Şimdi Ara

Sony Ericsson Vivaz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
0
Favori
38.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tip olarak bende vivaz diyorum ama sabahtır araştırıyorum herkes wave diyor bende onda karar kıldım..
    grey dediğin sitenin adresini yazarmısın dostum yada güvenilir bi alışveriş sitesi netten alacağım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taken21

quote:

Orijinalden alıntı: DumanOğlu

Almanyadan getirsek arkadaşlar türkiyede garantisi geçermi birde fiyat farkı nekdar oluyor getirmeye değermi.

türkiye ab birliginde olmadıgı icin garanti gecersiz fiyat konusunda bilgim yok.

ab ile bi ilgisi varmı telefon şirketiyle ilgili bi konu diye biliyorum. yarın olmazsa bi ariyayim sony ericsonu...
  • SE, ekranı Super olmasa sade bir AMOLED yapsaydı çok iyi olurdu. Zannedersem dokunmatik ve tepki olarak 5800 gibi olsa gerek.
  • wave kaba duruyor bence vivaz hem kibar hemde ihtiyaçları hertürlü karşılar almamak için bi eksi yanı yok.
  • vave güzel ve özellikleri küçümsenmeyecek kadar güzel gelebilir ama ben asla onu telefon diye kullanmam.

vivaz kullanıcısı olduğum için değil,samsung kendi cihazlarını kendi elleriyle öldürdüğü için..

cep telefonu işinde çalışan biri ve vivaz kullanan biri olarak VİVAZ bir numara diyorum..

nokia diye bir şey kalmayacak zaten bu gidişle, çünkü onun bu modellerle karşılaştıracak bir modeli bile yok
  • Wave boyut itibari ile biraz sıkıntılı. Arka cep için uygun değil. Ön ceplerde de ani bir eğilme gerilecek hissi veriyor. O yüzden taşırken pek güven vermedi. Sadece ceketin iç cebi uygun. Tabi benim görüşüm.

Uygulama sıkıntı ve kamerada az ışıkta oluşan pembelikten dolayı cihazdan iyice soğudum. Üstelik 1 ghz işlemciden dolayı belirgin bir şekilde ısınıyor.

Vivaz, Wave'dan önce çıkmasına rağmen halen distribütörlerin yüzünden buraya gelmedi. Max. 700 tl ye garantili bir şekilde satılsa çok iyi olur. Tabi taksitli olmak kaydıyla.

• quote:

quote:

quote:

Almanyadan getirsek arkadaşlar türkiyede garantisi geçermi birde fiyat farkı nekdar oluyor getirmeye değermi.

türkiye ab birliginde olmadıgı icin garanti gecersiz fiyat konusunda bilgim yok.

ab ile bi ilgisi varmı telefon şirketiyle ilgili bi konu diye biliyorum. yarın olmazsa bi ariyayim sony ericsonu...

üçüncü dünya ülkesimiyiz biz...olurmu öyle şey...

• arkadaslar ben almayi dusunuyorm SE Vivaz'i ancak bu grey garanti'ye pek guvenemiyorm. Bu telefon TR'ye KVK yada Genpa garantisi altinda ne zmn gelir bilginiz varmi ? Gelirse fiyati ne olur ?

Yurt disindan bu telefonu grey garanti ile almis olup, sorun yasayip bu garanti kapsamindan yararlanan varsa tecrubelerini aktarabilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: minur

vave güzel ve özellikleri küçümsenmeyecek kadar güzel gelebilir ama ben asla onu telefon diye kullanmam.

vivaz kullanıcısı olduğum için değil,samsung kendi cihazlarını kendi elleriyle öldürdüğü için..

cep telefonu işinde çalışan biri ve vivaz kullanan biri olarak VİVAZ bir numara diyorum..

nokia diye bir şey kalmayacak zaten bu gidişle, çünkü onun bu modellerle karşılaştıracak bir modeli bile yok

Arkadaşım bir telefoncu olarak seçimin neden symbianlı vivaz oldu da, androidli X10 olmadı. Kullanım rahatlığı mı yoksa ekonomik (arada 250-300TL.'lik fark) nedenlerden mi almadın? Çünkü uygulama açısından android her koşulda symbian'dan üstün.
    Aşağıda Vivaz ve Wave'e ait adres bağlantıları veriyorum iki siteden de değişik markalarda telefon alan tanıdıklarım oldu kim bilir işlerinin rast gittiğinemi ne, hiç yakınmadılar. Gene de karar sizlerin daha güvenli ve uygun bir yer bulursanız oradan alın.

http://www.alalimbakalim.com/urun/en-ucuz-sony-ericsson-u5i-vivaz-full-aksesuar-+-8-gb-hafiza-karti-hediyeli-%28ayni-gun-stoktan-teslim%29.aspx?ref=akakce&v=1.46.7

http://www.buroteknik.com/en-ucuz-telefon---navigasyon-samsung-s8500-wave-3g-cep-telefonu-fiyati_53352.html?ref=akakce&v=1.22.9

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Orijinalden alıntı: minur

vave güzel ve özellikleri küçümsenmeyecek kadar güzel gelebilir ama ben asla onu telefon diye kullanmam.

