Şimdi Ara

œ Sony Ericsson C905 Ana Konu & Fan Club œ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
14.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matrix22

arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var C905 kullanıyorum her özelliği mükemmel ama ahize sesi çok çok az bunu düzeltmek için acoustic attım pek bir faydası olmadı bende ön kabı çıkardım hoparlorün tellerini gerdirip yeniden taktım ama sonuç nafile çok tiz ve az bir ses çıkıyor aletten. bu arada ne alaka bilmiyorum ama ahize hoparlorünün bir tanesinin değdiği yerden bir tel çekip kamera fonksiyon tuşuna lehimlemişler sizce ne yapmam lazım hoparlorü değiştirsem sorun çözülür mü.. anlamayan arkadaşlar gereksiz msj yazmasınlar zira yazılanları uygularım

bana ulaş veriyim sana acoustic

• elimde onlarca acoustic var acousticle alakalı olmadığı kanaatındeyim
  • o zaman arızalıdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

o zaman arızalıdır..

gerçektende arızalıymış değiştirdiler şimdi çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

quote:

o zaman arızalıdır..

gerçektende arızalıymış değiştirdiler şimdi çok iyi

• C905 lerde hoparlör patlaması ve ahize sesinin gitmesi gibi kronik problemlerin cıktıgı söyleniyor
    dogrumu?Vede bu telefonun hoparlör sesi bazı W serisi( W910 W705 W715) gibi cılız mı ve dandirik cok hassas bir hoparlörümü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

C905 lerde hoparlör patlaması ve ahize sesinin gitmesi gibi kronik problemlerin cıktıgı söyleniyor
    dogrumu?Vede bu telefonun hoparlör sesi bazı W serisi( W910 W705 W715) gibi cılız mı ve dandirik cok hassas bir hoparlörümü var.

K750i w810i c903 c905 kullandığım saydığın hic bir kusur olmadı ayrıca belirtiyim bu anycool var da çin mali hayvan gibi sesi çıkanlar benim w810iye bi driver atmıştım o telefonu bastırıyordu o derece ses yüksekti yaklaşık 1yil o şekilde kullandım birazcik bile yıpranma olmamıştı azalma cızırdama hic bi sey sen sonye ses ve kamera bakımından her zaman güvenebilirsin kronik sorunları yoktur ama istisnalar olabilir bu da kaideyi bozmaz...

• Dostum bende W810-K790-W910-W705-C902-C510-C901 kullandım ama aralarında en iyi hooparlör sesine sahip olan C510-W810-C902 ydi.Şimdilerde geçde olsa C905 merak sardım ama benim için hoparlör seside önemli mesela ben C510 hoparlör sesini tek geçerim kullandıgım telefonlarla karşılaştırma yaparsak.C905 hoparlörü güçlü ve dayanıklımı akustik attık mı patlıcak gibi oluyormu.
  • quote:

Dostum bende W810-K790-W910-W705-C902-C510-C901 kullandım ama aralarında en iyi hooparlör sesine sahip olan C510-W810-C902 ydi.Şimdilerde geçde olsa C905 merak sardım ama benim için hoparlör seside önemli mesela ben C510 hoparlör sesini tek geçerim kullandıgım telefonlarla karşılaştırma yaparsak.C905 hoparlörü güçlü ve dayanıklımı akustik attık mı patlıcak gibi oluyormu.

c510 gibi bekleme c905 hoparlorunu..
  • Eyvallah saolasın kaan_9292
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

Dostum bende W810-K790-W910-W705-C902-C510-C901 kullandım ama aralarında en iyi hooparlör sesine sahip olan C510-W810-C902 ydi.Şimdilerde geçde olsa C905 merak sardım ama benim için hoparlör seside önemli mesela ben C510 hoparlör sesini tek geçerim kullandıgım telefonlarla karşılaştırma yaparsak.C905 hoparlörü güçlü ve dayanıklımı akustik attık mı patlıcak gibi oluyormu.

c510 kullanmadım ama w810i ile karsılastırırsak w810inin drıversız halı gıbı dıyebılırım yuksek degıl ama net cızırtı falan olmuyor kaliteli ses yani

