Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►► (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.519
Cevap
21
Favori
282.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTPod playerı indirin android marketten, ekolayzır ayarlarından mega bass ı seçin ufak tefek ayarlarını da elle yaparsanız sonucu da buraya yazarsanız herkes cok mutlu olur sanırım... - bu moddayım da şu an. ses konusunda çalışmalarım devam ediyor...
  • araştırmacı-yazar budur
  • bende ilgilenıyorum bu telefonla fakat bu hafta sonu gecınce fıyatı ne gıbı yukselır su an alamam ama almakta ıstıyorum ılerıde belkı yıl basından sonra ne gıbı bır degısıklık olur acaba...

bırde telde hd video kaydı varmı acaba.... ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: oca57

bende ilgilenıyorum bu telefonla fakat bu hafta sonu gecınce fıyatı ne gıbı yukselır su an alamam ama almakta ıstıyorum ılerıde belkı yıl basından sonra ne gıbı bır degısıklık olur acaba...

720p video kaydı yapabiliyor ayrıca önde de vga kamerası mevcut
  • quote:

bende ilgilenıyorum bu telefonla fakat bu hafta sonu gecınce fıyatı ne gıbı yukselır su an alamam ama almakta ıstıyorum ılerıde belkı yıl basından sonra ne gıbı bır degısıklık olur acaba...

http://www.youtube.com/watch?v=1OpjSyvNmCk
    http://www.youtube.com/watch?v=qsBPmZUCmEM&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=ouaAHXZ0wFA
    Daha youtube da video vardı.
    Normalde %25 indirim olmadığı zaman 679 TL ye satılıyordu.

• hepinize tek tek tsk ederım alacagım telefon kesınlestı ama tam tarıh bellı degıl :D

bu telefon bana yeterlı olacaktır dıye dusunuyorum..
  • quote:

hepinize tek tek tsk ederım alacagım telefon kesınlestı ama tam tarıh bellı degıl :D

bu telefon bana yeterlı olacaktır dıye dusunuyorum..

Bence haftasonu fırsatını kaçırma. Büyük bir ihtimal pazartesi günü 679 TL'den satılacak.
  • Arkadaşlar telefonun dlna özelliğini kullanan oldumu? Ben windows media player ile telefon içeriğine erişiyorum ancak telefondan pc yada dlna özellikli cihaza erişemiyorum.
  • Telefonun sahipleri bakın,
    Bu telefon nasıldır? benim için en önemlisi sağlamlığı.Diğer özellikleride iyimiş.Nasıl iyimi sağlammı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sphynx

SE nin ses WAve 8500 den daha iyi diyorsun yani, kendi kulaklıgı zaten yok gibi davranıyorum ben, yurt dışından live sound kulaklık getirtecem sanırım.

Dostum deneme imkanı buldum ama şunu üzülerek söylüyorum ki wave 8500 ın kulaklık sesini aynı kulaklık , aynı şarkı ve aynı ekolayzer seceneği altında daha iyi buldum bu beni üzdü gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaka­®

quote:

SE nin ses WAve 8500 den daha iyi diyorsun yani, kendi kulaklıgı zaten yok gibi davranıyorum ben, yurt dışından live sound kulaklık getirtecem sanırım.

Dostum deneme imkanı buldum ama şunu üzülerek söylüyorum ki wave 8500 ın kulaklık sesini aynı kulaklık , aynı şarkı ve aynı ekolayzer seceneği altında daha iyi buldum bu beni üzdü gerçekten

fikrimi değiştirmeme sebep oldun ipta edip xperia pro sipariş verdim acaba arada cok farkmıdır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

quote:

fikrimi değiştirmeme sebep oldun ipta edip xperia pro sipariş verdim acaba arada cok farkmıdır....

xperia proyu tasarım olarak pek beğenmedim klavyede hoş gözükmüyor bence o fiyata daha iyi bişeyler alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 25 Aralık 2011; 15:23:55 >

