Şimdi Ara

@@SONY CDX GT(111U-212U-310U-414U-610U-616U VS...)ALL SERIES FAN CLUP@@ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
1
Favori
177.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6850 de USB olmaması buyuk bi skandal. Canım sıkıldı şimdi. Pioneer nasıl düşünemediki bunu. CD derdi yok süper bişi o olay.

quote:

Orjinalden alıntı: redblood

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsirli

Dostum bunun 4 rca çıkışı var ben pioneer 6850 aldım onda 6 rca çıkışı var 2 bas 4 adet ön ve arka olmak üzere. sende ayrıca bass vermemişler sanırım ama hayırlı olsun.

Eywallah dostum senin de pioneerin hayırlı olsun...Ama teypleri kıyas ederken lütfen denk teyplerle kıyas edelim...Burda 300YTL lik teyp var senin kıyas ettiğin teyp de 500-600YTL civarı bırakta olsun o kadar fark...Sen bu teybi PİONEER'in 600YTL lik teybiyle kıyaslıyorsan bu SONY'nin başarısı PİONEER'in acizliği oluyorLütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı denk iki teyp arasında yaparsanız sewinirimmmmm...

• usb den dinlerken ses kalitesi yine aynı dimi herhangi bişey değişmiyor???

usb yi stereo cıkıs a ceviren bi aparat varmı acaba???
  • quote:

quote:

Kıyas ederim çünkü ben teybi 350ytl ye aldım, neredeyse seninle aynı fiyata

Hangi teybi 6850'yi mi???Türkiyeden mi yoksa başka yerden mi??

Türkiyeden ya :)

Keşke aldıktan sonra konu açsaydım siz de görürdünüz

350ytl ye aldım :)

Sıfır, cillop orjinal kutusunda...

Takan adamlar şok şok şok oldu :)

• quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

arkadaşlar bu teypi alıp 2 tane 360 wattlık elips kolon ve
    2 tanede kapı kolonu alıcam sizce anfiye gerek varmı

veya 2 tane 360 wattlık kolon ve bir tane orta karar 150 ytl lik gibi bir bass
    yine bu seçenekte anfiye gerek vamı acaba

bugün bu olayı bir mağazada ses sistemleriyle ilgilenen sorumlu kişiyle konuştum. anfisiz bass teybi yakarmış. bass takıyosan anfi alıcan bende senle aynı işlemi yapıcam, teyp 2 tane 10cmlik 2 tane de elips 350 watt lık.. yeterli olur heralde...
  • teybi nereye bağlattın kerdeş kıbrısta
    ve nasıllar acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: otorunogullari

quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

arkadaşlar bu teypi alıp 2 tane 360 wattlık elips kolon ve
    2 tanede kapı kolonu alıcam sizce anfiye gerek varmı

veya 2 tane 360 wattlık kolon ve bir tane orta karar 150 ytl lik gibi bir bass
    yine bu seçenekte anfiye gerek vamı acaba

bugün bu olayı bir mağazada ses sistemleriyle ilgilenen sorumlu kişiyle konuştum. anfisiz bass teybi yakarmış. bass takıyosan anfi alıcan bende senle aynı işlemi yapıcam, teyp 2 tane 10cmlik 2 tane de elips 350 watt lık.. yeterli olur heralde...

o zaman anfisiz olmaz bu iş
    kapı kolonuda ölçmek lazım ya inşallah biraz büyüktürde bass ta çıkartır
    sen belliki mecburen 10 cm lik bi kolon alıcaksın tizi iyidirde bassı nasıldır acaba

• @be cool
    Dostum teybi arkadaşıma bağlattırdım.Dükkanı yok
    Nasıllar derken teybden bahsediyorsan güzel çok da memnunum

@kibrit
    kesinlikle ses kalitesinde bir bozulma yok veya kulak algılayamıyor..

@oligarşi
    gerçekten iyi fiyata almışın güle güle kullanteyp kaçak değil dimii

@jaguar19
    Dostum tesisata Sub-woofer girince amplii mutlaka girmesi lazım...Yoksa uçurursun çıkışları

@mehmetsirli
    Üzülme dostum yanlış yapa yapa doğruyu bulursun...Pioneerde elbet birgün USB çıkışı kullanır ozaman değiştirirsin teybi

@ikitilkitr
    AUX; harici cihaz bağlama çıkışıdır...

@sugarman***
    Olsun dostum sende de fazladan VCDformatı var o da bende yok...

@pulpa
    LOUDNESS yok sanırım veya ben bulamadım...Gerçi fazla derin yerlerine inmedim dahaBulursam söylerim

• USB ses de bozulma yapmaz. Flash diskiniz kaliteli ise çok güzel çalar.

Hatta CD den okuma olmadığı için direk djital müzik çalar.
  • Teypte PIONEER abi gerisi yalan bence!!
  • şimdilerde paynıra zırnık vermem ama bundan 10 sene önceki paynırlar mükemmeldi bunuda ilave ediyim
    quote:

Orjinalden alıntı: serom23

Teypte PIONEER abi gerisi yalan bence!!
  • bende kingstrom datatriveller 1gb flas bellek var ondan da parca calar dimi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

bende kingstrom datatriveller 1gb flas bellek var ondan da parca calar dimi ?

