Şimdi Ara

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..: (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.952
Cevap
3
Favori
512.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    izmirde yaşıyorum ve siyah olanını 530 YTL - nakit; 540 YTL - 6 ay vadeli bulabildim.
    Daha uyguna bulabilir miyim yoksa buradan alayım mı? ne dersiniz...
  • arkadaşlar bende k790 vardı..geçen hafta cuma electroworldde kampanya varmış k810 için..axesse 12 taksitle 330ytl fiyatla aldım..çok düşeş oldu..
    kampanya hala devam ediyormu bilmiyorum ama..bakırköy capacity altındaki electroworldden 2 tane aldım..birini de bir arkadaşa aldık :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirius_75

arkadaşlar bende k790 vardı..geçen hafta cuma electroworldde kampanya varmış k810 için..axesse 12 taksitle 330ytl fiyatla aldım..çok düşeş oldu..
    kampanya hala devam ediyormu bilmiyorum ama..bakırköy capacity altındaki electroworldden 2 tane aldım..birini de bir arkadaşa aldık :)

o fiyata süper bulmuşsun valla helal olsun
  • Arkadaşlar birşey dikkat ettim, Buradaki fotoğraflarında Merceğinde "5.1 MM" Yazıyor ama bendeki 5.2 mm yani bu sürüm vs farkımı yoksa k800i mi öyle ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dota

Arkadaşlar birşey dikkat ettim, Buradaki fotoğraflarında Merceğinde "5.1 MM" Yazıyor ama bendeki 5.2 mm yani bu sürüm vs farkımı yoksa k800i mi öyle ?

olabilir bende kontrol ettim k 790 da 5,2 mm yazıyor farklı boyut kullanmış olabilirler

quote:

burakketenci Tarih 19 Ağustos 2008; 13:26:24
    zor bi soru olurmu bilemem ama kullananlar burada oldugu için sorma gereği duydum bende w700i var su an kullanıyorum tabiki gene SE almayı düşünüyorum ama kararsızım k790i mi k810i mi yoksa başka bi model mi ancak 600 ytl yi geçemem bu telleri kullananlar yardımcı olabilirmi?

fiyat önemli değil ise k 810 yoksa k 790 modelini öneririm

• quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: dota

Arkadaşlar birşey dikkat ettim, Buradaki fotoğraflarında Merceğinde "5.1 MM" Yazıyor ama bendeki 5.2 mm yani bu sürüm vs farkımı yoksa k800i mi öyle ?

olabilir bende kontrol ettim k 790 da 5,2 mm yazıyor farklı boyut kullanmış olabilirler

quote:

burakketenci Tarih 19 Ağustos 2008; 13:26:24
    zor bi soru olurmu bilemem ama kullananlar burada oldugu için sorma gereği duydum bende w700i var su an kullanıyorum tabiki gene SE almayı düşünüyorum ama kararsızım k790i mi k810i mi yoksa başka bi model mi ancak 600 ytl yi geçemem bu telleri kullananlar yardımcı olabilirmi?

fiyat önemli değil ise k 810 yoksa k 790 modelini öneririm

Arkadaşlar K800 si olanlar yazarsa bu konu hakkında sevinirim çok merak ettim , fark olmadığını biliyorum ama yabancı forumlarda k790 ın nedense k800 den daha iyi çektiğinden bahsediyor ( gerçi kullanılan sürüm vs herşey aynı )

• arkadaslar k790 k800 kamera dısında bir fark yok dıyorsunuz ama bi sitede gordugum kadarı ile k790ın ıslemcı hızı k800 den daha yuksek nasıl oluyo bu ondan sonrakı cıkan telefonda ıslemcı hızınımı azaltmıslar.

k790 213 mhz

k800 208 mhz

kaynakhttp://www.jbenchmark.com/result.jsp?orderby=score&brand=SonyEricsson&submit=OK&benchmark=ace

ekleme.

k790 sony ericssonları arasında işlemci hızında ücüncü sıradaymıs. vay bee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 25 Ağustos 2008; 2:02:41 >

• dota

foto konusunda k 790 k 800 k 810 modllerinin arasında ufak bir fark olmakla beraber

fotoda en önde model k 790 k 800 k 810 olarak sıralanıyor cam driver wihten yapımcısı k 800 kullanıyor ama benim k 790 ile çektiğim fotoların herzaman ondan daha iyi olduğunu söylemişti ve gelen 110 sayfalık foolardada k 790 fotolarının bir üstünlüğü vardı
  • selam arkadaslar...

epeydir ugrayamıyorum..:(:(yogunluk ..iş guc bilmem ne fln derken ..:)

tlf um (790i) bir bozuldu.pir bozuldu...

uzun hikaye..... 2 - 2.5 ay 790 sız kaldım..:(:(:

şu anda tamam...elimde:)

ama sorularım var..

mig33 yukluydu.kullanıyodum..silindi fln .. şimdi tam olarak nasıl yukler- kullanırım...(farklı msn hesabı oldugundan..en bastan yani..;)

790 da pps goruntuleyebilir miyiz:):)

...şimdilik bu kadar..:) teşekkürler...

aklıma geldi de:D:D

uygulama olan .jar dosyalarını pc de nasıl acabiliriz...( uygulama - oyun..???) ...set up ..link vs varsa..tşkler...

edit : ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volie82 -- 8 Eylül 2008; 23:18:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: volie82

selam arkadaslar...

