Şimdi Ara

Sony Ericsson'dan 28 Mayısta ne geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• nasıl olsa TR ye gelmiyor
  • Türkiye' yi ilgilendirmeyeceğinden dolayı merak etmiyorum artık.
  • Kimsenin Sony Ericssondan umudu kalmamış. İnsallah SE çalışanlarından bu konuyu okuyan vardırda SE nin Türkiye de düştügü durumu görürler. Belkide çok güzel bir şey duyuracak ama kimsede heyecan yok. Nokia bölümünde böyle bir başlık açılsa şimdiye 2-3 sayfa olmuştu.
  • İyi birşeyler için bekleniyor ... Acaba komple yenileniyormu SE umarım oyledir , buna ihtiyacı var..

içimden bir ses xperia serisi çıkacak diyor
  • eskiden se nin bir yol haitası olurdu. t610 çıktıkdan sonra iyi bir şey bekliorduk k700 sonrasında k750 geldi. çok güzel cihazlardı w800 w810 filan derken yol haritası belli idi. p910 dan sonra beklenen oldu p990 çıktı filan.

öyle bi kısır döngü olduki kimse bişi bekleyemez oldu. fikir beyan edemez oldu. artık xperia mı çıkar android mi çıkar belli diil. homosabienler işten çıkmasında :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

eskiden se nin bir yol haitası olurdu. t610 çıktıkdan sonra iyi bir şey bekliorduk k700 sonrasında k750 geldi. çok güzel cihazlardı w800 w810 filan derken yol haritası belli idi. p910 dan sonra beklenen oldu p990 çıktı filan.

öyle bi kısır döngü olduki kimse bişi bekleyemez oldu. fikir beyan edemez oldu. artık xperia mı çıkar android mi çıkar belli diil. homosabienler işten çıkmasında :)

k750i le ve w810i çok pis vurdu se aslında kendısı bıle farkında degıl ondan sonra cok bozdu ve şu an telcilerin çoğu dükkana girdiğim zaman se modelı görmez oldum bu kadar düştü bir şeyler yapması lassım
  • Umarım bu sefer k750 ve w800 , 810 gibi efsane modeller duyurur.Aslında şu zaman kadar bu teller üzerine SE birşey koyamadı gibi sadece makyaj yaptı..
  • sony ericsson neden satılmıyor modelleri yok kimse açıklama yapamıyor..

sony ericsson türkiye pazarlama müdürü kim çok merak ediyorum
  • Bu kadar çok bekledik konuştuk eleştirdik 28 Mayıs dedikleri tarihtede hala bunlar sürecekse bence SonyEircsson ticari anlayışını değiştirmesi gerekir. Ürünlerin daha çok satması daha çok reklamla olur. Reklamı olan bir markada satışlarından hep karlı çıkar. Bakınız Sony de ki zarara. Sony zararlı çıkınca Sonyeicsson için bu daha dramatik olacaktır. 28 mayısı bekleyip göreceğiz. Bakalım bu kadar çok eleştiriye rağmen Türkiye Sonyericsson pazarlama müdürüne ne olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanemmm4545

Bu kadar çok bekledik konuştuk eleştirdik 28 Mayıs dedikleri tarihtede hala bunlar sürecekse bence SonyEircsson ticari anlayışını değiştirmesi gerekir. Ürünlerin daha çok satması daha çok reklamla olur. Reklamı olan bir markada satışlarından hep karlı çıkar. Bakınız Sony de ki zarara. Sony zararlı çıkınca Sonyeicsson için bu daha dramatik olacaktır. 28 mayısı bekleyip göreceğiz. Bakalım bu kadar çok eleştiriye rağmen Türkiye Sonyericsson pazarlama müdürüne ne olacak

evet çok haklısınız sony prestijine çok güveniyor ama bu yetmez reklam yapmalı binlerce rakip marka var ve bunlar içinde sonyden daha iyi olan olmayan reklam veren sony yi satışlarda geçiyor play station olmasa daha beter olurdu halleri o kurtardı rakipsiz çünkü...

• http://semcblog.com/ bu sitenin ana sayfanın başında idounun resmi var. bence 28 mayısta idou çıkıyor. son cümlede sanki bunun ile ilgili birşeyler yazıyorda pek anlayamadım.
  • artık hiç ilgimi çekmiyor çıkacak modeller
  • quote:

Orjinalden alıntı: sasa_iliç

http://semcblog.com/ bu sitenin ana sayfanın başında idounun resmi var. bence 28 mayısta idou çıkıyor. son cümlede sanki bunun ile ilgili birşeyler yazıyorda pek anlayamadım.

ahh nerdeee... keşke öyle bişey olsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sasa_iliç

http://semcblog.com/ bu sitenin ana sayfanın başında idounun resmi var. bence 28 mayısta idou çıkıyor. son cümlede sanki bunun ile ilgili birşeyler yazıyorda pek anlayamadım.

28 Mayısta İdou nun tüm özellikleri belli olacakmış. Gsmarenadaki yorumlarda da 28 mayısta idou nun tüm özelliklerinin belli olacagı söyleniyordu. Vay bee telefona bak. Önce adını duyuruyorlar sonra ayrıca özelliklerini duyuruyorlar.

Yalnız o turuncu sayfadaki ne olacak onu bilmiyorum.

• http://www.plemix.com/list-phone-sonyericsson-page1

Şu sitede İdou ve W995 gelecek telefonların içinde Yurt dışında bile eylül ekim gibi piyasaya çıkacagından bahsediliyordu İdou nun. İlginç Bakalım ilerleyen zamanlarda neyin ne olduğunu göreceğiz.
  • site andır konstrakşın diyo 28 mayıs da siteyi bitirdik derlerse işe baksen
  • w810 var ve üstüne alacak telefon bulamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: orjinalden Çalıntı

w810 var ve üstüne alacak telefon bulamıyorum

Güzel telde, kamerasını kesmiyor artık.
  • PSPhone olmasın ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.