Şimdi Ara

Sony KDL-42W805B Hakkında her şey (Kanal listesi/kanal düzenleme araçları, püf noktaları vb.) v3.006 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
31
Favori
106.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ücretli o kanal. D-smart, digitürk gerektirir. Ücretsiz olan starı izleyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım teşekkür eserim şeyi sorucam birde hocam bu YouTube 1080p test için alayim dedim fazla net değil videolar siz denediniz mi ? Internetten denedim açamadım Xbox dan da açılmıyor :) siteye giriyorum da çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucyy kullanıcısına yanıt
    Televizyondan internete girip youtube videolarını izlemekten bahsediyorsanız, 1 kere denedim, net değildi. 1080p youtube videolarını bilgisayara internet download manager ile indirip, usb belleğe atıp, televizyona takıp, izleyebilirsiniz.

Şöyle de indirebilirsiniz; youtube linkinin önüne link yazabilirsiniz. Şöyle; örneğinhttp://m.youtube.com/watch?v=8irfU4HFc9g yerinehttp://linkyoutube.com/watch?v=8irfU4HFc9g

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam hocam Sağolun :)

• Hocam bizim bu w805b hdmi 1.4 mü var 2.0 desteklemiyor sanırım

• Televizyona Logitech K400 klavye bağladığımda desteklenmiyor diyor, bu konuyla ilgili bilgisi olan var mıdır acaba? Desteklemesini sağlayabilir miyiz bir şekilde?
  • Arkadaşlar tv'de Digiturk play uygulaması var mı? Ya da internette sörf yapabileceğimiz bir uygulama var mı?

• Arkadaşlar selam . 1 hafta önce aldım tv yi . Evde kablolu tv var . Salonda kutusu var fakat benim odama çoğaltma kablosu ile 2.bir hat çekilde . Sadece kablo geliyor. Tv ye taktığımda analog yayınları izleyebiliyorum fakat dijital yayınlarda sinyal çözümlenemedi tarzı bir uyarı veriyor . Ne yapmam gerekiyor ?
  • Bahsi geçen program ile yaptığım listeyi TV'ye attım fakat bir kanalı izlerken "bu kanal taşındı" gibi bir uyarı veriyor ve kanal yok oluyor. bu problem ile karışlaşan oldu mu?
  • ichise kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=101152872 @ichise
  • Arkadaşlar kdl 50w805b modelinde bir türlü 3D izleyemiyorum test videoları indirdim TV de açıyorum 3D algılandı yazıyor daha sonra ne yapmam gerekiyor. Gözlükleri takıyorum ama görüntü sürekli aynı iç içe geçmiş bir şekilde izliyorum gözlük olsada olmasada. Yapmam gereken bir ayar var mı anlayamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    Kumanda dan 3d seçimini ekrana göre yaptınız mı ? Gelen 3d görüntüye göre kumandadan seçim yapmanız gerekiyor...Yan yana iki görüntü alt alta vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metyu77

Kumanda dan 3d seçimini ekrana göre yaptınız mı ? Gelen 3d görüntüye göre kumandadan seçim yapmanız gerekiyor...Yan yana iki görüntü alt alta vs...

Ayarlar bölümüne girip yapıyorum ancak aynı görüntü değişen hiçbir şey yok! Kumandadaki 3D tuşuna basıyorum onda da 3D açık ve kapalı komutlarından başka hiçbir seçenek çıkmıyor.
  • Arkadaşlar 42W805B televizyonu almayı düşünen varsa ben bugün Antalya Özdilek Teknosadan 1799TL'ye aldım. Açılmamış kutuda. İnternette 1999TL görünüyor. Haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahitnt -- 27 Şubat 2015; 14:35:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitnt

Arkadaşlar 42W805B televizyonu almayı düşünen varsa ben bugün Antalya Özdilek Teknosadan 1799TL'ye aldım. Açılmamış kutuda. İnternette 1999TL görünüyor. Haberiniz olsun.

teşekkürler hocam. tam ararken denk geldi mesajın. :)
  • Aldınız mı?

• KDL-50W805B modelinde bugün güncelleme ile karşılaştım, bilginize!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

Arkadaşlar kdl 50w805b modelinde bir türlü 3D izleyemiyorum test videoları indirdim TV de açıyorum 3D algılandı yazıyor daha sonra ne yapmam gerekiyor. Gözlükleri takıyorum ama görüntü sürekli aynı iç içe geçmiş bir şekilde izliyorum gözlük olsada olmasada. Yapmam gereken bir ayar var mı anlayamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sizin Tv 50W805A ise gözlükler AKTİF, Siz Pasif Gözlük diyorsunuz,,Muhtemel size yanlış gözlük verdiler..

2014 Sony forumda size ayrıntılı cevap yazdım

1nci resim sizin Tv gözlüğü

2nci resim 42W805B modelinin pasif

42 ile 50 inch arasında Hız ve panel farkı ve gözlük farkı var

Yanlış gözlükle izlemeye çalışıyorsanız eğer gözlükler doğru değilse

• konudaki bilgilendirici mesajlar için teşekkürler.
    oyun ve sinema modları için ekstra tavsiye edeceğiniz ayar var mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyyam

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Kanal listesini bilgisayarda düzenlemek istiyorsanız şu uygulamayı satın almaktan başka yol yok arkadaşlar. Ben çok araştırdım. Çok uygulama denedim. Olmadı.

www.setedit.de/SetEdit.php?spr=2&Editor=140

www.seteditfiles.de/SetEditSony/SetEditSony_installation_en.exe (Demo) (Türkçe dil var)

30 euro yani 100 lira.

Demo versiyonla düzenlediğiniz listeyi kaydedemiyorsunuz. Satın almak lazım.

100 lira veremem diyorsanız, televizyondan düzenlemeyi tekrar tarif ediyorum.

program için teşekkür ederim. demo versiyon olmasına rağmen 20 kayıt yapıyor. 20 değişiklik yapıp kaydettikten sonra programı kapatıp açıp 20 kayıtla devam edilebiliyor. bu her 20 seferde bir yapılıyor ve program işe yarıyor.

Bu iyi oldu gerçekten teşekkürler bilgilendirdiğin için
    Genel anlamda ben TV den çok memnunum almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Hocam birde unutmadan TV uygulamalarını nereden aktif ediyoruz deneme imkanın oldumu bir çok uygulama mevcut TV de işe yarar olanlar hangileri bulmak zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 7 Mart 2015; 20:11:40 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.