Şimdi Ara

::::: SONY ERICSSON W810i ::::: (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.778
Cevap
13
Favori
608.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0nur!

Oha nostalji yaptım resmen

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samilto kullanıcısına yanıt
    benimde 2007 9. senemize girdik :)
    yalnız kamerasına ihtiyacım kullanmadığınız w810 kamerasına talibim :)
  • Bit pazarına gidip sony ericsson dan kalma bütün telefonları topluyorum ,gelecekte çok değerlenecek bu telefonlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Bit pazarına gidip sony ericsson dan kalma bütün telefonları topluyorum ,gelecekte çok değerlenecek bu telefonlar .

İçinde altın varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Bit pazarına gidip sony ericsson dan kalma bütün telefonları topluyorum ,gelecekte çok değerlenecek bu telefonlar .

İçinde altın varmış

Bi ara bu altın muhabbetleri dönüyordu :))

• Benim emektar da duruyor. Kardeşim yazları eve geldikçe kullanıyor :) modifiye manyağı yapmıştım zevkli bir telefondu kendileri.

• Elinde w810 olup da satmayı düşünenler benimle özel mesaj yoluyla iletişim kurabilirler.
  • arkadaşlar flash ışığı hiç çalışmamaya başladı ? kamerayı değiştirdim flash ışığın bağlantı kablosunu dolayısıyla flashda değiştirdim hala aynı sorun nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seffaf1 -- 19 Mart 2015; 11:20:40 >
  • Efsane be
  • üzdünüz beni. Bende çalışan bir canavar ama tuşları soyulmuş.. Kapak vs bulabilirmiyim acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

üzdünüz beni. Bende çalışan bir canavar ama tuşları soyulmuş.. Kapak vs bulabilirmiyim acaba :)

kapak bulunur illaki maksat sistemi çalışsın ben aktif olarak kullanıyorum 9. senemize girdik..
  • quote:

üzdünüz beni. Bende çalışan bir canavar ama tuşları soyulmuş.. Kapak vs bulabilirmiyim acaba :)

Bu zamana kadar bu tür kasa kapak takımlarında çok tecrübem oldu. Orjinalini bulmak imkansız. Piyasada olanlar 2 ay gibi bir kullanımdan sonra eskisinden daha çok yıpranmış oluyor. Aliexpress'te bir kasa kapak takımı buldum. Bu zamana kadar gördüklerimin en kalitelisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overclock Makinesi

quote:

Bu zamana kadar bu tür kasa kapak takımlarında çok tecrübem oldu. Orjinalini bulmak imkansız. Piyasada olanlar 2 ay gibi bir kullanımdan sonra eskisinden daha çok yıpranmış oluyor. Aliexpress'te bir kasa kapak takımı buldum. Bu zamana kadar gördüklerimin en kalitelisi.

ustalar bendede w810i war nasıl güncellerim bu telefonu componionu denedim olmadi görmüyor zaten w810i nin desteğinide kaldırmışlar sanırım
  • W810 i olupta satmak isteyen olursa bana ulaşsın temiz yada pis farketmez akıllı telefonu şarj etmekten bıktığım için arıyorum pmden ulaşabilirsiniz

• yakko_22 kullanıcısına yanıt
    Hala güncellemek istiyor musun ?
  • quote:

Hala güncellemek istiyor musun ?

İlginiz icin sagolun teli satali cok oldu saygilar...

• Arşivinde bu cihaza ait cid49 için driverları olan varsa rica etsem upload yapabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog77

Arşivinde bu cihaza ait cid49 için driverları olan varsa rica etsem upload yapabilir mi?

Benim arşivime bakabilirsin

https://onedrive.live.com/?id=55827085FA3932BA%21121&cid=55827085FA3932BA
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog77

Arşivinde bu cihaza ait cid49 için driverları olan varsa rica etsem upload yapabilir mi?

Benim arşivime bakabilirsin

https://onedrive.live.com/?id=55827085FA3932BA%21121&cid=55827085FA3932BA

Mobildeyim ilk fırsatta sömürürüm cam driver acoustic vs ne varsa sil baştan dizayn edeyim eski emektarı:)
    Hocam çok teşekkür ettim..

• arkeolog77 A kullanıcısına yanıt
    Bir şey değil, yıllarca orada duruyor işinize yarasın
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.