Şimdi Ara

Sony e3 2015 oyun listesini açıklamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    E3 2015'e sayılı günler kala, oyun dünyasının önemli markalarından biri olan Sony fuarda tanıtacağı oyunların listesini açıkladı. İşte Sony'nin merakla beklenen oyun listesi
    Oyun dünyasının en büyük organizasyonlarından biri olan E3'e sayılı günler kala, fuara katılacak olan firmalarda etkinlik takvimlerini açıklamaya başladı.
    PlayStation 4 ile rakibi Microsoft'u yeni nesilde bozguna uğratan Sony, takipçilerini daha fazla meraklandırmadan E3 2015'te tanıtımını yapacağı oyunları açıkladı. İşte Sony'nin E3 2015'te tanıtacağı yapımlar;
    Drawn to Death
    God of War III: Remastered
    Gran Turismo 7
    Hellblade
    Ratchet & Clank
    Rime
    Tearaway Unfolded
    Until Dawn
    The Witness
    Uncharted 4: A Thief's End
    Sony'nin listesine baktığımızda öyle çok büyük bir sürprizle karşılaşmadığımızı söylemek mümkün. Tabi şunu da unutmamak gerekir ki, hemen hemen hiç bir oyun firması E3'te duyuracağı hit bir oyuna etkinlik takviminde yer vermiyor. Bu nedenle Sony'nin hoş bir sürprizle PlayStation 4 ilk duyurulduğundan bugüne kadar oyuncuların merakla beklediği God of War 4'ü duyurması bizleri pek şaşırtmayacaktır.
    :: E3 2015 Etkinlik Takvimi
    Bu arada E3 2015 ile ilgili bir kaç ufak hatırlatmada da bulunalım. Los Angeles'ta gerçekleşecek olan etkinlik 14 Haziran saat 05:00'da Bethesda'nın sunumuyla başlayacak. 15 Haziran'da ise 19:30'da Microsoft, 23:00'da ise Electronic Arts sahne alacak. 16 Haziran etkinliğin en yoğun olduğu gün olacak. Saat 01:00'da Ubisoft, 04:00'da Sony, 19:00'da Nintendo, saat 20:00'da ise Square Enix sahne alacak. Etkinlik 17 Haziran günü sona erecek.
    :: Sizce Sony oyun severlere E3'te hoş bir sürpriz yapacak mı?

SDN den alıntıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• God of war 4 duyurulacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT7

• Gran Turismo yu ''HİT'' bir oyun olarak görmeyen sitenin admini benzin döküp yakarım.
  • G27 desteği gelsin artık. Laenet olsun !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Gran Turismo yu ''HİT'' bir oyun olarak görmeyen sitenin admini benzin döküp yakarım.

GT7'nin gelecegini biliyoruz. God of War'lerin de gelecegini biliyoruz ve hatta Uncharted 4'un de gelecegini biliyoruz. Burada surpriz bir hit yok. Mesela The Getaway 3 gelirse o iste surpriz bir hit olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt7 iyi güzel de seneyi onunla geçirmezler umarım zerre hitap etmeyen bir oyun. Horizon ve gow4ü bekliyorum 2016 ya koca sene Uncharted ile geçmez.

• Süpriz yok.
  • gt7 nin serverları da 2 seneye kapatır kazu paşa. bu sefer yemeyecem ben. gt6 yı pas geçtim zaten, benim sim'im project cars.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Gran Turismo yu ''HİT'' bir oyun olarak görmeyen sitenin admini benzin döküp yakarım.

Ne zaman çıkacak tarihi belli mi yoksa E3 de mi belli olur

• Medievil, crash, jak and dexter, syphon filter. Bunlar benim için sürpriz. Baydı artık god of war.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.