Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.405
Cevap
49
Favori
135.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de 43w805c TV var 9 10 tane ip TV programı yükledim hiçbirinde İp TV açamadım hata veriyor ip TV desteklemiyor mu bu tv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ata38kayseri kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Smart IP TV indirip aşağıdaki linkten 5,5 Euro ya satın aldığınızda uygulama (hemde reklmasız) ömür boyu bu TV nin oluyor. https://siptv.app/activation/

Bu uygulama ile TV nizin kendi kumandasını kullanıyorsunuz.
  • Sizin TV de mi 43w805c olandan

• Benim TV 55W805C

• quote:

Orijinalden alıntı: kk1903

Merhaba,

Smart IP TV indirip aşağıdaki linkten 5,5 Euro ya satın aldığınızda uygulama (hemde reklmasız) ömür boyu bu TV nin oluyor. https://siptv.app/activation/

Bu uygulama ile TV nizin kendi kumandasını kullanıyorsunuz.
    Uygulama indirip ödeme yaptıktan sonra kanallar otomatikman geliyor mu. Malum spor kanalları mesela.
    Ek bir işlem yapmaya gerek var mı

• Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    Bu sadece IP TV izleyebilmek için satın alınacak uygulama. Bu uygulamada kullanmak üzere bir IPTV üyeliği satınalmanız gerekir. Yada ücretsiz olanları araştırıp tanımlamanız gerekir. Ben yıllık IPTV üyeliğim var bu uygulama üzerinden TV mde onu kullanıyorum.

• Arkadaşlar bu parçayı nereden bulabilirim, 55w805c modeli icin ayaklik kuramıyorum maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: kk1903

Bu sadece IP TV izleyebilmek için satın alınacak uygulama. Bu uygulamada kullanmak üzere bir IPTV üyeliği satınalmanız gerekir. Yada ücretsiz olanları araştırıp tanımlamanız gerekir. Ben yıllık IPTV üyeliğim var bu uygulama üzerinden TV mde onu kullanıyorum.
    Siz hangi iptv üyeliğini kullanıyorsunuz. Donma oluyor mu. Ne kadar ödediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burberrys42 -- 5 Eylül 2019; 21:22:36 >
  • Bu tv bin kıymetini iyi bilin çünkü bir daha hiçbirimiz Sony tv alamayacağız çünkü İstanbul Anadolu yakasında Sony bayii yok marketlerde Sony getirmiyor o yüzden kıymetini bilin bir daha büyük olasılık Şam LG Philips gibi TL’lerden akçan.

Dostum Google Play den KODİ yi indir youtube dan kurulumuna bak ben uzun zamandır onu kullanıyorum ücretsiz ve Spor kanalları dahil herşey var ne ararsan.

• Arkadaşlar daha önce de yazdım Wifi sorununun çözümünü en azından bende bu şekilde.
    Superonline fiber kullanıyorsanız ıkıtane kablosuz vardır biri normal diğeri de 5G olan televizyonu normal olana değil 5G olana baglayacaksınız böylelikle sorun ortadan kalkıyor.

• fearno kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Bende sürekli wifi problemi yaşıyorum. superonline fiber var bende de
    modeminizin modeli nedir paylaşabilirmisiniz?

benim modem hg253
  • kk1903 kullanıcısına yanıt
    Modem: Huawei HG255s

• 43W805 kulllanıyorum son 1 aydır tv inanılmaz yavaş,resetleyip yeniden kurdum ama nafile hiç bir uygulama kurulu değil kendi uydusınu kullanıyorum tv yi açtığımda ses geliyor görüntü 30 saniye sonra geliyor youtube falan ciddi yavaş kapatma tuşuna bastıktan 15 saniye sonra kapanıyor. Acaba içinde android pc bozuluyor mu diye düşünüyorum garantide bitti 1.5 sene önce,bugünde kendi kendine kapandı bir anda tekrar açtım 1 dakikada açıldı kaldığı yerden youtube a devam etti

• fearno kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba,

Superonline servis geldi modemi değiştirdim, ZTE H267A modem takıldı. 5G ve 2.4G bağlantı var. Ancak TV 5G bağlantı ile çalışmıyor. 5G bağlantı cep tel vs. sorunsuz çalışıyor ancak TV yi 5G ağına bağladığımda internet çalışmıyor.

Özel bir ayar vs. mi gerekli acaba???
    Bendede tam tersi sadece tv 5G ye bağlı diğerleri normal kablosuzda bunun dışında kopmalar yaşanıyor bu şekilde idare ediyorum bi sıkıntı olmuyor özel ayar yapmadım herşey olduğu gibi.

• Harici disk, usb falan bağlıysa ondan da yapabilir.

Bende bu konudan muzdaripdim çok araştırdım çözümünü buldum bende çözüm oldu sizde de işe yarar diye düşünüyorum. TV nin arkasında HDMİ kablosu dahil hiç bir kablo elektirik kablosu vs cihaz olmasın bunlar 5g sinyallerini sönümlüyor kapatın açın sorununuz çözülecektir

Hocam merhaba, uzun zamandır IPTV GO uygulamasını kullanıyorum ben ücretsiz olarak. Hiç sorun da yaşamadım. Tavsiye ederim

• Merhaba, home tuşuna 5sn basılı tutunca arka planda çalışan uygulamalar çıkar. Uygulamaları kapatıp dener misiniz?

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.