• arkadaşlar c905 kullanıcısıyım..telefonu edinmemdeki tek gaye hem konuşmak vede en önemli resim çekmek.....
    amma ben bir türlü 8.1 netliğini yakalıyamıyorum...gerçi piksel birşey deyilde diyebilirsiniz amma 7.2 lik fotoğraf makinem daha iyi sonuç veriyor...12 mp.lik makinede kullandım amma öyle ahım şahım bir fark yok gibiydi... telefonumda ayarları yapamadığımı zannediyorum..yardımcı olursanız sevinirim..(devamlı fotoğraf mak.gezdirmek zorundayım)(onun için c905 aldımdı)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

c510 kullanmadım ama w810i ile karsılastırırsak w810inin drıversız halı gıbı dıyebılırım yuksek degıl ama net cızırtı falan olmuyor kaliteli ses yani

c510 yaninda kaliteli sayilmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

arkadaşlar c905 kullanıcısıyım..telefonu edinmemdeki tek gaye hem konuşmak vede en önemli resim çekmek.....
    amma ben bir türlü 8.1 netliğini yakalıyamıyorum...gerçi piksel birşey deyilde diyebilirsiniz amma 7.2 lik fotoğraf makinem daha iyi sonuç veriyor...12 mp.lik makinede kullandım amma öyle ahım şahım bir fark yok gibiydi... telefonumda ayarları yapamadığımı zannediyorum..yardımcı olursanız sevinirim..(devamlı fotoğraf mak.gezdirmek zorundayım)(onun için c905 aldımdı)

netliği yakalayamıyormusun C905in üstüne kamera yok onunla da cekemıyorsan sat o telefonu
  • quote:

quote:

arkadaşlar c905 kullanıcısıyım..telefonu edinmemdeki tek gaye hem konuşmak vede en önemli resim çekmek.....

netliği yakalayamıyormusun C905in üstüne kamera yok onunla da cekemıyorsan sat o telefonu

telefon hediye...net resimler çekiyorda!!!daha net resim istiyorum....yakınlaştırmayı arttırınca pek net resim yok belki özel durumları vardır diye sormuştum..

• quote:

telefon hediye...net resimler çekiyorda!!!daha net resim istiyorum....yakınlaştırmayı arttırınca pek net resim yok belki özel durumları vardır diye sormuştum..

dijital zoomlarda daha fazla verim alamazsın.daha iyisini bekliyorsan optik zoomlu bir fotoğraf makinası tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

dijital zoomdan kalıte bekledıgıne gore bu işte yenisin sen :D biraz araştır fotografcılık konusunu bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

dijital zoomdan kalıte bekledıgıne gore bu işte yenisin sen :D biraz araştır fotografcılık konusunu bence

mesleğim fotografçılık deyil..amma madem "iyice makinem"var iyice fotograf çekmek istedim..fotografçılık başlığındaki resimleri izliyorum.benim çektiklerimde aynı hatta daha iyi sonuçlar aldığımda oluyor...
    forumda bu işi bilenler harici kim bilgi verirki..
    ikidir mesajıma yanıt veriyorsun..hiç öneri sunmadın...hep yuvarlak sözcüklerle geçiştirdin....yardım etmek zorundada deyilsin tabii..amma olsun..araştırmayı sevenim belki daha iyiyi bulurum...
    bu ara ilk resmimi "certo"marka makine ile çekmiştim..milattan önce..

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin186

quote:

dijital zoomlarda daha fazla verim alamazsın.daha iyisini bekliyorsan optik zoomlu bir fotoğraf makinası tavsiye ederim.

teşekkür ederim...elimde olan makineler:cyber-shot 7.2 mp.905 in çekimlerinden çok daha net..tabiiki 905 in objektifinden çok iyi verim beklememek lazım amma olurya arkadaşlar bir yolunu bulmuşlardır diye sorumu sormuştum...
    diğer makine panasonic dmc-tz7 12+ gyet iyi resim veriyor.amma bazen 7.2 lik sony onu solluyor..panasonic biraz ağır..
    zaten öyle profesyonel deyilim..sadece ilginç- ve güzel gördüklerimi çekerim...amacım hem tel hem foto makinesi taşımamaktı..
    zaten bu durumdan dolayı benim çocuk hediye ettiydi...bu durumu bildiği için..
    bende 850 i var onunda resmi aynı.gibi.... tabii 905 daha iyide??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasin186

quote:

teşekkür ederim...elimde olan makineler:cyber-shot 7.2 mp.905 in çekimlerinden çok daha net..tabiiki 905 in objektifinden çok iyi verim beklememek lazım amma olurya arkadaşlar bir yolunu bulmuşlardır diye sorumu sormuştum...
    diğer makine panasonic dmc-tz7 12+ gyet iyi resim veriyor.amma bazen 7.2 lik sony onu solluyor..panasonic biraz ağır..
    zaten öyle profesyonel deyilim..sadece ilginç- ve güzel gördüklerimi çekerim...amacım hem tel hem foto makinesi taşımamaktı..
    zaten bu durumdan dolayı benim çocuk hediye ettiydi...bu durumu bildiği için..
    bende 850 i var onunda resmi aynı.gibi.... tabii 905 daha iyide??

drıver yukledınmı telefona

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.