• Ses konusu walkman oldugu için cok sıkıntı gercekten, 3. parti yazılımlarda daha da geliştirilebiliyor ses ancak bu her android telefon için yapılabilir bu noktada bir farkı kalmıyor walkman olmasının. Bunun dışında donanımsal özellikler bakımından bircok telefonun ötesinde bence, kullanım kolaylıgı boyutu ve hızı cok tatmin edici fiyatına göre.
    Wave de sesin daha iyi çıkması kendi kulaklıgı olması ile alakalı olabilir, direnc degeri telefonun cıkışıyla uyumluysa daha iyi ses alıyor olman normal. Bir de sony nin iyi bir kulaklıgı ile ikisini denemek lazım sanki.
    Equalizer programı ile hem ayar yapıp hemde kendi muzik programı kullanılabiliyor telefonun işiniz yarar sanırım.
  • Cihaz kendi üzerinde gelen yazılımlarla ne .avi ne .mpg nede .wmv dosyalarını oynatıyor. Sadece .mp4 ve henüz denemedim ama .flv oynatabiliyor. Telefona Rhythm software File manager yükledim. Bu yazılımla ağdaki bilgisayar yada nmt cihazlara bağlanılabiliyor ve bu cihazlardaki dosyalar görüntülenebiliyor, kes-kopyala-yapıştır yapılabiliyor (tavsiye ederim çok kullanışlı). Ama telefonun en bilinen video formatlarını oynatamaması bence hiç hoş değil. Bu işi 3. parti yazılımlarla yapacağız heralde. Eski telefonum HTC Touch 3G bile hiç yazılım yüklemeden bu formatlardaki dosyaları oynatabiliyordu. Android işletim sistemi çıkalı Windows mobile piyasadan silindi. Bence çok kullanışlı özellikleri vardı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

xperia proyu tasarım olarak pek beğenmedim klavyede hoş gözükmüyor bence o fiyata daha iyi bişeyler alınabilir

ben hiç dikkat etmedim bi anda sipariş vermiş bulundum ama xperia neo bundan daha ucuzdu yaf incelemelerin gazına gelmek böyle bişi işte ben tasarımını beğendim asıl alma sebebimde aslan o klavye psp godan kalma bi fantazi hoşuma gidiyor....

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben hiç dikkat etmedim bi anda sipariş vermiş bulundum ama xperia neo bundan daha ucuzdu yaf incelemelerin gazına gelmek böyle bişi işte ben tasarımını beğendim asıl alma sebebimde aslan o klavye psp godan kalma bi fantazi hoşuma gidiyor....

Xperia neo mu? Mini pro demek istediniz herhalde. Xperia Neo'nun fiyatı 900 Tl civarı çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsy

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Xperia neo mu? Mini pro demek istediniz herhalde. Xperia Neo'nun fiyatı 900 Tl civarı çünkü.

e bende xperia prodan bahsediyorum mini prodandeğil zaten...?

• Bu telefonu bende çok beğendim ama birebir inceleme fırsatım olmadı resimlerdeki gibiyse aradığım telefonu buldum diyebilirim.
  • arkadaşlar telefonu aldım fakat bluetooth'dan dosya alamıyorm gonderılen ogeyı nereden kabul edecegım sol ust kosede ısaretı cıkıyor ama nereden gırıp ıslemı onaylayacagım bı turlu bulamadım ilgilenen herkese şimdiden teşekkurler

not: arkadaşlar tanıtım vidyosunda adam 6:09 da telefonun ust kısmından asagı cekerek ekranda yenı pencere getırıyorya bende orası asagı ınmıyor sanırım sorun orada onu dasıl duzeltcez yoksa fabrıkasyon hatasımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alyekrm -- 25 Aralık 2011; 20:50:42 >
  • arkadaşlar kılıf ekran koruyucu olayını nası halledeceğiz?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.