Arkadaşım bir telefoncu olarak seçimin neden symbianlı vivaz oldu da, androidli X10 olmadı. Kullanım rahatlığı mı yoksa ekonomik (arada 250-300TL.'lik fark) nedenlerden mi almadın? Çünkü uygulama açısından android her koşulda symbian'dan üstün.
    Aşağıda Vivaz ve Wave'e ait adres bağlantıları veriyorum iki siteden de değişik markalarda telefon alan tanıdıklarım oldu kim bilir işlerinin rast gittiğinemi ne, hiç yakınmadılar. Gene de karar sizlerin daha güvenli ve uygun bir yer bulursanız oradan alın.

http://www.alalimbakalim.com/urun/en-ucuz-sony-ericsson-u5i-vivaz-full-aksesuar-+-8-gb-hafiza-karti-hediyeli-%28ayni-gun-stoktan-teslim%29.aspx?ref=akakce&v=1.46.7

http://www.buroteknik.com/en-ucuz-telefon---navigasyon-samsung-s8500-wave-3g-cep-telefonu-fiyati_53352.html?ref=akakce&v=1.22.9

x10 tabi ki üstün bir model ama vivaz benim ihtiyaçlarımı fazlası ile karşılıyor,
    vivaz ı görene kadar x10 almayı düşünüyordum ama vivazın hem özellikli hemde görünüşü ve elde hoş durması da beni cezbetti.
    x10 biraz karmaşık geldi bana.o kadar kafa yormak istemedim bende,

vivaz bence çok şık ve hoş bir cihaz.

• quote:

quote:

AB üye olmadıgı icin demişsin ama durum farkli Avrupa Ekonomi Birligine üye ülke olarak Türkiye'de var.

ve garantili olmasi için bu yeterli faturali ürünse garantisi olur. Sony Ericsson'a sorarsan aynisini onlarda soyler.

Ama garantiye girmesi icin faturadan da onemli olan ürünün türkiye'de satısa sunulmus olmasi.

Getirmedigi ürünün garantisini vermiyorlar ancak ürün burada da satısa sunulursa garanti gecerli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkafaateş -- 30 Ağustos 2010; 14:06:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Candy_Dulfer

arkadaslar ben almayi dusunuyorm SE Vivaz'i ancak bu grey garanti'ye pek guvenemiyorm. Bu telefon TR'ye KVK yada Genpa garantisi altinda ne zmn gelir bilginiz varmi ? Gelirse fiyati ne olur ?

Yurt disindan bu telefonu grey garanti ile almis olup, sorun yasayip bu garanti kapsamindan yararlanan varsa tecrubelerini aktarabilirmi acaba ?

yokmu bilgisi olan arkadaslar ?
  • uluslarası garanti yok se de. yurt dısından alsan burda geçmez garantisi ama belki aldığın yere kargolarsan hallolabilir.
  • arkadaşlar bende aldım 2 gün önce vivaz memnunum ama uygulama oyun falan yüklemek istiyorum tele, vivazla uyumlu 3 boyutlu oyunları uygulamaları falan nerden bulabilirim acaba bilgisi olan var mı???
  • Alan arkadaşlar hiç kamera resimleri paylaşmıyor ama. Telefonun kamera çekimleri nasıl? İnceleme sitelerinde 3-5 örnekten başka yok. Wave'e göre nasıl kamerası ondan iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobiq

arkadaşlar bende aldım 2 gün önce vivaz memnunum ama uygulama oyun falan yüklemek istiyorum tele, vivazla uyumlu 3 boyutlu oyunları uygulamaları falan nerden bulabilirim acaba bilgisi olan var mı???

5800,n97 oyunlarını yükleyebilirsin..
  • şu telefonu aan yok mu?

quote:

284 TL ye çakma Vivaz alabilirsiniz

Myphone M15
    http://www.bizdebitmez.com/urun/myphone-m15-cift-simkartli-tv-wi-fi-cep-telefonu.aspx

http://www.myphone.com.tr/MyPhone-Cift-Hatli-Cep-Telefon-Modeli.asp?UrunID=41&UrunAdi=YEN%C4%B0%20MODEL&TurUrunGrupAdi=Cep%20Telefonlar%C4%B1&KategoriAdi=&T=

Çift Simkartlı
    Analog Tv
    Wi-fi
    2 mp

Sony Ericsson Vivaz

Sony Ericsson Vivaz

Sony Ericsson Vivaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 31 Ağustos 2010; 0:52:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

şu telefonu aan yok mu?

quote:

284 TL ye çakma Vivaz alabilirsiniz

Myphone M15
    http://www.bizdebitmez.com/urun/myphone-m15-cift-simkartli-tv-wi-fi-cep-telefonu.aspx

http://www.myphone.com.tr/MyPhone-Cift-Hatli-Cep-Telefon-Modeli.asp?UrunID=41&UrunAdi=YEN%C4%B0%20MODEL&TurUrunGrupAdi=Cep%20Telefonlar%C4%B1&KategoriAdi=&T=

Çift Simkartlı
    Analog Tv
    Wi-fi
    2 mp

Normalini alamıyoruz ki çakmasını alalım.

• salı gününnde beri kullanıyorum. kamerası mükemmel çekiyor ama gece flaşı yetersiz :(
    müzik kalitesi çok iyi ama sesi çok fazla çıkmıyo.
    video çekimine kimse laf edemez hd kalite
    menü geçişleri çok hızlı hiç takılma ve donma olmuyo
    dokunmatiğii gayet iyi alıştıktan sonra çok rahat kullanabilirisiniz..
    şarj ı da çok iyi gideceğe benziyo 2 gündür kurcalıyorum %40 civarında halen.
    sonuç olarak ben memnunum telefonumdan almak isteyen hiç tereddütsüz alabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.