Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.973
Cevap
238
Favori
807.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O daire artık sonsuza kadar bizimle bence 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Ses kısıp yükseltirken sol altta orantısız beliren saydam çizgiyi de unutmayalım lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yaa. Allahtan soundbar kullanıyorum. Ses soundbardayken o çizgi çıkmıyor.

• wquzun kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sorunlar yaşıyorsanız fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin. Bende de daha önce xbox series x hdmi a geçerken sorun oluyordu. Tv ilk açıldığında açarsam sorunsuzdu fakat normal bir süre kullanımdan sonra geçince siyah ekranda kalıyordu. TV'yi fabrika ayarlarına döndürünce düzeldi. Bazı update sonrası bu tarz sorunlar olabiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edebileceğiniz bizim TV uyumlu bir soundbar var mı? Kullandığınız model nedir acaba? Eski mesajlarda bazı yorumlar var ama kullanıcı tecrübesi ayrı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    Ben Sony HT-G700 modelini kullanıyorum hocam. Ses seviyesi ve kalitesi beklentimi karşılıyor.

• arkadaşlar merhaba. Bu yeni kanal listesini yükledim. 2 tane TRT 1 var ama dün izleyemedim. Şifreli diye uyarı verdi sürekli. Size de böyle bir şey oldu mu dün izleyebildiniz mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trt Spikeri dun aciklama yapti, Trt1 dunyanin her yerine sifresiz yayin yapan bir kurulus , dolayisiyla yayin hakkini elinde bulunduran Uefa Sinyal azaltilmasi gerektigi konusunda TRT' yi uyarmis...Cunku yurtdisinda cogu yerde olmasa bile sifreli Maclar, parali platformalar da digiturk gibi..Hollanda'da Frekans ile Trt bulup izlersin misal ama Aslen Hollanda'da yayin kurulusu ucretli, sifreli...

Ulkemiz de Ulusal kanal yayinlarken diger ulkelerin bir kismi ucretli olmasindan dolayi cogu kisi sinyal kesilmesi yasiyor..Mesela Turkcell Tv, digiturk, d-smart gibi kuruluslar sa sikinti yok ama 4A uydu yayinin da sikinti var..Nedeni bu iste..Platformlar Trt'ye ucret odedigi icin kesintisiz..Ust seviye sinyal var platformlar da..

Yayin Haklari Uefa'da oldugu icin Trt' ye yayininizi keseriz demis, sozlesme haklari var yani kesmeye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 6 Temmuz 2024; 15:1:37 >
  • berbuğ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Astra 19 uydu üzerinden trt frekansı girerek hd izleyebildim.

• Merhaba arkadaşlar. Tvyi aldigimdan beri tivibu uydu ile kullandığım için çok hakim değilim kendi uydu menüsüne. 800 kanal var yaklaşık olarak turksatta. Hangi sırada olduğunu bilmediğimiz bir kanalı isimle aratma gibi bir yöntem var mi acaba. Orta tuşa basınca çıkan tv menüsünü karıştırdım ama bulamadim

• wquzun kullanıcısına yanıt

bende son güncellemeden sonra 2 sorun ile karşılaştım,

1. youtube ve nexflix de bazen ses yok görüntü var. ileri geri alınca ses gelmeye başlıyor.
    2. geçen kumanda birden bire çalışmamaya başladı. yeniden başlattım TV açılmadı, prizden elektriği kapattım biraz bekleyip açtım TV açıldı ama Android yükleme ekranı gelmedi,direk açıldı. güncellemeyi kurmayın bence..
  • Arkadaşlar merhaba

Tvde sabah bir sıkıntı yoktu şimdi eve geldim güç gitmiyor tvye açılmıyor prizlerle ilgili değiştirme başka aletle deneme gibi kombinasyonları uyguladım ne olmuş olabilir durum nedir ne yapmak gerekir bilginiz tecrübeniz var mı bu konuda

• KralYLMZ kullanıcısına yanıt

yukarıda yazdığım gibi bende de benzer sorun oldu.kumandadan açma düğmesine basınca çıt sesi geliyor ama TV açılmadı.prizden çekip bekledim ondan sonra açıldı. benimkisi son yazılımdan sonra oldu.

• Tv bozuldu sıvı teması var dediler, servis dışı panel değiştirdim 17 bin tuttu fiyatı sizce nasıl?kazıklandım mı :) , yeni tv alayım dedim benzerleri 45 k dan başlıyor mecbur değiştirdim

• mehmetius kullanıcısına yanıt

orijinal panel ve garantili ise iyi fiyat. değilse pahalı...

• Merhaba. Tv android 10 da kaldı. Bunu nasıl yükseltebilirim?

• darkiot D kullanıcısına yanıt
    Sorun yoksa ellemeyin kalsın, kasarsa arada fabrika ayarlarına döndürürsünüz. Yeni yazılmlq bir sorunu çözerken, başka bir şeyi bozabiliyorlar.

• mehmetius kullanıcısına yanıt

orijinal deyip yan sanayi takmamışlardır inşallah renk görüntüsü nasıl?

• Tv ye ilk aldığımızdaki hızı bir türlü yakalayamadım. İşk baştaki kanal geçişleri olsun menü gezme olsun çok çok iyiydi. Artık baya ağırlaştı. Hard reset attım yine de pek bişey değişmedi.

• kankan44 kullanıcısına yanıt

Yazılımı eskiye döndürme oluyor mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.