Şimdi Ara

Sony KDL 50w805C... Mini inceleme eklendi... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
6
Favori
13.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osdorp

4-6 saniye arası

Teşekkürler.

Kocaeli'de TV'nin kurulumunu yaptıracağım bir yetkili servis yok sanırım yanılıyor muyum ? Böyleyse kurulumu kendim mi yapmak zorundayım yoksa bir alternatifim var mı ? Kendim kurulum yaparsam garantiden çıkmış mı olacak TV.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13est

MM gece kuşundan 55w807 aldım hocam.2800e düşmüştü.
    Ben unuttum avantajx üzerinden alsam 80 lira civarı iadesi vardı bide chip para falan denk getirsen 2600e falan düşürebilirsin.

teşekkür ediyorum cevabınız için, hayırlı olsun tvniz...zaman buldukça tvnin artı eksi yönlerinden fikir verirseniz sevinirim. saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

quote:

Ben unuttum avantajx üzerinden alsam 80 lira civarı iadesi vardı bide chip para falan denk getirsen 2600e falan düşürebilirsin.

teşekkür ediyorum cevabınız için, hayırlı olsun tvniz...zaman buldukça tvnin artı eksi yönlerinden fikir verirseniz sevinirim. saygılar...

Gayet memnunum,şuana kadar karşılaştığım tek sıkıntı youtube'den video izlerken video ortasında veya bitiminde bağlantı kesildi hatası veriyor ok tuşuna basılınca devam ediyor.

Eksiklik olarakta akıllı kumanda tarzı veya kablosuz klavye mouse lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezai_tom

quote:

Orijinalden alıntı: osdorp

4-6 saniye arası

Teşekkürler.

Kocaeli'de TV'nin kurulumunu yaptıracağım bir yetkili servis yok sanırım yanılıyor muyum ? Böyleyse kurulumu kendim mi yapmak zorundayım yoksa bir alternatifim var mı ? Kendim kurulum yaparsam garantiden çıkmış mı olacak TV.

Vardır mutlaka yoksada mh ararsan size yönlendirirler.Tv nizin garantisi başlamaz yoksa.
  • Duvar askı aparatı tavsiyesinde bulunur musunuz? 50W805C modeli için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezai_tom

Duvar askı aparatı tavsiyesinde bulunur musunuz? 50W805C modeli için.

Çok ince birşey almayın derim be, biz öyle yaptık ne usb takabiliyoruz ne de başka birşey. Zor oluyor.
  • Arkadaşlar merhabalar; bende bu tvnin 55" olanı var da, size sormak istediğim şeyler var.

1) Tv konuşarak arama var ama sesi almıyor, cihazda mikrofon mu yok?
    2) Teledünya cihazını tvnin kumandasıyla senkronize edebilen var mı?
    3) Wi-Di özelliği olmayan bilgisayarın ekranını kablosuz yansıtmanın yolu var mı?
    4) Bir de bellekten bir şeyler açayım dedim programlarla falan ama eziyet gibi, siz nasıl yapıyorsunuz?

Teşekkürler şimdiden :)
  • rock_er kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik kumanda üstünde mikrofon var arama yaparken ona konuşuyorsunuz. wifi olmadan yansıtma yok büyük ihtimal bluetooth vs .
    Klavye fare seti ile tv de dosyalar arası gezinmek sorunsuz benim açımdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Dokunmatik kumanda üstünde mikrofon var arama yaparken ona konuşuyorsunuz. wifi olmadan yansıtma yok büyük ihtimal bluetooth vs .
    Klavye fare seti ile tv de dosyalar arası gezinmek sorunsuz benim açımdan.

Bende dokunmatik kumanda yok:/ Çok yavaş açıyor fotoğrafları, videoları. Güncelleme iyi gelir belki. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 50w805c gittigidiyor'da teknosanın online satış mağazasında 2500 tl.yalnız bu mağazanın puanını ve müşteri yorumlarını göremedim.satıcıya mesaj gönderdim ürün sıfır kapalı kutu mu diye.sizlerinde görüşlerini almak istiyorum.fiyat nasıl? bu mağazadan daha önce alışveriş yapan oldu mu?biliyorsunuz bu seri artık bitmek üzere.aslında 43 düşünüyordum ama artık bulunmuyor.bana sıfır ürün diye geri gelmiş,işlem görmüş ürün gönderirler mi? böyle bir durum olursa iade sürecinde sorun yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Arkadaşlar 50w805c gittigidiyor'da teknosanın online satış mağazasında 2500 tl.yalnız bu mağazanın puanını ve müşteri yorumlarını göremedim.satıcıya mesaj gönderdim ürün sıfır kapalı kutu mu diye.sizlerinde görüşlerini almak istiyorum.fiyat nasıl? bu mağazadan daha önce alışveriş yapan oldu mu?biliyorsunuz bu seri artık bitmek üzere.aslında 43 düşünüyordum ama artık bulunmuyor.bana sıfır ürün diye geri gelmiş,işlem görmüş ürün gönderirler mi? böyle bir durum olursa iade sürecinde sorun yaşar mıyım?

Elektronik ürünleri online aldığınızda 15 gün içinde geri cayma hakkınız var. Aldığınızda kutunun açılmış olduğundan şüphelendiyseniz geri gönderebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Gayet memnunum,şuana kadar karşılaştığım tek sıkıntı youtube'den video izlerken video ortasında veya bitiminde bağlantı kesildi hatası veriyor ok tuşuna basılınca devam ediyor.

