Şimdi Ara

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..: (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.952
Cevap
3
Favori
512.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cun3yt09

herkeze hayırlı gunler dıyerek baslamak ıstıyorum bugun bayram ama moralım acayıp derecede bozuk bende bır k790i kullanıcısıyım telefonum dun aksam dustu ve bu hale nasıl geldı hala anlayamıyorum telefonu acınca bembeyaz ekran ve kamera dıyaframı bırbırıne karısmıs durumda sarja takınca kendı kendıne bembeaz bır ekran cıkıyor ve hıc bır ıslem yapılmıyor sarjdan sokunce ıse altta ınfra-red bolgesınde kırmızı bır ısık yanıp yanıp sonuyor ve telefon kapanıyor lutfen bana yardımcı olabılecek arkadaslar varsa rıca edıyorum gerekırse kargo ıle telefonu yollayacagım sımdıden tesekkur edıyorum

Imzamdaki en alttaki konudan yazılım yüklemeni tavsiye ederim.eğer düzelmezse sorun donanımsal olabilir.
  • benim joystic sapıtma belirtileri göstermeye başladı 1 yıl olmadan.mesela rehberde aşağı doğru basarak listede gezinirken birden ismin birinde takılıp arama yapıyor.aslında ben aşağı komut veriyorum o anda ve baya can sıkıcı hale gelmeye başladı.k750den sonra k790 da düzelttik demişlerdi ama malesef.ben çok aşırı kullanmamda joystiği.siemenc cx65 im var 4 yılı geçti joystiği taş gibi sonyericsson niye böyle çözemedi bu sorunu
  • Ya arkaşlar bende öyle bir sorun varki çok ilginç. Telefonun kulaklık girişinde iki tane uzun şey var.Ve ben telefona kulaklığı takınca sağ taraftaki uç kırılıyor.3 günde 2 kulaklık girişi kırdı telefon nedir bu ya yardım lütfen !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: barancaldir

Ya arkaşlar bende öyle bir sorun varki çok ilginç. Telefonun kulaklık girişinde iki tane uzun şey var.Ve ben telefona kulaklığı takınca sağ taraftaki uç kırılıyor.3 günde 2 kulaklık girişi kırdı telefon nedir bu ya yardım lütfen !!!

böyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım başka bir k 790 ile bu girişi ve soketi karşılaştırmanı tavsiye ederim
  • quote:

Ya arkaşlar bende öyle bir sorun varki çok ilginç. Telefonun kulaklık girişinde iki tane uzun şey var.Ve ben telefona kulaklığı takınca sağ taraftaki uç kırılıyor.3 günde 2 kulaklık girişi kırdı telefon nedir bu ya yardım lütfen !!!

kenarlarda bulunan girişten bahsediyorsun mumkun oldugunca takıp çıkarırken duz ve dırek takmaya çalıs
    aşagı yukarı oynatarak takıp çıkarmaktan kaynaklanıyor
  • Peki temassızlık neyden oluyor arkadaşlar ? Sıfır kulaklık alıyorum 2 gün sonra taktığımda ses gidip geliyor neden olabilir bu kulaklık girişini telefoncuya temizletip yağlattırdım birde üstüne 1 buçuk yıldır kullanıyorum garantiye götürme zamanım geldi heralde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeathCreed

Peki temassızlık neyden oluyor arkadaşlar ? Sıfır kulaklık alıyorum 2 gün sonra taktığımda ses gidip geliyor neden olabilir bu kulaklık girişini telefoncuya temizletip yağlattırdım birde üstüne 1 buçuk yıldır kullanıyorum garantiye götürme zamanım geldi heralde.

evet en iyisi servis
  • arkadaşlar bir telefonun pili niye şişer.sorun k 790 ımda değil ikinci eski telde.pil ortadan şişme yapmış.4 yıllık bir telefon ve pili orjinal üstünde gelen pil.patlarmı diye tırsıyorum biyandanda.biran evvel değiştiricem ama böyle bir olay hiç duymamıştım bi fikri olan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPOXL

arkadaşlar bir telefonun pili niye şişer.sorun k 790 ımda değil ikinci eski telde.pil ortadan şişme yapmış.4 yıllık bir telefon ve pili orjinal üstünde gelen pil.patlarmı diye tırsıyorum biyandanda.biran evvel değiştiricem ama böyle bir olay hiç duymamıştım bi fikri olan varmı

batarya ömrü bitmştir değiştirme zamanı gelmiş bu bazı pillerdede meydana gelebiliyor
  • quote:

Peki temassızlık neyden oluyor arkadaşlar ? Sıfır kulaklık alıyorum 2 gün sonra taktığımda ses gidip geliyor neden olabilir bu kulaklık girişini telefoncuya temizletip yağlattırdım birde üstüne 1 buçuk yıldır kullanıyorum garantiye götürme zamanım geldi heralde.

oksitlenme mevcut
    kendin temizlemeyi dene olmazsa servise götür zaten bakıldıgında gözle görünüyor kararmaya başlamıştır oksitlenen yerler
    sivri bir malzeme ile mesela cımbız yada basmalı kalem ucu gibi sivri bir malzeme ile fazla bastırmadan temizle ondan sonrada sert bir fırça ile temizle buyuk bir ihtimal olacaktır bendede oluyor temassızlık temizliyorum sorun ortadan kalkıyor oksitlenmenin sebeplerinden biride sıvı teması nem vs
    olmazsa servise götürürsün aynı gun de alma şansın mevcut
    iyi akşamlar

• Delikurt çok teşekkürler çok yardımcı oldun.Konuya açıklık getirip aklımdaki sorunları giderdin en iyisi bunu bi servise veriyim.Yardımcı olan bütün arklara çok teşekkürler.
  • quote:

Delikurt çok teşekkürler çok yardımcı oldun.Konuya açıklık getirip aklımdaki sorunları giderdin en iyisi bunu bi servise veriyim.Yardımcı olan bütün arklara çok teşekkürler.

yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana rica ederim sanada kolay gelsin ;)
  • Joystik bendede takılmaya yapıyor bana göre joystickten değil telde var sorun bu aralar çok aşırı donuyor telefon bunu içindeki 2 gb lık kart yapıyor olabilirmi onunda 619 mb dolu ancak bi yardımcı olursanız sevinirim 17 kasımda garantiside bitecek servise yollarım en azından birde serviste ne kadar kalır

En son sormak istedğimde telefonun komple kasası ne kadardır bilgi verirseniz sevinirim orjinal olanların tuş takımı vs dahil
  • quote:

Orjinalden alıntı: kdr_

Joystik bendede takılmaya yapıyor bana göre joystickten değil telde var sorun bu aralar çok aşırı donuyor telefon bunu içindeki 2 gb lık kart yapıyor olabilirmi onunda 619 mb dolu ancak bi yardımcı olursanız sevinirim 17 kasımda garantiside bitecek servise yollarım en azından birde serviste ne kadar kalır

En son sormak istedğimde telefonun komple kasası ne kadardır bilgi verirseniz sevinirim orjinal olanların tuş takımı vs dahil

servise vermenizi tavsiye ederim servis yoğunlğuna göre bekleme süresi değişecektir

2 gbyt hafıza kartı yavaşlama yapmaz bende 2 gbyt kullanıyorum sorun yok ksası 70 ile 80 ytl arasında değişitirilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

böyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım başka bir k 790 ile bu girişi ve soketi karşılaştırmanı tavsiye ederim

şarj aletinde sorun olmuyor mu??
  • arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz.çocuklar geçen gün telefonu kurcalıyıp fabrika ayarlarına çevirmişler.telefon defterindeki bütün iş numaralarım gitmiş.benim için çok önemli,işimin çogu o telefonlarla ilgili.bunu bulacak veya geri yükliyebilecek bir program yada kişi bilen varmı.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zuss

arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz.çocuklar geçen gün telefonu kurcalıyıp fabrika ayarlarına çevirmişler.telefon defterindeki bütün iş numaralarım gitmiş.benim için çok önemli,işimin çogu o telefonlarla ilgili.bunu bulacak veya geri yükliyebilecek bir program yada kişi bilen varmı.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

malesef getirmenin bir yolu yok
  • bendede çok nadir telde ekran gidiyor beyaz oluyor sonra tekrar başlıyor kendince şebekeyi arayıp buluyor ve herşey normale dönüyor.sanırım yazılımda sorun var
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPOXL

bendede çok nadir telde ekran gidiyor beyaz oluyor sonra tekrar başlıyor kendince şebekeyi arayıp buluyor ve herşey normale dönüyor.sanırım yazılımda sorun var

yazılım yüklemeyi dene sorun hala devam ederse donanımsaldır
  • bide son zamanlarda dikkatimi çekti sanki eskiden olmuyodu.biri beni aradığı zaman telin üstünde antenin olduğu yerden sinyal sesi geliyor.sinyal sesinden kastım hini telefonu müzik setine falan yaklaştırırsınızda ses gelirya aynı o ses geliyo telden bu normal değil sanırım niye olduki
  • 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.