Şimdi Ara

Sony HT-ZF9 3.1 Dolby Atmos Soundbar + SA-Z9R kablosuz arka hoparlör seti incelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
38
Favori
33.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evet müzik konusunda yapılan yorumlara katılabilirim, bazı albümlerin 24k flac dosyalarını denemiştim, pc için kullandığım logitech z533 ten gelen ses, soundbar sesinden daha çok tatmin ediciydi

z533 'ün bası da tizi de çokiyi bu arada.

not: zaten bu sistemi alanlar müzik değil sinema ve tv için alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyberk -- 17 Aralık 2019; 14:6:14 >
  • Merhaba.
    Bende geçen ay HT-ZF9 soundbarı satın almıştım. Gayet memnunum. İyiki almışım diyorum.
    Bugünde SA-Z9R arka hoparlör siparişini verdim.
    Size sormak istediğim, bu 2 arka hoparlörü nasıl kullanıyorsunuz? Bunlara özel bir ayak aldınız mı? Ayak kullanıyorsanız, marka-model ve nereden aldığınızı paylaşabilirmisiniz.
    Teşekkür ederim.
  • hdblack35 H kullanıcısına yanıt
    ben ayak almadım. Bildiğim kadarıyla bağlantı yerleri standart. bütün mesele dekoratif görüntüsü, kullanılabilirliği ve fiyatı. internet sitelerinde araştırın, gözünüze hoş gelen bir ayak setini sipariş edin. beğenmezsenizde iade edersiniz. hepsiburada, n11 gibi sitelerde bolca var.https://www.amazon.com/gp/product/B000289DC6/ref=oh_aui_search_detailpage?ie=UTF8&th=1 bunu örnek alabilirsiniz. yabancı forumda bu üründe bu ayağı kullandıklarını görmüştüm. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 4 Aralık 2019; 11:43:56 >
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Siz duvara monte olarak mı kullanıyorsunuz?
  • hdblack35 H kullanıcısına yanıt
    benimkiler raf gibi bir şeyin üzerinde 1 metre yükseklikte duruyorlar. ilerde bende duvara monte edicem sanırım. eve badana yapılacak diye monte etmeye üşendim.
  • ben kullanacağım zaman duvara asıyorum, kullanmadığım zaman kaldırıyorum, malum içişleri bakanı gerçeği var
  • benim subwoofer da bağlantı sorunu olmaya başladı. açık olduğu müddetçe bir sorun yok ancak, her zamanki gibi arkadan güç düşmesiyle kapatıyorum, yani fişi çekmiyorum. Şimdi ise led yanıp sönüyor sürekli. normalde soundbar açıksa hemen bağlanması lazım ama bağlanmıyor. link düğmesine uzun basılı tutmama rağmen led kırmızı ışığa geçmiyor ve yanıp sönmeye devam ediyor, ta ki fişi çekene kadar. fişe taktıktan sonra ancak bağlanabiliyor.
  • joyberk kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ben satın aldıgım günden beri ne arka hoparlörleri nede subwooferı tamamen kapatmadım. kırmızı ışık (stanby) hazırolda duruyorlar hep. Tıpkı Tv gibi. Benim bildigim normal kullanım şekli bu. Yani her kullanımdan sonra kapatmanız belki ürünün çalışma prensibinde aksamaya neden oluyordur. Kitapcıkta bunla ilgili özel bir ikaz görmedim. Belki güç dügmesinden kapatınca bağlanma prosedürü falan değişiyordur, iş uzuyordur (sadece tahmin) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 11 Ocak 2020; 19:6:11 >
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    evet, bu sefer hiç kapatmadım subwooferı, soundbar kapalıyken hep standby durumunda kaldı. arka kolonları hep fişten çekiyordum, onlarda bağlanma sorunu hiç yaşamadığım için, subwooferı kapalı tutuyordum.
  • Merhaba, ürün incelemeniz çok hoşuma gitti. Ben de almaya karar verdim ancak arka hoparlörler satılmıyor hiçbir yerde. Siz nereden almıştınız?
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    merhaba, ben Teknosa'da kalan sonuncu kutuyu aldım. bunun dışında nerelerde bulabilirsiniz bilmiyorum.
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    ben zamanında hepsisony den almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Merhaba, ürün incelemeniz çok hoşuma gitti. Ben de almaya karar verdim ancak arka hoparlörler satılmıyor hiçbir yerde. Siz nereden almıştınız?
    Selam.
    Arka hoparlörler acaba stoklara tekrar gelir mi?.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

ben zamanında hepsisony den almıştım.
    Hocam konu başlığını iki üç kere okudum desem yeridir:) arka hoparlörler stoklara tekrar gireseye kadar mecbur bekliyeceğiz, yada arka hoparlör olmadan beni mutlu ve mesut edecekse yine alma kararındayım ama hiç tavsiye etmemişsiniz,eğer yine kullanılacak kadar iyise memnun edecekse lütfen tavsiyenizi tekrar sizden isteyebilirmiyim

Saygılarımla.

• XragRaZor kullanıcısına yanıt
    Selam. Ben de beklemedeyim. Sadece mysonyshop.com da stok var, orası da 1900 TL istiyor.
  • XragRaZor kullanıcısına yanıt
    Faydam dokunduysa ne mutlu bana . Bu konu biraz deneyim meselesi. Yani hayatınızda hiç ses sistemine sahip olmadıysanız. Arka hoparlörler olmadanda bu sistem size oldukça tatmin edici gelebilir. Size alın veya almayın diyemem. Ama illaki bu ürünü alıcam aklıma yattı diyorsanız. Stoklarında bu ürünü satan firmaları arayıp , arka hoparlörleri getirtme şansları olup olmadıgını sorun. Bazen müşteri talep edince bir kaç tane birden getirebiliyorlar. Misal ben bu ürünü piyasaya girdiginde ilk alanlardanım. Ben siparişi geçtikten 1 ay sonra elime geçmişti.(o sırada firma durumu bana güzelce izah etmişti. Ellerinde stok yoktu, beklemiştim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 21 Ocak 2020; 14:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XragRaZor

Selam.
    Arka hoparlörler acaba stoklara tekrar gelir mi?.

Alıntıları Göster
    Hepsisony WhatsApp destek üzerinden sormuştum cevap geldi, önümüzdeki ay stoklarında olucakmış.

• [Satıldı]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 28 Ocak 2020; 16:3:53 >
  • quote:

Göndermeye çalıştığınız üye özel mesaja izin vermiyor.

kernell Bana özel mesaj atıyorsunuz, mesajlarınızı okuyorum ancak, ben size cevap atmaya çalıştıgımda, forum bu yanıtı veriyor.
    özelden tlf numaranızı gönderin whatsupdan görüşelim yada forum ayarınızı düzeltiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 27 Ocak 2020; 5:41:27 >
  • Arkadaşlar 1 yıllık HT-ZF9 ve SA-Z9R arka hoparlörler satılık. Garantisi devam, kutusu vs. duruyor. Hifi sistem kurduğum için elden çıkarıyorum. Kozmetik olarak 9.5/10 diyebilirim. Üzerinde bezle silme kaynaklı kılcal çizikler var bunun dışında kusursuz.

HT-ZF9 (Soundbar + Woofer) - 3.500
    SA-Z9R (Arka hoparlörler) - 1.500

Arka hoparlörler için ayak da mevcut. Sonorous SP 200 B-BLK, piyasa değeri 200 TL. Onu da 150'ye bırakırım.

İstanbul K.Çekmece'deyim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.