Şimdi Ara

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.952
Cevap
3
Favori
512.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dostum teşekkürler.bir çok yeni telefonun topicleri mevcut.e se nin cybershot bombası k790-k800 ün ki olmazsa olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rail -- 21 Nisan 2006; 17:21:57 >
  • arkadaşlar çok güzel çalışma ve iyi bir topic olmuş zaten sizdende bu beklenirdi. teşekkürler.
    tele gelince k790 hakkaten süper bir görüntüsü var çok beğeniyorum,
    ancak revolver40 dostum çektiği fotoları çok iyi olduğunu söylüyorsun ama foto anlamında bu kadar özelliği ve donanımı olan k790 ın çektiği fotolar kendisinden beklenilene göre bence kötü çünkü beklenti ve gördüğümüz arasında çok fark var, ancak sanırım resmi olarak çıktığında foto kalitesi farklı olacaktır. cyber-shot teknolojisi ile 3.2 mp çekim yapan bir foto makinası var arkadaşımda onunla burdaki fotolar arasında fark var, o kaliteyi sanırım çıktığında yakalar yoksa video eksikliği ve bu çekim kalitesi bence beklentiye göre tatmin edici değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turanoğuz

arkadaşlar çok güzel çalışma ve iyi bir topic olmuş zaten sizdende bu beklenirdi. teşekkürler.
    ancak revolver40 dostum çektiği fotoları çok iyi olduğunu söylüyorsun ama foto anlamında bu kadar özelliği ve donanımı olan k790 ın çektiği fotolar kendisinden beklenilene göre bence kötü çünkü beklenti ve gördüğümüz arasında çok fark var, ancak sanırım resmi olarak çıktığında foto kalitesi farklı olacaktır. cyber-shot teknolojisi ile 3.2 mp çekim yapan bir foto makinası var arkadaşımda onunla burdaki fotolar arasında fark var, o kaliteyi sanırım çıktığında yakalar yoksa video eksikliği ve bu çekim kalitesi bence beklentiye göre tatmin edici değil.

seninde dediğin gibi dostum.çektiği resimler emin olmamakla beraber k790-k800 resimleri diyoruz yani alıp kendimiz çekmediğimiz sürece kesin bir yargıya varamayız.
    ayrıca henüz prototip olduğu için telefonlar çıkana kadar çok daha geliştirilecektir..

• quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

beyler araştırmalarınız için elinize sağlık
    bi sorum olacak
    tam olarak ne zaman tr ye gelir acaba k800
    w800den sonra k800ün iyi gideceğini düşünüyorum da
    dün n70 almak üzereyken vazgeçtim
    se kalitesini nokia yakalayamadı malesef henüz
    onun için w800den sonra k800 düşünüyorum bakalım

2006 3. çeyrekte çıkacak.. TR ye gelmesi de ağustos gibi grey cihazları, eylül gibi de
    distribütorleri bekliyoruz bakalım kardeş

o zaman ağustos gelir
    k800 piyasaya girer
    w800 satılır
    k800 alınır

• quote:

quote:

quote:

beyler araştırmalarınız için elinize sağlık
    bi sorum olacak
    tam olarak ne zaman tr ye gelir acaba k800
    w800den sonra k800ün iyi gideceğini düşünüyorum da
    dün n70 almak üzereyken vazgeçtim
    se kalitesini nokia yakalayamadı malesef henüz
    onun için w800den sonra k800 düşünüyorum bakalım

2006 3. çeyrekte çıkacak.. TR ye gelmesi de ağustos gibi grey cihazları, eylül gibi de
    distribütorleri bekliyoruz bakalım kardeş

o zaman ağustos gelir
    k800 piyasaya girer
    w800 satılır
    k800 alınır

aynen benim gibi

• K800 türkiye ye gelmeyecek k790 gelecek diye duymuştum. Bilmem artık doğrumudur. Ama telefonun fotoğrafları coşturdu beni ! Nasıl bekleyeceğim şimdi ben 5-6 ay ??? Tam W810'a hazırlıyordum kendimi, şimdi bu detaylı fotoları görünce, daha piyasaya çıkmadan W810 benim için bitmiştir ! Yaptınız yapacağınızı !

• quote:

Orjinalden alıntı: zanetti35

K800 türkiye ye gelmeyecek k790 gelecek diye duymuştum. Bilmem artık doğrumudur. Ama telefonun fotoğrafları coşturdu beni ! Nasıl bekleyeceğim şimdi ben 5-6 ay ??? Tam W810'a hazırlıyordum kendimi, şimdi bu detaylı fotoları görünce, daha piyasaya çıkmadan W810 benim için bitmiştir ! Yaptınız yapacağınızı !

bildiğim kadarıyla ikiside gelcek.
    zaten k800 ün k790 dan tek farkı edge.

• "K800 gelmiyor. K790 Haziran , W950 Eylül civarı gelecek. Fiyat bilgisi yok. "
    Dostum yukarıdaki cümle "SE ürün müdürüyle görüştüm" topiğinden alıntıdır. Arkadaş yetkili kişiden bilgi almış, daha ne olsun ???

quote:

Orjinalden alıntı: Anti-X

quote:

K800 türkiye ye gelmeyecek k790 gelecek diye duymuştum. Bilmem artık doğrumudur. Ama telefonun fotoğrafları coşturdu beni ! Nasıl bekleyeceğim şimdi ben 5-6 ay ??? Tam W810'a hazırlıyordum kendimi, şimdi bu detaylı fotoları görünce, daha piyasaya çıkmadan W810 benim için bitmiştir ! Yaptınız yapacağınızı !

