Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Live sound kulaklık sipariş verirseniz türkiyeye geliyor yanlış bilmiyorsam ama gümrükte bişi olurmu emin değilim. Frekans değerleri çok iyi görünüyor kulaklıgın.
    100 tlye kadarı az geçen sennheiser cx300II kulaklık kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. 125 tl civarına bulabilirsin. ya da o kadar para vereceksen az daha bekle az da üstüne koy live sound al turkiyeye gelince bence. Ev kulaklık dolu ama sıfırdan alcak olsam kesinlikle live sound düşünürüm.
  • evet haklısın livesound alıcam bende. Sipariş vermeye çalıştım sitelerinden ama Türkiye'ye geçiş yapamadım gönderiyi. Sitelerde de bulamadım. şimdilik benim eski w810i kulaklığına uzatma yaptım onla idare ediyorum.
  • Arkadaşlar ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var SE walkman live telefonum var benim ve bu telin güncelleştirmesini yaparken hata verdi daha sonra tel açılmıyor şuanda ne yapmam gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meche

arkadaşlar benim ufak bir sorum olacak. telefonu usb ile bilgisayara bağladığım zaman bir yazılım yüklemeye çalışıyor ancak başarısız oluyor. Sony Ericsson PC Companion 2.0 kurdum (onu da zorla kurdum bitdefender engelliyormuş adi program), yine olmadı, konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Telefon yazılım güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor mu diyo dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

quote:

arkadaşlar benim ufak bir sorum olacak. telefonu usb ile bilgisayara bağladığım zaman bir yazılım yüklemeye çalışıyor ancak başarısız oluyor. Sony Ericsson PC Companion 2.0 kurdum (onu da zorla kurdum bitdefender engelliyormuş adi program), yine olmadı, konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Telefon yazılım güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor mu diyo dostum?

MTP yazılımı yüklenmiyor diyorsan, ben ona çözüm xp de bulamadım. Windows 7 makinede deneyiver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus

quote:

quote:

MTP yazılımı yüklenmiyor diyorsan, ben ona çözüm xp de bulamadım. Windows 7 makinede deneyiver.

makina win 7 orda problem yok . Sorunu geç de olsa bende çözdüm . Neden bilmiyorum fakat pc companinonla güncellemeye çalıştığımda belli bir süre ilerledikten sonra 'Telefon yazılım güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor' hatası alıyordum . Sony nin sitesinden Update Service yazılımını indirip ordan güncellediğimde sorun çözüldü . Güncelleme işlemini Sony'nin sitesinden Update Service indirip yapsın bu hatayı alanlar

• Arkadaşlar bu telefonu en uygun nereden temin edebiliriz ?

Arkadaşlar bu telefonu en uygun nereden temin edebiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

^kere aynı soruyu sormanın mantığını anlamış değilim ama suan sadece Vatan da satılıyor
  • bu hafta sonu vatanda bi indirim daha olurmu ya ? yada mağazaya gitsem orda 600 müdür ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

makina win 7 orda problem yok . Sorunu geç de olsa bende çözdüm . Neden bilmiyorum fakat pc companinonla güncellemeye çalıştığımda belli bir süre ilerledikten sonra 'Telefon yazılım güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor' hatası alıyordum . Sony nin sitesinden Update Service yazılımını indirip ordan güncellediğimde sorun çözüldü . Güncelleme işlemini Sony'nin sitesinden Update Service indirip yapsın bu hatayı alanlar

dostum mtp device yulkenemedi yazıyor microsoft un sitesinden bu sorun için bir program yayınlanmış ama oda bir ise yaramadı, lütfen yardım, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar arkadaşlar
    bu linkteki kulaklığı kullananlar varsa bilgi verebilir mi bana ? telefonum için bu tür bi sonyericsson kulaklık almayı düşünüyorum

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sony-ericsson-xperia-kulaklik-orj-50359995
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dostum mtp device yulkenemedi yazıyor microsoft un sitesinden bu sorun için bir program yayınlanmış ama oda bir ise yaramadı, lütfen yardım, teşekkürler

ilginçtir, usb 2.0 a takınca çalıştı, şimdiye kadar 3.0 a deniyordum (bir amacımda yoktu :). tekrar teşekkürler.

• arkadaşlar çok soru soruyorum ama; telefonu modem niyetine nasıl kullanıyoruz yani içindeki internet paketini nasıl kullanabilirim? teşekkürler.
  • kesin indirim olur hafta sonunda aslında indirimde değil o vatan ne çakal orjinal fiyatına verip indirim yapıyorum diyen bi firma işte
  • quote:

arkadaşlar çok soru soruyorum ama; telefonu modem niyetine nasıl kullanıyoruz yani içindeki internet paketini nasıl kullanabilirim? teşekkürler.

çok kolay menü- ayarlar- kablosuz özelliği ve ağlar-bağlantı paylaşım ve taşınabilir genel alan bölümünden alan adını şifre türünü ve şifrenizi belirleyip etkin durumuna getirmeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aa.aslan -- 17 Ocak 2012; 14:01:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa.aslan

quote:

arkadaşlar çok soru soruyorum ama; telefonu modem niyetine nasıl kullanıyoruz yani içindeki internet paketini nasıl kullanabilirim? teşekkürler.

çok kolay menü- ayarlar- kablosuz özelliği ve ağlar-bağlantı paylaşım ve taşınabilir genel alan bölümünden alan adını şifre türünü ve şifrenizi belirleyip etkin durumuna getirmeniz yeterli.

çok teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

^kere aynı soruyu sormanın mantığını anlamış değilim ama suan sadece Vatan da satılıyor

forumun şımarıklığı ben bitane yazmıştım bölünerek çoğalmışlar

• s.a arkadaslar bu cihazi almayi dusunuyorum ? kamera dis ses ve kulaklik sesi hakkinda bilgi verirmisiniz
    suan htc wildfire s kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

s.a arkadaslar bu cihazi almayi dusunuyorum ? kamera dis ses ve kulaklik sesi hakkinda bilgi verirmisiniz

Kamerası wildfire inkiyle aynı kalitede ama daha fonksiyonel . Live walkmanin dış sesi tabiki daha yüksek ama kulaklıktan müzik dinlemedim wildfire da o yüzden kulaklık konusunda yorum yapamiyorum . Ayrıca wildfirein ekran parlaklığı daha fazla gibi geldi bana .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 17 Ocak 2012; 20:55:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

s.a arkadaslar bu cihazi almayi dusunuyorum ? kamera dis ses ve kulaklik sesi hakkinda bilgi verirmisiniz

Kamerası wildfire inkiyle aynı kalitede ama daha fonksiyonel . Live walkmanin dış sesi tabiki daha yüksek ama kulaklıktan müzik dinlemedim wildfire da o yüzden kulaklık konusunda yorum yapamiyorum . Ayrıca wildfirein ekran parlaklığı daha fazla gibi geldi bana .

kulaklik sesi wildfireda cok yuksek degil ekrani parlak neo ile karsilastirdim benim cihaz daha parlak benim bu cihazi alma amacim walkman arayuz olmasi. birde bazi sitelerde yorumlarda dis sesin w550i kadar oldugu felan yaziyordu walkman bi hastalik isde bunlar onemli wildfire s bunu alamadim bu cihazi saticam veya temiz bi walkman live ile takas edicem yeniden se donus yapicam sarmiyor diger markalar benide cogu se kullanicisi tanir yillarca ugrastik se cihazlarla bu sevda bitmez :)

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.