Dostum ben Kingston U3 özellikli 1GB flashı taktım ve ondan dinliyorum...U3 destekli bir flash dan MP3 dinleyebiliyorsam Datatrivaller'den rahat rahat dinleyebilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serom23

Teypte PIONEER abi gerisi yalan bence!!

Dostum fikrine saygı gösteriyorum...Ama bir şeye kuru kuruya bağlanmamak gerekir...Ben çok eski bir pioneer kullanıcısıyım...Kullandığım pioneer ürünleri şunlar;
    Pioneer CD-ROOM,CD-WR
    Pioneer KEH-P9750 (Teyplerin BABASI)
    Pioneer DECK
    Pioneer 2 tane modelini bilmediğim yuvarlak 300W hoparlör
    Pioneer 2 tane SUBWOOFER(model bilmiyorum ama göbekli woofer diyorduk kağıt huni ve göbeği vardı)
    Pioneer 2 tane SUBWOOFER(modelini bilmiyorum gri renk baklava dilimli)
    Pioneer 2 adet GM-X904 AMPLİİ(Zamanın baba anfisi)
    Pioneer 4 adet TS-2150 Hoparlör(Öncenin Şimdinin Ve Geleceğin En Kral Pioneer Hoparlörü)

Diyeceğim şu; Pioneerin eski modellerini kullan birde yeni modellerini kullan veya kullanan bir arkadaşında test et farkı anlarsın niye böyle düşündüğüme hak verirsin...

Bide şöyle bir olay anlatıyım memlekette pioneer yetkili satıcı samimi tanıdığımdı o bana şöyle birşey söylemişti;"Pioneer zamanında Türkiye'ye damgasını vurdu son zamanlarda da ürettiği mallarda kaliteyi düşürdü nasıl olsa birçok kişi pioneerın kalitesine güvendi ve gözü kapalı alıyor...Pioneer de bu güveni olumsuz yönde kullanarak yeni modellerinde kaliteden ödün verdi"diye bir diyalog geçmişti...

Arkadaşlar bu yazıyı PİONEERİ kötülemek veya SONY'i yüceltmek manasında yazmadım...Lütfen yanlış anlaşılmasın...Sadece kendi izlenimlerim ve bu işin içinde olanlardan(Yetkili satıcı,Yetkili Servis,Tesisat Montajı Yapan Tanıdıklarım) duyduklarım...

• Japonların Yemekleri hariç yaptıkları herşeyi gözü kapalı alırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsirli

Japonların Yemekleri hariç yaptıkları herşeyi gözü kapalı alırım.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

bende kingstrom datatriveller 1gb flas bellek var ondan da parca calar dimi ?

Dostum ben Kingston U3 özellikli 1GB flashı taktım ve ondan dinliyorum...U3 destekli bir flash dan MP3 dinleyebiliyorsam Datatrivaller'den rahat rahat dinleyebilirsin...

U3 özellikli mi one yaw Bende samsung var şu anda piyasanın en hızlı flash diski ondan okumaz mı

gerçi okusa ne olur typ mi var

• u3 falan ne oluyo nasıl oluyo yani bunlar birax bilgi verirmisiniz
  • U3 ÜRÜNÜ GELENEKSEL FLASH DİSK OLMASININ YANI SIRAwww.u3.com UN GÖSTERDİĞİ U3 DESTEKLİ YAZILIMLARIDA BARINDIRIR.YANİ NORMAL FLASH DİSK ÖZELLİĞİNİN YANI SIRA SMART (AKILLI) ÖZELLİĞİ DE MEVCUT .BU SMART ÖZELLİĞİ DE U3 DESTEKLİ YAZILIMLARLA İLİŞKİ İÇERİSİNDE OLMASINDAN GELİYOR .BUNA GÖRE U3 PLATFORMUNCA YAZILMIŞ ÇEŞİTLİ PROGRAMLARI BU DİSK ÜZERİNDE KURUP ÇALIŞTIRABİLİYOR VE MAKİNEDEN MAKİNEYE TAŞIYABİLİYORSUNUZ. İLETİŞİM , PROGRAMCILIK , DOSYA SEKRONİZASYONU , OYUNLAR VE FOTOĞRAFLAR , GÜVENLİK VE DİĞER UYGULAMALARDA ERİŞEBİLİRLİĞİ SAĞLIYOR.YANİ TRANSFER YAPIPTA AÇAMADIĞIMIZ BAZI U3 ÖZELLİĞİ TAŞIYAN PROGRAMLARI ARTIK AÇABİLECEĞİZ. BAŞLANGIÇTA 5 MB LIK BİR ÇALIŞMA ALANI OLUŞTURUYOR VE BU ALANDA U3 DESTEKLİ YAZILIMLARIN YÖNETİMİNİ SAĞLIYOR. YANİ BELLİ ALANLARA U3 DESTEKLİ PROGRAMLARI KOPYALAYABİLİYOR.

quote:

Orjinalden alıntı:Yazılımcı Online

gerçi okusa ne olur typ mi var

senin canın sağolsun gel veriyim

• verdiğin bilgiler için sağol hocam
  • arkadaşlar ben bu teypi aldıktan sonra anfi almıcam
    bazı forumlarda eğer anfi almıyosan kesinlikle PIONEER DEH-2800MP al dediler.
    çünkü ondan mofset olayımı ne varmış yani çıkış gücü yüksekmiş
    ama bu bana saçma geldi ikiside 4*50 çünkü
    siz nasıl düşünüyosunuz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.