ama izlerken hic belli olmuyor zaten cok asagida anca 30-40 cm yakina gelince goruluyor

Benim tv de clouding ve ışık sizmasi sifir ki bence daha onemli cunku bu sorunlar her hareketli sahnede veya her karanlik goruntude goze batan seyler

Gelen urun daha kotu çıkabilir diyerek ben degistirmemeye karar verdim

Bendeki durum bu

Normalmi

Yazi varken ve yokken durum farkli oluyor sanki

Sony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve GörüşlerSony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve GörüşlerSony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve Görüşler

• Goruntu hd de iyi gibi ama degisecek diye hicbir ayar yapmiyorum suan

Servis menusunde saat 0 acip kapanma 6 idi ama bi kacdefa acip kapamisrim girne kadar

• Bikac resim daha

Sony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve GörüşlerSony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve GörüşlerSony KDL-55W807C Kullanıcıları - Bilgilendirme ve Görüşler

• Valla her acidan cektim

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

Evet arladaslar tvyi az once kurdular ve 1 adet olu pixel var kirmizi renk tam sony yazsinin sag caprazinda degisim icin kayit actirdim persembe gelip alacaklar kotu oldu bu simdi yaw

Dikkatli bakınca 1 adetten daha fazla ölü pixel var.. Sıkıntı etmeyin umarım en kısa sürede değişirler..

anlamadığım şey, bu cihazları üreten fabrika neden ölü pixel var mı diye test edip de kutusuna koymuyor !!

• evet 3 tane var sanki
  • üst üste 2 tane yeşil pixel ölü görünüyor. o yüzden tam kırmızı ekranda belli olmaz diğer türlü durumlarda kırmızıymış hatta bordo gibi görünür. Konumu itibariyle dikkat etmeseniz asla görmezsiniz.. örneğin evdeki kimseye söylemeyin 3 yıl kimse farketmeyecektir..
  • pvnrt P kullanıcısına yanıt
    Beyaz zemin haricinde görünmüyorlardı zati

TV izlerken felan hiç belli olmuyor

Bugün gelip alacaklar tvyi bakalim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvde soyle bir sorun var

2. Kanaldan yukari dogru yavas yavas zapping yapiyorum

Her kanaldan 3 4 saniye takiliyorum

12 veya 13. Kanala gelince ust kanala gecmek icin tusa basiyorum ama tekrar basa donuyor

3 4 defa denedim her seferinde ayni oldu

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Bende tv yayını yok, bu sebebden bi yorum yapamayacagım ama tv yı degıseceklerı ıcın yeni gelen tv ıle tecrube etmıs olursunuz umarım, eger yenı gelende de aynı problem olursa anlayın kı kronık yazılımsal sorun, genelde guncellemeler ıle gıderılıyor ama bır yerını yaparken dıger yerını bozuyorlar, kablosuz ınternete baglıyken youtube de hıc hata verıyor mu sızın tv nızde ? bende 5-10 dk ızledıkden sonra vıdeo oynatılamıyor tekrar dene yazısı cıkıyor, guncellemeden sonra oldu dıye dusunuyorum :/
  • Guncellemeyi sabah yaptim senemwk icin ama youtibe da test yapmadim

Netten masa ile koca ayi izledik yegenle 20 dakika felan bi sorun olmadi

• Benim ekran şu ana kadar gordugun en problemsiz led acikcasi sasirdim

Ne clouding ne ışık sizmasi oled e yakin bi ekran uniformity var

O bakimdan degistiremiyorum cihazi ölü pixel olmasına rağmen

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, bende tarayıcıdan izledim bi sıkıntı çıkmadı, ama you tube de ara sıra baglantı kesıldı hatası verıyor, bugun ınternetı baska kablosuz modeme baglayarak test edecegım, bakalım sonuc degısecek mı..
  • pvnrt P kullanıcısına yanıt
    Eğer öli pixelden rahatsız olmuyorsanız bulutmanma olmaması güzel, iyi günler de kullanın, bende ölü pixel yok ama cok hafif üst koselerden ve sony yazısının ustunden ısık sızması var, ama sadece ekran sıyah ıken bellı oluyor, fılm izlerken belli olmadığı için bende takmıyorum, garantisinin bitmesine yakın eğer ekrandaki ısık sızması artarsa degısım talep ederım artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Eyvallah, bende tarayıcıdan izledim bi sıkıntı çıkmadı, ama you tube de ara sıra baglantı kesıldı hatası verıyor, bugun ınternetı baska kablosuz modeme baglayarak test edecegım, bakalım sonuc degısecek mı..

youtube izlerken tvyi kapatırsam açtığımda yine youtube olduğundan bağlantı yok hatası veriyor onun dışında sıkıntı yok

güncellemeyide yaptım ve 1 saate yakın youtube izledik yine sorun olmadı

operadan film izleyince tam ekran ekranın üstünde mavi bir çizgi çıkıyor sürekli yükleme yapıyormuş gibi

sizdede oluyormu

tvyi alma işi pazartesiye kaldı hafta sonu tvsiz kalmayın nasılsa dğeişecek vs dediler

bakalım ne olacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.