Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
240
Favori
797.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaptım bakalım işe yarayacak mı...

Benimki her gün çökmüyor gerçi en son çöktüğü beş on gün önce falandı sanırım

• Selamlar herkese.

Şöyle bir sorun yaşamaya başladım. Başına gelen yada çözümü bilen var mı?

Netflix, Amazon yada başka uygulamalarda bir şeyler izlerken takılıyor arada. Bazende kitlenip kendi kendine kapanıp açılıyor tv.

Bir kaç kere yaptı.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Direk soru sormak yerine keşke biraz da okusaymışsınız konuyu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hatta buraya sormak yerine google da araştırabilirdim, reddit e bakabilirdim.

Konuyu da okuyabilirdim. Sony'yi arayabilirdim çok fazlaca seçenek var.

Ama maalesef zamanım yok. Sayfalarca dolaşıp konuyu okuyacak zamanım yok.

Ha birde 800 sayfalık konuda benim sorumun cevabını nasıl bulacağımı da bilmiyorum. Konu içinde arama çalışmıyor hata veriyor.

Foruma girip şunları yazarken bile iş arasında çay molasında yapıyorum.

Forum da bunun için değil mi zaten. Yardımlaşma.

Bak mesela benim de konum var, konuyu açalı koskoca 5 yıl olmuş, ilk sayfada yazdığım şeylere rağmen herkesin sorusuna defalarca cevap verdim. 5 yıl boyunca kimseye yazıyor orda okuyun demedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 3 Eylül 2022; 0:10:40 >
    Bu kadar yazana kadar son 2 sayfayı okusaydınız cevap bulmuştunuz.

İyi okumalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 3 Eylül 2022; 1:5:14 >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 3 Eylül 2022; 1:15:15 >

Ya hocam normalde haklısın derdim de bir üstündeki mesaja bile bakmamissin

• arkadaşlar 2 gündür sony xh90 tv tamamen donup kendi kendine kapanmaya başladı. bazen kendisi açılıyor bazen ben fişi komple çıkarıp geri takmam gerekiyor açılması için. tv'de netflix, disney plus, youtube, tivimate, surfshark vpn yüklü uygulama olarak. tv'ye bağlı kablo falan yok wifi bağlayıp kullanıyorum. yazılım veya uygulamalar için otomatik güncelleme kapalı. son 2-3 sayfaya baktım ve sorunu giderecek bir çözüm bulamadım. anladığım kadarıyla genel bir sıkıntı mevcut olduğu yazılmış forumda yalnız tv'nin aynı modelinden tanıdığım 2 kişide var ve bir üst modelide akrabamda var ve onlarda böyle bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allmight33 -- 4 Eylül 2022; 14:54:36 >
  • allmight33 A kullanıcısına yanıt

sizin tv'nizde yüklü yazılım versiyonu hangisi?

• 10 yazıyor. Saçma olan şu tivimate üzerinden iptv izliyorum res atmıyor. Ne zaman netflix, YouTube falan açsak res atıyor. Ne kadar kötü bir tv arkadaş ya. Bilseydim lg falan alırdım. Sürekli problem. Yabancı forumlarda yazmışlar samba diye bir uygulama var onu zorla durdurun diye onu yaptık yine olmadı hala res atıyor. Neymiş hard reset atarsak belki düzelirmiş. Her sorunda her güncellemede hard resetle mi uğraşacağız? Aklı olan uzak dursun sony’den.

• wntln kullanıcısına yanıt

Kodi'nin açması lazım.

• Merhaba. Bluetooth hoparlör kullanan var mı? Ben kendi bluetooth hoparlörlerimi bağladım fakat ses seviyesini tv kumandasından ayarlayamıyorum, hoparlörün kendi üzerinden ayarlamam gerekiyor. Bu duruma bir çözüm var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba. XH9096 kullanıyorum. Ps5 hangi girişte kullanıyorsunuz. Birde HD’mi girişlerindeki vrr özelliği seçilimi kullanıyorsunuz yoksa aynı yerdeki4 K modundamı. Hangisi daha verimli.

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.