Eksiklik olarakta akıllı kumanda tarzı veya kablosuz klavye mouse lazım.

Ben o tür bir sıkıntı ile hiç karşılaşmadım, bağlantınızı tekrar bir gözden geçirin isterseniz. Malesef cihazın dokunmatik kumandası pahalı. Sanırım logitechin filan klavyeleri var yanında bütünleşik touchpadi olan. Kullanım açısından onlar daha uygun ve de verimli. Cihazın kendi kumandası ile internette gezmek çok zahmetli.

• Bugün GG Teknosa mağazasından siparişi verdim.
    İnşallah sıfır kapalı kutu gönderirler.Servisi kurulum için ürün elime ulaştıktan sonra mı arıyorum?
    Olurda ölü piksel,ışık sızması,banding vs çıkarsa cayma hakkımı kullanarak ürünü iade etmek için servis raporu falan gerekiyor mu? Servise cihazın panel saatine bak desem bakarlar mı? TV nin kendi uydu alıcısı kullanışlı mı? favori kanal listesi oluşturulabiliyor mu?
    Çok soru sordum biliyorum ama napiim,kaç yıldır almak istediğim paneli aldım sonunda.hala inanamıyorum
  • quote:

Bugün GG Teknosa mağazasından siparişi verdim.
    İnşallah sıfır kapalı kutu gönderirler.Servisi kurulum için ürün elime ulaştıktan sonra mı arıyorum?
    Olurda ölü piksel,ışık sızması,banding vs çıkarsa cayma hakkımı kullanarak ürünü iade etmek için servis raporu falan gerekiyor mu? Servise cihazın panel saatine bak desem bakarlar mı? TV nin kendi uydu alıcısı kullanışlı mı? favori kanal listesi oluşturulabiliyor mu?
    Çok soru sordum biliyorum ama napiim,kaç yıldır almak istediğim paneli aldım sonunda.hala inanamıyorum

çok kaliteli bir panel aldınız, umarım memnun kalırsınız biraz önce ben de sipariş geçecektim ki kurulumun ücretli olduğunu ve bunun da fiyatını yetkili servisten öğrenebileceğimi yazmışlar. aklımdaki tüm soruları siz de sormuşsunuz ama malesef biraz şansa kalıyor gibi her şey, teknosa çok yuvarlak ve hazır cevaplar veriyor sorulara...

• albay_alpay A kullanıcısına yanıt
    Kurulum ücretlimiymiş? İlk kez duyuyorum sıfır bir ürünün ücretli kurulduğunu.

Edit:Az önce sony müşteri hizmetlerini aradım.ilk kurulumun ücretsiz olduğunu söyledi.zaten olması gereken de bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 9 Mart 2017; 16:16:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Edit:Az önce sony müşteri hizmetlerini aradım.ilk kurulumun ücretsiz olduğunu söyledi.zaten olması gereken de bu.

haklısınız galiba ben yanlış çıkarımda bulunmuşum demek ki:
    -merhaba, ürünün çalışma saatinin sıfır olduğunu ve iade edilmiş cihaz olmadığını varsayarak soruyorum kurulum ücreti bilgisi ne kadardır? diye sormuştum, onlar da :
    -Ürün kurulumu yetkili servis tarafından yapılmaktadır

Kurulum hakkında detaylı bilgi için yetkili servis ile görüşmenizi rica ederiz. demişler...satış sayfasında ücretsiz kurulum da yazmayınca ücretli olduğunu düşündüm ben kaldı ki 32" e kadar olan ürünler gerçekten ücretli kuruluyor. tekrar hayırlı olsun tvniz...

• quote:

quote:

haklısınız galiba ben yanlış çıkarımda bulunmuşum demek ki:
    -merhaba, ürünün çalışma saatinin sıfır olduğunu ve iade edilmiş cihaz olmadığını varsayarak soruyorum kurulum ücreti bilgisi ne kadardır? diye sormuştum, onlar da :
    -Ürün kurulumu yetkili servis tarafından yapılmaktadır

Kurulum hakkında detaylı bilgi için yetkili servis ile görüşmenizi rica ederiz. demişler...satış sayfasında ücretsiz kurulum da yazmayınca ücretli olduğunu düşündüm ben kaldı ki 32" e kadar olan ürünler gerçekten ücretli kuruluyor. tekrar hayırlı olsun tvniz...

Teşekkür ederim.Daha iyileri sizin olsun.

• Arkadaşlar merhabalar, yaklaşık 6 aydır 50W805C modelini kullanıyorum. Şuana kadar da bi sıkıntı yaşamadım çok şükür. Yalnız bir şey var sizlerede sormak istedim aynı durum var mı diye. Tv izlerken ses açmak veya kısmak için bastığımda ekranın parlaklığı anlık olarak değişiyor, sanki bir tepkime gibi. Sizlerinde aynı mı acaba ? Dikkat eden arkadaşlar var mı.
  • Bende öyle degil şimdi baktım Android 6 yüklü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzakta olduğum için kontrol etme şansım yok fakat, kontrast ayarlarıyla alakalıdır muhtemelen. Resim modu mu ne olması lazım onu "canlı"dan "standart" ya da benzeri bir ayara getirdiğinizde kalkar bahsettiğiniz sorun. Kontrol etme şansım yok menü isimleri de sallama olabilir. Diğer tvlerdeki deneyimlerden paylaşmak istedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.