• quote:

"K800 gelmiyor. K790 Haziran , W950 Eylül civarı gelecek. Fiyat bilgisi yok. "
    Dostum yukarıdaki cümle "SE ürün müdürüyle görüştüm" topiğinden alıntıdır. Arkadaş yetkili kişiden bilgi almış, daha ne olsun ???

quote:

quote:

bildiğim kadarıyla yazdım zaten dostum.emin olmamakla beraber.

• telefonun tipini pek beğenmedim.biraz büyük gibi.bu büyüklükte tel alacağıma giderim n80 alırım diye düşünüyorum.şu an yeni bir se kullanıcısı olmama rağmen n80 in çıkmasını bekliyorum.diğer teller hikaye(bence)
  • dostum bu telefona büyük deme yav gözünü seveyim.

telefonun ekranı n70 n80 kadar.

hepsinden daha küçük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rail -- 21 Nisan 2006; 18:34:19 >
  • İp takma yeri bence arkadaşlar k750i'de de altında ip takma yeri

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: scrtlg

..:Sony Ericsson Cyber-Shot™ K790/K800 - K810 Paylaşım Arenası..:

Burada ilginç bir parça var ama ne ??

valla bende anlayamadıım.üst tarafta olsa ip bağlamak için dicem.

ama n90 da ip bağlama yeri alt taraftaydı mesela bundada öyle olabilir.

• Teşekkür eden ve yorum yapan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.. Bakalım gelene kadar bu
    platformda tartışıp paylaşacağız Ben bu gece yokum, yarın gece geleceğim.. Herkese iyi
    forumlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: turanoğuz

arkadaşlar çok güzel çalışma ve iyi bir topic olmuş zaten sizdende bu beklenirdi. teşekkürler.

Katiliyorum sana turanoguz.. o adamin tum testlerde cektigi fotolar hiç bir zaman test ettigi cihazin "gercek foto kalitesini yansitamadi".. ornegin K750 testinde cektigi fotolara bakiyorum da, benim en kotu cektigim fotolar amcamin cektigi fotolardan cok cok daha iyi :)) Prototip modelleri inceliyor diyecegim ama oyle olsa cihazin resimlerinden hem belli olur proto-type bir cihaz oldugu, hemde mutlaka belirtir diye dusunuyorum.. tabii bir de, yazilimla alakadar bir durum bu..

Uzun lafin kisasi, bence oradaki ornek fotolari cok ciddiye alma, cunku eminim ki K790 gercekten göz kamaştiran guzelilkte fotolara imza atacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pininfarina -- 21 Nisan 2006; 19:16:45 >

• quote:

Teşekkür eden ve yorum yapan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.. Bakalım gelene kadar bu
    platformda tartışıp paylaşacağız
    Ben bu gece yokum, yarın gece geleceğim.. Herkese iyi
    forumlar...

sağol,
    görüşürüz hocam..yine bekleriz
  • teknode bu resimleri nerden buluyorsun bilmiyorum web in altını üstüne getirdim w800 den bu modele kadar w800 den vazgeçiyorum sanırım ama çıkış fiyatıyla bu benim 2 aylık bütçemi aşacak gibi geliyor bence ekranı gayet büyük ve menuleri hoş bir nokia kullanıcısı olarak sevdim diğer modellerin hiç birini w810 dahil menulerini sevmedim bence 3.2 mp den bekleneni biraz veriyor gayet iyi çok da şey beklememek lazım tabii tutup da böyle telefona 1 milyarın üstünde paha biçerlerse gözümden düşer ben en makul seviyede 920 960 arası bekliyorum . foto çekiminden önce kırmızı uyarı ışığı çok güzel tam havalık telefon ama handcam lerden önce bence piyasayı kendilerine çekmek için koz olarak bu modeli kullanacakları kesin . bu da 4 5 ay civarında fiyatı oynayabilir
  • K790 bence 900 YTLyi geçmez çıkış fiyatı olarak.
    Almanya fiyatlarını araştırıyorum ama henüz sağlıklı değil bilgiler.
    Alman connect dergisi K800 için resmi satış fiyatı olarak 500 Euro demiş.
    İnternetten 400 Euro civarına alınır çıktıktan 2 hafta sonra.
    demekki internetten 350 euroya K790 alınır Almanyada.
    Trde ise bu rakam 850-900 Yrl arası olur gibime geliyor.
    SE için fiyat linki:
    http://www.preissuchmaschine.de/psm_frontend/main.asp?kid=2-71-362
    http://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/4533F214313.html?ts=1145630978777

Not:ALmanyada internet fiyatları K750:200 Euro oldu-- W800:280 Euro.
    W810 çıkış fiyatı ise 350 euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 21 Nisan 2006; 21:15:58 >

• resimdeki manzarayı yedi farklı tonda çekmiş.

• quote:

Orjinalden alıntı: realgs

K790 bence 900 YTLyi geçmez çıkış fiyatı olarak.
    Almanya fiyatlarını araştırıyorum ama henüz sağlıklı değil bilgiler.
    Alman connect dergisi K800 için resmi satış fiyatı olarak 500 Euro demiş.
    İnternetten 400 Euro civarına alınır çıktıktan 2 hafta sonra.
    demekki internetten 350 euroya K790 alınır Almanyada.
    Trde ise bu rakam 850-900 Yrl arası olur gibime geliyor.

Not:ALmanyada internet fiyatları K750:200 Euro oldu-- W800:280 Euro.
    W810 çıkış fiyatı ise 350 euro

900 ytl civarı olursa mükemmel olur. ben keşke 1000 ytl olsa diyordum.
  • Acaba bi foto makinesine kafa tutabilecek mi çok merak ediyorum yaw piyasaya yayılsında bi kaç kullanıcı foto örneği görelim..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.