Şimdi Ara

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..: (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.953
Cevap
3
Favori
512.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün k790i sipariş verdim pek fazla incelemedim forumda umarım pişman olmam 2 gün içinde elimde olur inşallah :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: laselenour

arkadaşlar bugün k790i sipariş verdim pek fazla incelemedim forumda umarım pişman olmam 2 gün içinde elimde olur inşallah :D

Şimdiden hayirli olsun guzel tercih yapmışsın.
  • tşk ederim telefonu elime alsam bi hayırlısıyla forumu baştan aşagı tarıcam :D
  • quote:

tşk ederim telefonu elime alsam bi hayırlısıyla forumu baştan aşagı tarıcam :D

imzamdaki k 790 konusu ilk adresin olacaktır
  • arkadaşlar bugün makineyi elime aldım oda ne made in china yazıyor sizce bu normalmi :S

saten plastik felan eski bi nokia kullanıcısı olarak pek bi garipsedim
  • quote:

arkadaşlar bugün makineyi elime aldım oda ne made in china yazıyor sizce bu normalmi :S

saten plastik felan eski bi nokia kullanıcısı olarak pek bi garipsedim

china yazması normal hepsinde öyle yazıyor

hayırlı olsun gönül rahatlığı ile kullan güzel tercih
  • tmm ilgilendiğin için tşk ederim
  • quote:

tmm ilgilendiğin için tşk ederim

Rica ederim arkadaşım.
  • arkadaşlar k790 icin jar dosyası imla klavuzu yada imla kılavuzu programı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim saatlerdir arıyorum ama yok
  • slm arkadaşlar k790i ile k800i arasındaki fark sadece 3G mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: btrlp92

slm arkadaşlar k790i ile k800i arasındaki fark sadece 3G mi?

evet aynen öyle başka fark yok

quote:

ozennn Tarih 31 Temmuz 2008; 21:30:31
    arkadaşlar k790 icin jar dosyası imla klavuzu yada imla kılavuzu programı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim saatlerdir arıyorum ama yok

dediğin uygulama yok ama imzamdaki yazılım depomda bir çok işe yarayan uygulama mevcut

• Selam Herkese...

İlgili Arkadaşlara Bi Sorum Olucak.

Gönderdiğim SMS lerin rapor olarak gelen verilerindeki saat normal saatten 1 saat geri gösteriyor. Bunu ayarlamanın bi yolu varmı? Neden 1 saatlik oynama yapıyor? 13:00 de gönderdiğim bi mesaj için teslim raporu iletildi olarak geldiğinde yazan saat 12:00.

İyi Günler.
  • arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum geçen kızılayın oralarda herneyse blutooth açıktı benm genelde açık tutarım ama yanlışlıkla bı dosyaya evet dedim yalnızca uzantısını gördüm aradaım taradım bulamadım dosyayı ve sanırım aldıgım seyden kaynaklanıyo kontorler sureklı gıdıyo neyse telı kapattım gıtmesın daha dıe eve gdıp bılgısayarda tarafttım 4 tane vırus buldu neyse temızledım şu anda temizmi bilmiyorum açıkcası açmayada korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim

dosyanın uzantısı sanırım .sis gibi bişeydi acil acil acil :D şimdiden teşşekürler

telefon ilk alındıgı halindedir hiç bi program yüklenmemiştir.

inanamıyorum donanım haberden yardım istedim 2 gün oldu kimse bişi yazmadı :S:( ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laselenour -- 11 Ağustos 2008; 23:08:43 >
  • simdiden gecmiş olsun kardes bi ara arkadasima da olmustu teli formatladi bişey kalmadi ama onda öyle kontör felan gitmiyordu
  • valla fabrika ayarlarına döndürdüm kartıda çıkarttım akşam biçimlendircem hafıza kartını şimdilik durdu kart takılı deil başka çaremde yoktu sanırım neyyse gende cvp yazdıgın için teşşekkür ederim
  • Güzel çalışma.
  • arkadaşlar bi sorum daha olcak çok soru soruyorum ama bi turlu tatmin edici cevap alamıyorum bundan önceki mesajımda mesela
    neyse bu telefonda web tusuna bastıgın anda kontur gıdıyo bende sureklı basıyorum bunu pasif hale nasıl getırcez bulamadım sürekli köt gidiyo onun yuzunden öğreni adamız ve bu koyuyo insana gerçekten yardım ederseniz sevinirim hemde çok şimdiden teşekkürler.
  • quote:

arkadaşlar bi sorum daha olcak çok soru soruyorum ama bi turlu tatmin edici cevap alamıyorum bundan önceki mesajımda mesela
    neyse bu telefonda web tusuna bastıgın anda kontur gıdıyo bende sureklı basıyorum bunu pasif hale nasıl getırcez bulamadım sürekli köt gidiyo onun yuzunden öğreni adamız ve bu koyuyo insana gerçekten yardım ederseniz sevinirim hemde çok şimdiden teşekkürler.

boş bir gprs ayarını kullan
  • böyle daha detaylı hani şuna tıkla ordan onu yap şeklinde anlatabilirmisin zahmet olmassa :D
  • zor bi soru olurmu bilemem ama kullananlar burada oldugu için sorma gereği duydum bende w700i var su an kullanıyorum tabiki gene SE almayı düşünüyorum ama kararsızım k790i mi k810i mi yoksa başka bi model mi ancak 600 ytl yi geçemem bu telleri kullananlar yardımcı olabilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.