Şimdi Ara

SONY ERİCSSON NOKİA NIN TAHTINA GÖZÜNÜ DİKTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR SON ÇIKAN TELEFONLARLA BİRLİKTE SONY ERİCSSON BENCE NOKİA YA BÜYÜK BİR DARBE VURUCAK GİBİ DURUYOR(ÖZELLİKLE X1) VE TABİ G700 G900 BİRİ SİYMBİANLI DOKUNMATİK AFLİ 3.2 MP KAMERA DİĞERİDE İNCE BİR 5 MP VE BUNUN DIŞINDA YENİLİKCİ 15 MODEL DAHA BU NOKİA YAYI BELKİ SADECE SARSAR AMA SAMSUNGU FENA ETKİLER GİBİME GELİO LG İSE TEKNOLOJİ OLARAK YARIŞABİLECEK DÜZEYDE BENCE AMA ODA ÇOK AZ MODEL ÇIKARIYOR EVET BENİM YORUMUM BU SİZİNKİLER NEDİR????????

• tüketici açısından olumlu gelişmeler. rekabet her zaman tüketiciye yarar. tabii vergiler olmasa daha iyi olacak..

son zamanlarda se'de incelme hareketleri başladı. örnek: C902 ama ufaltma inceltme hareketleriyle birlikte tuşları içiçe sokma olayı son derece berbat. tuşların rahat olmasını isteyenler(mesela ben) se'den uzak duruyor.. uzak durmaya da devam eder eğer gidişat değişmezse..

dünyada olmasa bile ülkemizde nokia'dan sonra samsung ve se arasındaki rekabet kızışır.. nokia hep 1 numara olacak. avrupa böyle..

bir zamanlar 3,2mp lik telefonu samsung çıkardı. herkes vovvv dedi.. arkasından nokia karşılık verdi.. sonuç: samsung ezildi.. benim bildiğim bu hep böyle oldu. nokia yaptı mı tam yapıyor.. o yüzden nokia bu se'nin çıkışlarına cevap verecektir..

tüm bunların özeti... se tahta gözünü dikmekle kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco76 -- 20 Şubat 2008; 19:39:13 >

• quote:

Orjinalden alıntı: coco76

tüketici açısından olumlu gelişmeler. rekabet her zaman tüketiciye yarar. tabii vergiler olmasa daha iyi olacak..

son zamanlarda se'de incelme hareketleri başladı. örnek: C902 ama ufaltma inceltme hareketleriyle birlikte tuşları içiçe sokma olayı son derece berbat. tuşların rahat olmasını isteyenler(mesela ben) se'den uzak duruyor.. uzak durmaya da devam eder eğer gidişat değişmezse..

dünyada olmasa bile ülkemizde nokia'dan sonra samsung ve se arasındaki rekabet kızışır.. nokia hep 1 numara olacak. avrupa böyle..

bir zamanlar 3,2mp lik telefonu samsung çıkardı. herkes vovvv dedi.. arkasından nokia karşılık verdi.. sonuç: samsung ezildi.. benim bildiğim bu hep böyle oldu. nokia yaptı mı tam yapıyor.. o yüzden nokia bu se'nin çıkışlarına cevap verecektir..

tüm bunların özeti... se tahta gözünü dikmekle kalır

haklısın aslında nokia bu özellikleri daha önce toplamıştı ama 3 mesele varki nokia se nun gerisinde kalıyor 1 ekran 2 tasarım zerafet çekicilik ne dersen o işte ve pil ömrü bu yüzden se bu özellikleri topladığında daha çekici oluyor ve görünen o ki teknolojide yakalamış se nokia yı

• arkadaşlarımız nokia se'nin arkasından geliyor demiş n95 gibi takoz gibi teller çıkarttıktan sonra buyursun gelsin...
  • belli daha w960 bile cıkaramadı heryerde catır catır satılan alet burda yok tüm avrupa hevesini aldıktam sonra kakalar işte buraya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.