Şimdi Ara

œ Sony Ericsson C905 Ana Konu & Fan Club œ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
14.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: seberhan1907

arkdşlar tlfn birden kafayı yedi :S hiç darbe fln almadığı halde kapağı kapaynca ekran gdio.. açınca da 3-5 dk snra gelio :S acaba teknik bi sorunmudur yoksa donanımsal bişeymidir? yoksa flex cable falanmı koptu? ama bataryayı çıkarıp tlfnu açtğmda ekran gelio.. slide kapağı aşşağı çekene kdr herşy normal.. ama kapaynca ekran gdio açıncada gelmyor

arkadasin bu sorusuna cevap veren olmamis ayni durum benimde basimda acaba flex cable sorunumudur veya nedir? flashladim vs ama sonuc ayni ama telefon ilk gunki performansina kavustu. bide ekran slide ini yapsaydik. basina geleniniz yokmu c905 liler?

• quote:

Orijinalden alıntı: one22one

quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

arkdşlar tlfn birden kafayı yedi :S hiç darbe fln almadığı halde kapağı kapaynca ekran gdio.. açınca da 3-5 dk snra gelio :S acaba teknik bi sorunmudur yoksa donanımsal bişeymidir? yoksa flex cable falanmı koptu? ama bataryayı çıkarıp tlfnu açtğmda ekran gelio.. slide kapağı aşşağı çekene kdr herşy normal.. ama kapaynca ekran gdio açıncada gelmyor

arkadasin bu sorusuna cevap veren olmamis ayni durum benimde basimda acaba flex cable sorunumudur veya nedir? flashladim vs ama sonuc ayni ama telefon ilk gunki performansina kavustu. bide ekran slide ini yapsaydik. basina geleniniz yokmu c905 liler?

flexın koptugu açık ve net zaten

yeni flex takarken dikkaaaattt !.... aşagıdakı resım c905in ekranın alt kapagı flexinizi değiştirirken işaretledigim flexin gectıgı yere bant yapıstır zira yoksa flex saca sürtündügünden tekrar kısa surede deforme olacaktır

œ Sony Ericsson C905 Ana Konu & Fan Club œ

bu arada c905 için ekran görüntüsü alma programı varsa verirmisiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 14 Eylül 2011; 15:58:14 >

• Herkese iyi günler.Yeni bir konu açmak istemediğimden soru mu buradan sormak istedim,inşallah bir çözüm bulabiliriz.C905 Telefonum için, internetten indirip telefona attım fakat bir türlü o fotografları slide olarak ekrandan geçiremiyorum.Böyle bir şey olmuyor mu ? Yoksa ben mi yapamıyorum.Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar burda anlatılan programlar ve uygulamalar c901 içinde geçerlimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

quote:

Orijinalden alıntı: yasin186

quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

telefon hediye...net resimler çekiyorda!!!daha net resim istiyorum....yakınlaştırmayı arttırınca pek net resim yok belki özel durumları vardır diye sormuştum..

dijital zoomlarda daha fazla verim alamazsın.daha iyisini bekliyorsan optik zoomlu bir fotoğraf makinası tavsiye ederim.

teşekkür ederim...elimde olan makineler:cyber-shot 7.2 mp.905 in çekimlerinden çok daha net..tabiiki 905 in objektifinden çok iyi verim beklememek lazım amma olurya arkadaşlar bir yolunu bulmuşlardır diye sorumu sormuştum...
    diğer makine panasonic dmc-tz7 12+ gyet iyi resim veriyor.amma bazen 7.2 lik sony onu solluyor..panasonic biraz ağır..
    zaten öyle profesyonel deyilim..sadece ilginç- ve güzel gördüklerimi çekerim...amacım hem tel hem foto makinesi taşımamaktı..
    zaten bu durumdan dolayı benim çocuk hediye ettiydi...bu durumu bildiği için..
    bende 850 i var onunda resmi aynı.gibi.... tabii 905 daha iyide??

drıver yukledınmı telefona

driver nedir nasıl yüklenir? birde brown nedir, gg den bu teli almayı düşünüyorum ama kronik sorunlardan falan bahsedilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 8 Şubat 2012; 2:57:30 >

• c905e nasıl slide sesi eklicez bilen varmı acaba ışık efekti yukledim ama sesi ayarlıyamadım
  • Yazanları yapmaya çalıştım fakat böyle bir hata aldım sadece bu rardakileri C905 MeGA Pack by kaan_9292 tam olar nereye atıcamı bilemedim
    ve
    1) Telefon Hafızasına atılacaklar ve Hafıza Kartına Atılacaklar Diğer (other) klasörüne atınız

2) Telefonu kapatıp phone_app.cxc ve phone_emp_app.cxc dosyalarını a2 uploader ile boot a atın..

3) Menu.ml dosyasını buraya atın >> bunun içinde ekli olan kodlar >> el feneri , deskbar , gelişmiş parlaklık..

tpa/preset/system/menu >> menu.ml (menu.ml) dosyasına attım ama rardaki diğer dosyalar nereye atıcak onları bulamadım
    Çıkan hatayı paylaşıyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz...

[simage]
     œ Sony Ericsson C905 Ana Konu & Fan Club œ
    [/simage]

• Hallettim Ama burdan yardım almadım başka bir siteden buldum adam ayrıntılı anlatmıs sizin gibi alıntı yapmamış blipte anlatıyor yinede sagolun bu sayfa sayesınde buna kalkıştım..............................
  • merhaba arkadaslar c905 kamera tuşu lazım elinizde varsa bana mesaj geçebilirmisinz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byben -- 7 Temmuz 2012; 17:34:27 >
  • merhaba rakadaşlar
    bu hoparlör sorunu bende de başladı karşı tarafın sesi gelmiyor , fakat sesi dışarı verince konuşabiliyorum , bu sorun çözüldü mü var mı bilen , bir de bluetooth kulaklık alsam ses gelir mi ? teli de daha 4 ay önce aldım sıfır olarak
  • Sony'nin hâlâ en iyi kamera kalitesine sahip modeli bu mu? C905 buldum ama tereddütüm var. En iyi kamera performansını hangi cam driver modu veriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.