epeydir ugrayamıyorum..:(:(yogunluk ..iş guc bilmem ne fln derken ..:)

tlf um (790i) bir bozuldu.pir bozuldu...

uzun hikaye..... 2 - 2.5 ay 790 sız kaldım..:(:(:

şu anda tamam...elimde:)

ama sorularım var..

mig33 yukluydu.kullanıyodum..silindi fln .. şimdi tam olarak nasıl yukler- kullanırım...(farklı msn hesabı oldugundan..en bastan yani..;)

790 da pps goruntuleyebilir miyiz:):)

...şimdilik bu kadar..:) teşekkürler...

aklıma geldi de:D:D

uygulama olan .jar dosyalarını pc de nasıl acabiliriz...( uygulama - oyun..???) ...set up ..link vs varsa..tşkler...

edit : ekleme

mig 33 konusu burada other ıme add edit ıme yaparsan farklı oturumlarda hesap açabilirsin mig de

java uygulamaları pc de açma programı buradan indirebilirsin

http://www.4shared.com/account/file/62292565/ca2000c8/9288_sjboy_emulator_setup.html tıkla

ppsi açabilirmisin anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 9 Eylül 2008; 8:48:08 >

• arkadaslar 2 3 hafta once sıfır k790i aldım.ama bi turlu bu cam driver olayını yapamadım.cid olaylarında karısıklık var galıba.su anda R8BF003 kullanıorum.ama cid'im kac onu bılmıorum telefonu sıfır aldım.
    baya bi sinir oldum artık lutfen yardımcı olun.setollden ugrastım bıseyler cid53 falan yazıor.galıba cid 53 benımkı.artık sıkılmaya basladım lutfen yardımcı olun.farukkkk arkadasımızın sayfasına yonlendırmeyın lutfen orayıda baya okudum ama kucuk bıyerı atlıorum heralde lutfen yardımcı olun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: GeNeRaaLLs

arkadaslar 2 3 hafta once sıfır k790i aldım.ama bi turlu bu cam driver olayını yapamadım.cid olaylarında karısıklık var galıba.su anda R8BF003 kullanıorum.ama cid'im kac onu bılmıorum telefonu sıfır aldım.
    baya bi sinir oldum artık lutfen yardımcı olun.setollden ugrastım bıseyler cid53 falan yazıor.galıba cid 53 benımkı.artık sıkılmaya basladım lutfen yardımcı olun.farukkkk arkadasımızın sayfasına yonlendırmeyın lutfen orayıda baya okudum ama kucuk bıyerı atlıorum heralde lutfen yardımcı olun....

evet atladığın yer telefonun cıd 53 olması ve setolün işlem yapmaması setol cıd 53 lerde çalışmaz

sen cıd 53 far jd flaşer programını kullanacaksın onunla kamera driver atacaksın onun için konumda 3. mesajımda anlatımı mevcut çok basit okuman yeterli ilk sayfada bütün konular mevcut yanlız dikkatli okumak gerekiyor

• arkadaslar cid53lere far menager yaparken 4.işlemdeki bflash cıkmıor bı bılgısı olan varmı?
  • herkes teraviyemi gitti ne???
  • quote:

Orjinalden alıntı: GeNeRaaLLs

arkadaslar cid53lere far menager yaparken 4.işlemdeki bflash cıkmıor bı bılgısı olan varmı?

bu konunu yeri imzamdaki k 790 konusu çıkmamasının nedeni cıd 53 modellere patch olmaması
  • pps derken... power point sunumları..

office uygulaması..??

790 da acabilir miyiz..??
  • quote:

Orjinalden alıntı: volie82

pps derken... power point sunumları..

office uygulaması..??

790 da acabilir miyiz..??

hayır bu dosyaları açamayız wörd dosyasını açabiliriz sadece
  • herkeze hayırlı gunler dıyerek baslamak ıstıyorum bugun bayram ama moralım acayıp derecede bozuk bende bır k790i kullanıcısıyım telefonum dun aksam dustu ve bu hale nasıl geldı hala anlayamıyorum telefonu acınca bembeyaz ekran ve kamera dıyaframı bırbırıne karısmıs durumda sarja takınca kendı kendıne bembeaz bır ekran cıkıyor ve hıc bır ıslem yapılmıyor sarjdan sokunce ıse altta ınfra-red bolgesınde kırmızı bır ısık yanıp yanıp sonuyor ve telefon kapanıyor lutfen bana yardımcı olabılecek arkadaslar varsa rıca edıyorum gerekırse kargo ıle telefonu yollayacagım sımdıden tesekkur edıyorum
  • hmm....

lens kapagı demişsin..tam anlamadım o kısmı..

beyaz ekran..yazılımsal olabilir...çökmüştür fln belki de..:(:(

IR ışıgı sarj ı bitince / azalınca yanıyo...sanırım sarj etsen ...???

full iken de mi acılmıyor...ya da sarj etsen de mi yanıyo IR portu..????

daha olmadı ..servise yollarsın..:(:( ( ben cok cektim o yusden..:(:( )
  • slmlar...
    k810 telim 3.kattan aşağı düştü.sadece ust yuzundeki cam gibi olan maddenin ust tarafı havaya kalktı...onun dışında bir sorun yok telde..sanırım ust cam panel degişecek...garantisi var darty den almıştım..gotursem bakarmı servise yollarlarmı ? eğer yollamazlarsa nerede yaptırabilirim ...simdiden cok tesekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.