Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.848
Cevap
240
Favori
796.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yetkili servisle görüştüm 1 hafta ne diye bekleyeyim açarken video çekeyim bir problem çıkarsa elimde kanıt olur dedim yok biz mesuliyet kabul etmeyiz dediler. Mecbur 1 hafta bekleyeceğim artık yurtiçiyle geldi çünkü kırıldıysa kargodayken falan güvenemedim. Ürün gelmeden arayıp randevu almak gerekiyormuş deneyim oldu. Bence siz de televizyon gelmeden servisi arayıp randevu alın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canboss96

Ben de yetkili servisle görüştüm 1 hafta ne diye bekleyeyim açarken video çekeyim bir problem çıkarsa elimde kanıt olur dedim yok biz mesuliyet kabul etmeyiz dediler. Mecbur 1 hafta bekleyeceğim artık yurtiçiyle geldi çünkü kırıldıysa kargodayken falan güvenemedim. Ürün gelmeden arayıp randevu almak gerekiyormuş deneyim oldu. Bence siz de televizyon gelmeden servisi arayıp randevu alın :)

Ruh hastasının teki olduğum için dün aradım servisi.

"Perşembe günü cihaz bende olacak, Cuma'ya randevu yapmak istiyorum." dedim, adam "ürünü teslim almadıysanız kayıt açamayız" dedi : D

• Ruskkoff R kullanıcısına yanıt
    Televizyonunuzun yetkili servisini arayıp bildirin bence ben ne yaptıysam Lg oled tv de bu problemi çözemedim. Haftaya güncelleme gelecekmiş beklemedeyim
  • Bir daha arayın ürünü teslim aldım diyin bence :d
  • canboss96 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bi görüşeyim onlarlada teşekkür ederim.
  • Bu arada sorunu çözdüm:), şu şekilde hallettim hdmi girişine ps4 bağladığımda oyun hdmi girişini oyun moduna almıştı çıkarıp tekrar başka bir hdmi ye standart modda bağladım ve girdim aynı sorunu yapmadı:) sizde bir deneyin isterseniz bu sorunla karşılaşırsanız.
    Hdr modunu kapatınca düzeliyor bende de diğer türlü bütün portlarda aynı sorunu yaşıyorum mecbur hdr kapatıyorum umarım xh9096 da bu sorunu yaşamam
    Sizdemi xh9096 aldınız hocam :) aldıysanız hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: canboss96

Bir daha arayın ürünü teslim aldım diyin bence :d

puhaha yok ya, yalan dolanla gemi yürümez :D

Aynen hocam az önce teslim aldım hatta 1 hafta sonra kurulumu gerçekleşecek beklemedeyim. Teşekkür ederim :)
    Bugün benimde yeni kuruldu zaten bende 1 hafta bekledim
  • 1 hafta muhabbeti gerdi beni ya :/

Ertesi gün gelirler bana umarım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Çok heyecanlıyım. YouTube’da izlemediğim video kalmadı. PS5 ile 32” ten buna geçiş benim için devrim olacak. İnsanlarin telefonla çektiği görüntülerde bile oyunlar harika görünüyor. Spiderman ve FIFA oynamak icin sabırsızım :))))

Alıntıları Göster

Hayırlı uğurlu olsun dostum link atabilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

Hayırlı uğurlu olsun dostum link atabilir misin

Alıntıları Göster

Selamlar, teşekkür ederim.

Link almak için baktığımda stock'ta 2 tane kaldığı uyarısını gördüm, bilginiz olsun!

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B089QY7NPJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

Edit: Tükenmiş Amazon'un kendi sattığı ürünler, diğer satıcıların ürünleri görünüyor artık. Tükendi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 6 Ocak 2021; 18:23:49 >

• Sen benim dediğimi yap dostum zaten sorgu sual etmiyorlar modelini söylüyorsun tv nin sadece o kadar :D

• OHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 6 Ocak 2021; 18:21:56 >
  • Tvnin fiyat surekli artiyor 9000 tl olmus
  • Ne yapsak ya 9000den alsak mi tvyi
  • zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben geçen hafta 8000e aldım keşke ertelemeseydiniz sizde
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.