Şimdi Ara

Sony Cyber-shot DSC-WX100 vs Sony Cyber-shot DSC-H90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• wx100 tavsiye ederim özellikleri daha iyi, butceyi biraz daha artırabiliyorsan hx10 tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wx100 daha iyi video çeker resim kalitesi aynıdır ufak olduğu için wx100 tercih edilebilir
  • cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar wx100 aldım az önce hx10 a da baktım fiyat 1000 tl civarı beni aşar biraz
  • Merhaba
    Wx1oo ile otomatik fonksiyonda yaptığınız her ortamdaki fotoların çekim kalitesi nası bilgi ve örnek verebilirmisiniz?
  • Selamlar.. Ben de bugün itibariyle bir wx100 aldım internetten. Ancak kutuyu açıp incelediğimde deklanşör tuşunun yuvasında birazcık sağa sola oynayabildiğini farkettim. Acaba bu ZOOM IN ZOOM OUT kolay yapsın diye bırakılmış bir kaçıklık mıdır yoksa ürün mü problemli ? Lütfen wx100 kullanıcıları bir yorum yapsın kafayı yiycem :) Tahminime göre normal bir durum ancak yine de wx100 kullananlara sormak istiyorum. Yani milimetrik bir oynama tabi bu, bir zararı da yok gibi duruyo ama bütün hepsinde bu böyle mi acaba ? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.