Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    link verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

link verebilirmisiniz

xda'nın sitesnde alabildiğine rom var ordan kafana göre seç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    rom nasıl yapıyorum googleden bulamadım düzgün bir anlatım,öneriniz var mı
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    tş link için fakat konunun içinde boğuldum, çok karışık bir anlatım olmuş.
  • Hocam biraz araştırma yapmanız lazım, sanırım bu konularda çok bilginiz yok, biraz araştırma yapın öyle girişin yoksa telefona zarar verebilirsiniz.

İlk önce bootloader kilidini açıyorsunuz, sonra istediğiniz romun kernelini fastboot ile yüklüyorsunuz daha sonra sd karta attığınız romu cwm üzerinden yüklüyorsunuz.
    Bazı romlar 4.0.4 baseband ister, o romları kurarken de bootloaderı kapatıp flashtool ile orjinal ftf yani stock romu tekrar yükleyerek daha sonra ilk dediğim maddeyi uyguluyorsunuz.

Şimdi bu kavramları bir araştırın o konudan veya farklı yerlerden zamanla öğrenirsiniz.
  • Hocam verilen link en basit anlatım diyebilirim benim gibi pek bu işlerden anlamayan adam bile oradan rahatça yaptı. Yukarıda hocamın da dediği gibi sırayla yaparsan hiçbir sıkıntı olmaz.
  • sağolun arkadaşlar ama daha bootloader kilidini bile açamadım bu iş bana göre değilmiş.
  • Guncel kernel ve rom önerebilecek biri var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_exorcist -- 28 Temmuz 2014; 6:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Guncel kernel ve rom önerebilecek biri var mi ?

kernel nAa 2.6 412 mb ram rom superjellybean 8.0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_exorcist kullanıcısına yanıt
    Şuan tüm özellikleri çalışan stabil romlar 4.0.4 üzerine yapılan romlar, ben mesa 4.6 + zelly cream 6.0 kullanıyorum, tavsiye ederim.

Tabi isterseniz cihaza 4.4.4 bile kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

Guncel kernel ve rom önerebilecek biri var mi ?

kernel nAa 2.6 412 mb ram rom superjellybean 8.0

Super jb'yi kurmustum ancak telefonun dokunmatigi gitmisti. ama kernel farkliydi galiba. Dediginiz kernelle deneyim bir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Şuan tüm özellikleri çalışan stabil romlar 4.0.4 üzerine yapılan romlar, ben mesa 4.6 + zelly cream 6.0 kullanıyorum, tavsiye ederim.

Aynen bende de ics rom var walkman tusu haric her sey calisiyor. Degisiklik ariyorum. Bir de bir sey sorucam. Kullandigim romda play store youtube gmail hep eski surum. Guncellenmiyor. Manuel olarak da kuramiyorum yeni surumleri. Hata veriyor. Bu tarz sorunlar her romda mi var?

• quote:

quote:

Aynen bende de ics rom var walkman tusu haric her sey calisiyor. Degisiklik ariyorum. Bir de bir sey sorucam. Kullandigim romda play store youtube gmail hep eski surum. Guncellenmiyor. Manuel olarak da kuramiyorum yeni surumleri. Hata veriyor. Bu tarz sorunlar her romda mi var?

Ben sjb 8.0 kullanıyorum hepsi guncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Güncel değilse Google Play kendini otomatik güncellemesi lazım ve diğer appler de yine google playden güncellenmesi lazım, romla alakalı bir sorun olabilir, umut arkadaşın dediğini de kullanabilirsin hem güncel google apps yüklersin sorun olmaz.
  • Tesekkurler arkadaslar.

• quote:

Super JB gene olmadı bende. Şu anda sizin önerdiğinizi kullanıyorum. Gayet stabilmiş. Hiçbir sorun yok şu anda. Teşekkürler.
    Önemli değil :)
  • eeeeee napıyonuz daha lww devam mı benim gibi
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    aynen devam, ayrılamıyoruz :)
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.