Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.857
Cevap
240
Favori
797.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]  konuşmuyorum yazıyorum sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses konusunda naçizane yorumum:
    75XH9096 kullanıcısıyım, cihazın 2.2 ses sistemi var. Cihazdan yüksek ses çıkıyor ancak "kaliteli ses" çıkmıyor. Bas hiç yok, tizler de tatminkar değil. Müzik dinleyeceğim zaman harici ses sistemini kullanıyorum.
    Şunu da belirteyim, TV kanallarını ve sıradan filmleri izlemek için yeterli.
  • Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]
    Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU]

Arkadaşlar şükür kargo 1 hafta sonra teslim edildi. Kutu bu şekilde. şimdilik hasar ezik vs gözükmüyor. Kata çıkarmıyorlar tutanak tutmuyorlar ilginç. Ups kargo elemanlarına dedim yanınızda fotoğraflarını çekiyorum sonra sıkıntı olmasın diye. Bantları plastikleri kontrol ettim sorun yok gözüküyor. Üzerindeki kağıtta 20.10.2020 yazıyor geçen ay mı üretilmiş bu şimdi. Servisi aradım bekliyorum bakalım inşallah sıkıntısızdır.

• kankan44 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın
  • Kurulum bitti şükür sorun yok 👍👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kanmaz54 -- 4 Aralık 2020; 16:1:57 >
  • YellowBase kullanıcısına yanıt

Ses ile ilgili yorumunuz icin tesekkur ederim. Vaktiniz olursa sunu da cevaplayabilir misiniz? Dolby atmos ses testlerinde 3 boyutlu sesleri tvnizden alabiliyor musunuz. Ben de 55xh90 var. Ben sahsen geçişleri ve uzak yakin sesleri alabildim. Tabiki kaliteli oldugunu soylemiyorum. Acaba siz de bu testleri yaptiniz mi. Geliyor mu geçis sesleri. Su nedenle soruyorum.

Birisi şu yorumu yapmis: "Hocam sen ne diyorsun atmos aldigini iddia eden var tvden"

Not: amacim sizi kendi yasadigim bir tartismaya cekmek değil. Gercekten tvi bu teknoljiyi kullaniyor mu. Yoksa ben mi yanlis anladim.

Tesekkurler. Diger arkadaslar da ses konusunda fikirlerini belirtirlerse memnun olurum.

• ysn61 kullanıcısına yanıt

Siz yasal olarak başvurup bi tvyi alabilirsiniz hakkınızı arayın başvuru yapın hakem heyetine stokta varken yok denip mağdur edildiğinizi para iadesi değil ürünü istediğinizi belirterek kayıt açın

• Benim de servis geldi ve kurulum yapildi hiçbir sorun yok coksukur. Darisi hepinizin basina arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydfth -- 4 Aralık 2020; 17:4:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnet

65xe9005'ten 65xh9096'ya geçtim..55xf9005'ten de 55xh9096'ya geçtim hem siyahlar aynı kalitede değil. Hem de puslanma, yani sisliymiş gibi görüntü var bir de link paylaştım 2 tv de de linkte paylaştığım gibi ışık yanıp sönüyor ekranda. Servis de sorunu gördü yarın gelip bakacaklar ama ikisinde de olması yazılımsal sorunmuş gibi duruyor..xh9505 almadığıma çok pişmanım.Hdmi 2.1 için tercih ettim ama keşke etmeseydim..

aynen katılıyorum hocam 4 bin teleden kaçtım 65xh9505 almadığıma çok pişmanım.hdmı 2.1 kandık görüntü kalitesinden taviz verdik ben işlemcilerini incelememiştim eğer incelemiş olsaydım kesin 9505 alırdım yazlık tvsi ollarak kullanacağız artık yapacak bir şey yok 65xh9505 indirim kovalıyorum

• Bu arada gelen servis mevcut güncellemeyi yuklemeyin dedi. Sony nin sitesinden güncellemeleri kontrol edin diye bilgi verdi.
  • aydfth A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun...memnunmusunuz?
  • kimnotyze1983 kullanıcısına yanıt
    Simdilik denemeye devam ediyorim memnun olmadığım yer yok. Klasik köşelerdeki hafif karanlik bolgeler var o kadar.
  • Skadi kullanıcısına yanıt

Motionflow sorununu yazılımla çözsünler yeter hocam

• kankan44 kullanıcısına yanıt

güle güle kullanın tv'niz eylül 2020 üretimi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Siz yasal olarak başvurup bi tvyi alabilirsiniz hakkınızı arayın başvuru yapın hakem heyetine stokta varken yok denip mağdur edildiğinizi para iadesi değil ürünü istediğinizi belirterek kayıt açın

Hocam büyük uğraşlarım sonucu teknosa genel müdürlükten arandım ve teknosa.com üzerinden hesabıma gittigidiyordan aldığım fiyata inmesi için kod tanımlanacağı söylendi ve tanımlandı. Aynı fiyata teknosa.com’dan mağazadan teslim şeklini seçip şuanda tvyi 7569 Tlye almış bulunmaktayım. Mağazaya gelip tvyi de teslim aldım şuanda. Burdaki yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim çok uğraştım çok yeri aradım ama buna değdi sonunda. Şükürler olsun darısı ürünü almak isteyenlerin başına.

• ysn61 kullanıcısına yanıt

Gule gule kullanin. Ihtimal vermiyordum. Bravo savasiniz sonuc vermis.

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.