Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
240
Favori
796.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı şekilde bendede netflixte dialoglar kısık geliyodu, tvnin ses ayarladından souraundı kapatarak çözdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media marktan dün akşam sony xh9077 siparişi verdim. Bugün aradılar, stok kalmamış teşhir istemiymişim. Sitede hala stok gözüküyor. Media Marktın bile n11 den farkı kalmamış. Yazıklar olsun.

• bykrm kullanıcısına yanıt
    Sizde soundbar varmi peki.bu yaptiginiz islem soundbarami etkisi oldu yoksa tv nin kendi kolonlarinami etkisi oldu...tvde son derece memnunum ama sesi beni uzuyor acikcasi.daha omce kullandigim tvim daha iyi ses veriordu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Ayni sekilde bende son guncellemeyi yapmadim.bekliorum sizin gibi :)

• muratseeen M kullanıcısına yanıt

Soundbar yok kendi hoparlöründen bahsediyorum. Aynı sorun bendede vardı. Bi deneyin belki soundbarada etki eder. Ben bu şekilde çözdüm. Daha dün gsb950 sipariş verdim daha gelmedi. Ama benim soundbar almamdaki neden bass olarak beni tatmin ememesi tvnin , nerdeyse hiç bass yok.

• albati kullanıcısına yanıt

telefona samsung browser ve utorrent apk dosyalarını indirip , send files to tv uygulamasıyla televizyona attım ve kurdum.

Samsung browserdan istediğim sitede torrent linkine tıklayıp torrent dosyasını tv ye indiriyorum , inen dosyaya tıklayınca da utorrent la aç diyorum

Arada indirme hızı çok düştüğü zamanlarda televizyonu kapt aç yapınca düzeliyor

• gokceli G kullanıcısına yanıt
    İletişime nasıl geçelim.Mesaj yoluyla ulaşamıyorum size.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • landmoon L kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.
    Bu şekilde torrent az çok mümkün de hocam, sorun tv kapalıyken işlem yapabilmek. Biz tvyi kapattığımızda android kapanmıyor biliyorsunuz. Arka planda çalışırken bizim torrent çalıştırmamız mümkün. En azından enerji sarfiyatını değerlendirmiş oluruz.

• Netflix diyaloglar bende de kısık
    Ayarını bulan olur umarım

• Yeni güncelleme gelmiş, kurmadım.Vrr aktif edildi mi?Bilgisi olan var mı?

• byskandal B kullanıcısına yanıt

Aralık güncellmesi gelinceye kadar beklemeye karar verdim

• muratseeen M kullanıcısına yanıt

Aralık güncellemesi gelinceye kadar beklemeye devam  

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Çocugum guncellemis sagolsun 😆

• einstein6161 kullanıcısına yanıt
    Var hocam bende de pc kullanırken aynısı oluyor bazen ses ayarlarından kalibrasyon yapınca düzeliyor

• albati kullanıcısına yanıt

tv kapalıyken de indirip göndermeye devam ediyor zaten

tek sorun flash belleğe kayıt yapabiliyorsunuz ama flash bellek dolduğunda herhangi bir dosya yöneticisi ile dosya silemiyorsunuz , illa flash belleği televizyondan çıkarıp bilgisayara takmanız gerekiyor silmek için

yada ben bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landmoon -- 19 Ekim 2021; 22:5:52 >
    Tv kapalıyken cepten tvye torrent başlatabiliyor musunuz?

• onu bilmiyorum ama utorrent remote filan gibi bir program vardır illaki

Benim yıllardır diğer cihazlarda kullandığım Ttorrent vardı o çalışmayınca piyasadaki mevcut torrent apklarının hemen hemen hepsini denedim ama hep sorun çıktı. Genel sorun şu sanırım, programların hdd üzerinde yazma yetkisi olmaması.

Aynı şeyi Kodi'de de yaşadım. Programın kendi ayarından yetki vermeme rağmen dosyalarda silme vs yapamıyorum. Bir de hdd'deki bir filmi Kodi'ye tanıtmak için kök dosyaya ulaşamıyorum. Bunu da ilk kez bir android cihazda yaşadım.

• KralYLMZ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yanıtınız için , update gelince düşünmedim bir sorun olur mu diye. Şuan bilgisayarı kapatsam mesela tv de kendine reset atıyor, birçok hata baş gösterdi bu şekilde. Ses işi de dediğiniz gibi hdmi sinyal türünü değişiyorum her seferinde, baya rahatsızlık verici bir durum. Yakın zamanda bir güncelleme olsa çok iyi olurdu.

• Arkadaşlar Herkese merhaba, uzun süredir kullandığım Digiturk üyeliğimi iptal ettim. Digitürk kullanırken kanal geçişinde sorun yoktur. Şimdi sitenin uydusundan yayın alıyorum. Kabloyu tv arkasında "MAIN" yazan yere taktım (uydu resmi var) hemen altında ise "SUB" yazan alan var. kanal geçişleri çok yavaş bekletiyor. donuyor. güncelleme ile android 10 sürümü aldım. değişiklik olmadı buna ne yapabiliriz. Çok can sıkıcı oldu. Ulusal kanalları izlemek tam bir işkence durumda başına gelen varsa çözümü yazabilir mi? teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.