Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.829
Cevap
239
Favori
794.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almışken Paugge marka gibi kaliteli hdmi 2.1 kablo tavsiye ederim. Şu anda mevcut kablonuz çok dandik bişey değilse görüntü kalitesinde fark olmaz. Gerçi çok kötü kablo olsa zaten görüntü sorunlu olurdu. Uydu alıcıyı bence hdmi 1. veya 2. girişte kullanın, ps5 veya series x alırsanız 4e takarsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar zamanlayıcı açılma özelliği kapalı olmasına rağmen 2 günde bir sabah kalktığımızda televizyonu açık buluyoruz. Menüleri çok araştırdım ama başka bir fonksiyon bulamadım. Başına gelen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet05 M kullanıcısına yanıt

Benimki 2 gunder sabah dijital kumandayı gormuyor. Youtube dan bakiyorum tv gorunmuyor yani internet baglantisi gitmis tv nin. Fiziksel kumandayla acinca da 20 sn tepki vermeyip sonra yeniden basliyor. Bu Aralık'taki update gelene kadar ugrasicaz biyle seylerle gibi.

• es yükseltirken yada alçaltırken alt bölgede yatay bir şerit çıkıyor koyu renklerde daha çok belirgin oluyor, sizde var mı böyle bir durum bu nasıl düzelir yada sorun mu? Güncellemeden sonra oldu sanırım daha önce hiç farketmemiştim yada karşıdan belli olmuyordu yandan daha belirgin.
    Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

• aykutcrbc A kullanıcısına yanıt

Bu bir sorun değil, her cihazda vardır. Çok dert edilecek bir problem de değil, iki sn sonra gidiyor zaten o izler.

• dark.king kullanıcısına yanıt

Evet hocam engel teşkil etmiyor ama her cihazda var mı bende mi oldu bilemedim.

• the duderino T kullanıcısına yanıt

Çok sinir bozucu bir durum. Dünyanın parasını ver, aptal bir yazılım/donanım hatasından dolayı sabahın köründe televizyon kendi kendine açılsın...

Akşam üstü tv'yi sıfırlayıp yeniden kuracağım.

işin yoksa uğraş dur.

• arkadaşlar ben bu televizyonu 6-7 ay önce almaya niyetlenmiştim ancak o zamanki maddi sebepler nedeniyle alamadım.

şu an tekrar bu bütçede bir televizyon arayışındayım ancak sanırım bu televizyonun 2021 modeli yok ya da gelmedi. bu televizyonu da hiçbir yerde bulamıyorum.

tavsiyesi olan var mıdır? teşekkürler.

Haklisin hocam da nerdeyse hic bir elektronik esya kusursuz degildir. Bu goruntu kalitesi ve oyun performansina sahip olmak icin bu kadar sorunu goz ardi edebiliyorum. Heleki aralikta hdr auto tone mapping geldiginde ps5 in acik ara en iyi goruntu verdigi tv olacak. X90j ve diğer 2021 sonylerle birlikte.

• Düzenlenmiş kanal listesi isteyen olursa bende olacaktı USB de. Güzelce dizdim sıraya, tak USB yi yükle gitsin

• rash.87 kullanıcısına yanıt

Bugün TV'yi sıfırlayacağım. Her ihtimale karşı wetransfer'e yüklemenizi rica edebilirmiyim?

Hocam şehir dışında olacağım bu gece. Ancak yarın akşam üstü :(

• gokceli G kullanıcısına yanıt
    Selamlar.Ürününüz satıldımı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba güncelleme ile ilgili ses sorunu yaşayan var mı.

Tv yi bilgisayarıma bağlayıp monitör olarak kullanıyorum, xh9077 modeli.

HDMI giriş sinyal türünü VRR veya gelişmiş bağlantı seçtiğimde ses bir süre sonra robotik bir sese dönüşüyor, parazitli ses gibi yani. Sonra da sık sık kesilmeler oluyor seste. Hem oyun oynarken hem de müzik dinlerken.

Bu soruna rastlayan veya çözümü tahmin edebilen varsa çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler.

Hocam merhaba. Bende xbox series x var ben ayarı ne yapmalıyım?

• Arkadaşlar merhaba sony 55 xh 9096 modelini aldım 1 aydır kullanıyordum ekrana yeni güncelleme geldi yazdı tamam dedim şimdi kanalları açarken ortada bi yuvarlak sürekli dönüyor bazen açılıyor bazen açılmıyor öyle bi kanal yok diyor web browserdan atıyor bunları nasıl düzeltebilirim eski haline dönmek istiyorum birde hazır kanal listesi nereden indirebilirim yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim.

• TaRZaN FC T kullanıcısına yanıt

Hocam deneyimleyin hepsini gorun. Xbox ta dolby vision gaming de var vrr da simdiden. Tv de dolby vision var ama dv gaming var mi bilmiyorum. Bildigim kadariyla xbox gosteriyor tv de ne var neyi destekliyor diye. O menuden bakip gorebilirsiniz. Ama onun disinda tek tek deneyin. Vrr modu secerseniz oyun cok daha akici olur ama zaten ps5 te xbox ta su ana oyunda frame dususleri hissettirmiycek kadar guclu. Ayrica vrr modunda goruntu kalitesi dusuyor cunku local dimming kapaniyor. Aralık'taki update te bunu duzelticeklermis bi nebze ama vrr in genel sorunu samsung da da dusuyor görüntü kalitesi vrr acinca. Deneyin once vrr i sonra 4k 120 i. Yani hdmi ayarlarindaki 2. Ve 4. Secenekler. Hangisini begenirseniz ordan devam edin. Ben olsam ozellikle araliga kadar 4k120 secerim. Local dimming > Vrr.

Hic haz etmedigim xbox a akil verdirdiniz ya bravo Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 18 Ekim 2021; 11:54:44 >

Selam

Ben de aynı tv yi kullanıyorum ama bilmiyorum.

4k da 120 hz var mı ?

Sony nin sitesinde eklediğim resimde görüldüğü şekilde yazıyor.

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.