Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
240
Favori
797.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ışık sızması sorunu bu mu oluyor, bilmediğimden soruyorum ?

• rash.87 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ışık sızması hem de ne sızma olmuş öyle. @mehmetalib bey iade etmiş ama halâ Sony’e 3 senenin teknolojisi, yok görüntüsü leş, yok grafikleri leş diyen var
    Gece simsiyah ekranda film izlemek gibisi yok
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Benim 2011 model LG lw4500 de şuan böyle. Acaba aldığımda mı vardı sonra mı olmuştur? Bunu test etmek için Sony de ne yapmalıyım hocam? Örnek video var mı ?
  • rash.87 kullanıcısına yanıt
    Valla benim tv kurulumu için akşam 19 gibi gelebilmişti arkadaşlar. Çok yoğun olduklarından o an video açıp bakamadım sadece ölü piksel var mı yok mu ona bakabilmiştim hocam. Ama vakit olursa youtube üzerinden ışık sızması testi yapıp tv ye aktarın görüntüyü o şekilde görürsünüz zaten. Beyaz ekran açıp da aynı şekilde ölü piksel var mı yok mu bakın mutlaka. Benim bildiğim ışık sızması var ise en baştan olur diye düşünüyorum sonradan oluşacak olay olacağını sanmıyorum.
  • arkadaşlar xh9077 de dsmart ın d fix modülü için giriş yokmu,hiç bir sitede bulamadım.

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]
  • Daha önceki yorumlarımda Xh9505, Xf9005'den daha kötü demiştim görüntü kalitesi açısından. Bu yorumumda hata yaptığımı, iki haftalık kullanım neticesinde ifade etmek istiyorum. Görüntü ve hız açısından Xh9505, Xf9005'in çok ilerisinde.

• Selamlar arkadaşlar,

XH90'da FIFA oynamış / oynayan kimse var mıdır? Bu video'daki sorunu gördünüz mü hiç?

Burada daha net:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 6 Ocak 2021; 10:50:30 >

• hakisalapaki H kullanıcısına yanıt

Merhaba, cihazın arkasında kapaklı bölümün altında modül girişi var. Ben o şekilde kullanıyorum sorunsuz.

• Merhaba,

Televizyonunuzda Vertical Banding sorunu mu var?

• Sony xh90 da PiP ya da P&P modu var mi?? Mesela tv ile hdmi1 cift ekran yapilabilir mi???
  • Paylaştığınız ekran görüntüsü Samsung Q80’e ait ve zaten Samsung için beklenen bir sorun bu.

Xh90’da yok bu sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Merhaba,

Televizyonunuzda Vertical Banding sorunu mu var?

Hayır, daha teslim almadım. Kullananlar yaşadı mi diye örnek gösterip sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Paylaştığınız ekran görüntüsü Samsung Q80’e ait ve zaten Samsung için beklenen bir sorun bu.

Xh90’da yok bu sorun.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydfth

Sony xh90 da PiP ya da P&P modu var mi?? Mesela tv ile hdmi1 cift ekran yapilabilir mi???

pip var

• Rica ederim, PS5 ile oldukça deneyimliyorum 😎
    Yağ gibi akıyor maşallah 🧿
  • mcanerg M kullanıcısına yanıt
    Nasil yapiyoruz. Ve de dedigim gibi cihazdan netflix+diger uygulama arasinda yapilabilir mi
  • aydfth A kullanıcısına yanıt

Tvde ikin tv tuşuna basın altta ''tv kontrolü''ne gelince açılan menüde ''resim içinde resim'' var ama dediğinizin yapılabileceğini sanmıyorum, bilen varsa ben de öğrenmiş olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Rica ederim, PS5 ile oldukça deneyimliyorum 😎
    Yağ gibi akıyor maşallah 🧿

Çok heyecanlıyım. YouTube’da izlemediğim video kalmadı. PS5 ile 32” ten buna geçiş benim için devrim olacak. İnsanlarin telefonla çektiği görüntülerde bile oyunlar harika görünüyor. Spiderman ve FIFA oynamak icin sabırsızım :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 6 Ocak 2021; 14:13:25 >
  • O zaman küçük bir spoiler olsun 😊

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.