Şimdi Ara

Sony KDL 50w805C... Mini inceleme eklendi... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
6
Favori
13.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YusfRdem

Niyeki hocam

Panel aktif olarak çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba
    Samsung aktif gozlukleri 3d icin kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmuyor. Pasif gozluker calismiyor.aktif gozluklerinde cesitleri var. Rf olarak calisanlari sony tv otomatik goruyor ve goruntuyu 3d ye ceviriyor. Sorusu olan ozelden yazsin cok forumu yakip edemiyorum mesaja cevap verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekeriyahoca

50 kdl w805c model televizyonum var market de olmayan uygulama kurmak istiyorum ne yapmam gerekir? örnek: digiturkplay

Cevabı buldunuz mu

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

50 kdl w805c model televizyonum var market de olmayan uygulama kurmak istiyorum ne yapmam gerekir? örnek: digiturkplay

Cevabı buldunuz mu

hayır siz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Cevabı buldunuz mu

hayır siz?

Apk yı usb den yükleme ile yapıldığını okudum. Ayrıntı bulamadım pek

• Güncel kanal listesini sdb.xml dosyasını paylaşabilir misiniz?
  • Güncel kanal listesini sdb.xml dosyasını paylaşabilir misiniz
  • kendim oluşturup düzenledim 30 kasım güncel kanal listesi. A2 ve TV8,5 mevcut. Kanal listesi görselibi de ekledim bakabilirsiniz. Ben çok aradım siz aramayın :)
    https://yadi.sk/d/SNtOYfPazprfq

kullandığım tv 50w805c  Sony KDL 50w805C... Mini inceleme eklendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerArslann -- 30 Kasım 2016; 13:59:48 >

• Çok teşekkürler. Bunu nasıl yüklüyoruz televizyona?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 30 Kasım 2016; 21:42:31 >
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    dosyayı içi boş olan bir flash belleğe at. sonra sırasıyla home tuşu-ayarlar-kanal ayarları- dijital ayarlar -teknik ayarlar- program listesi aktarımı- al
  • Çok teşekkür ediyorum.TV babamın evinde ben maille gönderip tarif edeceğim o yüzden nasıl yüklendiğini sordum sizde zahmet edip yazmışsınız teşekkür ediyorum.
  • Merhaba,

Çoğunlukla uydu yayını izleyeceğim. Kanal geçiş hızını merak ediyorum. İnternet üzerinde de Sony tv lere ait kanal geçiş videoları göremedim. Deneyiminiz nedir ? Kaç sn sürüyor
  • 50W805c ile digiturkplay uzerinden superlig yayinlari izleyebiliyor muyuz? Evetse, yayin kalitesi yeterli mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zekeriyahoca kullanıcısına yanıt
    ES File Explorer uygulaması üzerinden kuruluyor. Play Store'da ES File Explorer uygulamasını arayın. Eğer uygulama bulunmuyorsa. Webden indirin. Daha sonra digiturkplay uygulamasının apk dosyasını usbye atın. ES File Explorer üzerinden kurulumu yapabilirsiniz.

Ben 43w805 kullanıyorum. ES File Explorer üzerinden google chrome kurdum. Fakat chorme performanslı çalışmadığı için kaldırdım. Chrome tvnin neredeyse bütün ramini kullanıyordu.

Digitürkplay uygulamasını kurmadım. Görüntü kalitesi ve çalışabilirlik anlamında birşey diyemeyeceğim. Gerisini sizden bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackintosh -- 30 Aralık 2016; 11:51:33 >
  • Gitti gidiyorda 2330tl ye geliyor,niyetim 55" almaktı bu fiyat nasıl sizce uygun mudur,yoksa 2500-2600 civarına 55" denk getirebilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13est

Gitti gidiyorda 2330tl ye geliyor,niyetim 55" almaktı bu fiyat nasıl sizce uygun mudur,yoksa 2500-2600 civarına 55" denk getirebilir miyiz ?

aldınız mı üstat ürünü? şu an yine yaklaşık fiyatlara bulunabiliyor aynı tv, tabi 55" artık hayal gibi...
  • albay_alpay A kullanıcısına yanıt
    MM gece kuşundan 55w807 aldım hocam.2800e düşmüştü.
    Ben unuttum avantajx üzerinden alsam 80 lira civarı iadesi vardı bide chip para falan denk getirsen 2600e falan düşürebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13est -- 13 Ocak 2017; 8:50:39 >
  • 50W805C modelini Teknosa dan 2597 tl ye aldım. TV yi kurdurmak için TV ünitesinin montajını beklemek durumundayım. Muhtemelen Şubat ın ilk haftası olacaktır. Kutusu sorunsuz ancak TV nin daha önce kullanılıp kullanılmadığını nasıl anlayabilirim, çalışma saati vs ?
  • guncel kanal lıstesı paylasabılecek varmı arkadaslar
  • sezai_tom S kullanıcısına yanıt
    4-6 saniye arası

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.