Şimdi Ara

Sony Bravia XR 2021 (Google TV) Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
25
Favori
25.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inceleme geldi sonuç yine hüsran...bu oledlerin devri yakında kapanır hem yüksek parlaklık veremiyor hem zırt pırt parlaklık düşürüyor %100 pencere değerleri zaten komedi...

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/a90j-oled

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

inceleme geldi sonuç yine hüsran...bu oledlerin devri yakında kapanır hem yüksek parlaklık veremiyor hem zırt pırt parlaklık düşürüyor %100 pencere değerleri zaten komedi...

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/a90j-oled

Aynen kardeşim oled güzel bir teknoloji ama cok handikaplari var malesef bence okadar para verilmez bu tvlere yuksek parlaklığa cikamamalarin en büyük sebebi ekran yaniginin onune gecememeleri olabilir yada bu teknoloji ona izin vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 7 Nisan 2021; 9:14:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye fiyatları belli oldu. 55” 34000 65” 48000. Demek ki satılmak için üretilmemiş tvler. 26-27 65” ag9 dan 48 bine çıkmak nasıl açıklanacak acaba. Nerdeyse iki katına çıkmış fiyat. Çok büyük hayal kırıklığına uğradım…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdenizmavis -- 21 Mayıs 2021; 16:55:26 >
  • 50 inch X93j Türkiyeye gelecekmi acaba?

• Arkadaşlar merhaba ben tv alma arifesindeyim ama malum çok seçenek var ve herkes marka konusunda fanboy olmuş bilgili bi arkadaş seçtiğim tvlerden birini bana gözle görünür artısını söyleyerek yol gösterebilir mi acaba ?
    Seçtiğim tv en azından 10 yıl götürsün istiyorum, biliyorum şans işi lakin genelleme olarak 3 4 yıl sonra kronik sorun çıkartsın istemiyorum o sebeple oledden uzak duruyorum lakin aklımı çelmiyorlarda değil çünkü çok güzel görüntüleri var ama tabi bilgili bi arkadaş daha iyi yol gösterir şimdiden teşekkür ederim beyler...
    1- Sony XR-55X93J
    2- LG OLED55GX6LA (OLED OLMASI SEBEBİYLE BİRAZ UZAK DURUYORUM)
    3- Samsung 55QN90

Sizde isterseniz model tavsiyesi verebilirsiniz 55'' bütçe 15/16...

• Samsungu direkt ele ips panel çöp, sony olabilir, ben olsam +3 yıl garanti daha alır oledle devam ederdim...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rtings X95j' yi test etmis..2020 Xh9505'den daha geri de Tv..Oyle az farkla degil hani bayagi bayagi geride..Konstrat dusuk,Siyah Tek duze dusuk,Renk gami dusuk hem de yakismayacak sekilde..Ses bakimindan biraz daha dusuk,kirli ekran performansi daha dusuk,

X95j arti olarak Hdr-sdr parlakliklari biraz daha iyi,yerel karartma cok iyi bu kadar :) Bazi sahnelerde xh9505 daha parlak olabiliyor..

Xh9505 daha iyi puanlamaya sahip 2020 model olmasina ragmen..Geriye gitmis 2021 model ust segmentte Sony enteresan..Xh9505 efsane su an Sony Led Tv adina..En iyi Tv'si diyebilirim..
    https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x950h-vs-sony-x95j/1777/21566?usage=11&threshold=0.01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 13 Eylül 2021; 12:28:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Rtings X95j' yi test etmis..2020 Xh9505'den daha geri de Tv..Oyle az farkla degil hani bayagi bayagi geride..Konstrat dusuk,Siyah Tek duze dusuk,Renk gami dusuk hem de yakismayacak sekilde..Ses bakimindan biraz daha dusuk,kirli ekran performansi daha dusuk,

X95j arti olarak Hdr-sdr parlakliklari biraz daha iyi,yerel karartma cok iyi bu kadar :) Bazi sahnelerde xh9505 daha parlak olabiliyor..

Xh9505 daha iyi puanlamaya sahip 2020 model olmasina ragmen..Geriye gitmis 2021 model ust segmentte Sony enteresan..Xh9505 efsane su an Sony Led Tv adina..En iyi Tv'si diyebilirim..
    https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x950h-vs-sony-x95j/1777/21566?usage=11&threshold=0.01

xh9505 bencede çok güzel bir tv ama satışı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: betim

xh9505 bencede çok güzel bir tv ama satışı yok.

Alıntıları Göster

Bir kac tane vardi piyasada..Hatta 55 inc Hepsiburada da var sifir kuti..13.700 Tl..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Rtings X95j' yi test etmis..2020 Xh9505'den daha geri de Tv..Oyle az farkla degil hani bayagi bayagi geride..Konstrat dusuk,Siyah Tek duze dusuk,Renk gami dusuk hem de yakismayacak sekilde..Ses bakimindan biraz daha dusuk,kirli ekran performansi daha dusuk,

ülkemizde satılmayacağı için gözü kapalı xh modellerini alabilirsiniz.

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Amazonda 55 ve 75 var. 75 Amazon satışı, 55 başka bir firma.

Bende 75 üstünde duruyorum ama şu cihazı 20.000 seviyelerindeyken yakalayamadım yeni model bekleyelim vs. dedik olmadı.

• casparza C kullanıcısına yanıt

65 inc'i 19.000 Tl idi en son..Xh9505 Bence alinabilir bir tv gozu kapali...

• Merhabalar, evime tv almayi dusunuyorum. Genel olarak film ve dizi izliyorum. Sony xr65a80j 26.000 tl veya samsung neo qled https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-65qn85a-65-163-ekran-uydu-alıcılı-smart-4k-ultra-hd-qled-tv-1215330.html

Almayi dusunuyordum. Fakat yorumlarda https://www.amazon.com.tr/dp/B088FYLJ6T/ref=asc_df_B088FYLJ6T1627423380000/?tag=web-desktop-forum-21&ie=UTF8&language=tr_TR <————— 22.000 tl fiyat aldim.

Bu urunun cok ovuldugunu gordum. Tavsiyelerinizi dinliyorum. Tesekkurler. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taso27 -- 6 Ekim 2021; 17:8:49 >

• Taso27 T kullanıcısına yanıt
    O paraları vereceksen direkt oled, yanma falan yok artık, samsung zaten IPS panel hiç girme, eve kurdurduğun an, geri iade yoluna bakarsın, astıracaksan lg g1, TV ünitesi olacaksa sony a80j.

• Taso27 T kullanıcısına yanıt
    Sony a80 e o para yazik.lg 65c1 al 21000 civari fiyati ayni tv.en iyisini almak istiyorsan lg evo oled tv alacaksin.

• Merhaba 65XH9096 televizyonum değişim olacak. Ancak yenisi artık satılmıyor. Bu ürünün 2021 muadili hangi modeldir? Hangi ürünü talep etmem konusunda yardımınıza ihtiyacım var.

• erturkburak E kullanıcısına yanıt
    Bu TV’nin karşılığı 2021 ürünü 65X90J…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • smolwarf S kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.