Şimdi Ara

Sony Bravia 2020 XH9096 (X900H) [ANA KONU] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.853
Cevap
240
Favori
796.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam inanın ben de şok oldum bu durum karşısında. İptali görünce zaten ne yapacağımı şaşırdım büyük hayal kırıklığı olmuştu. Neyseki hatalarından geri döndüler. Çok teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wquzun kullanıcısına yanıt
    Yazilim guncellemesi mevcut diyor ama mevcut sürümü nerede yazmis bulamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wquzun

hocam düzeltmezlerse değişim sebebi bu olay şimdilik bekliyelim bakalım kullanıcıların kimisinde var kimisinde yok.(ya da bazılarımız önemsemiyor)

Alıntıları Göster

ben şahsen bunun için tekrar yollamam şiddetlenmezse. çünkü sırf burada yorumları gördüğümiçin algım açıktı acaba göz kırpması gibi ışık oalcak mı diye gözüm onu arıyordu. muhtemelen aklımda bu bilgi olmasa farketmeyeceğim bile o derece.

o yüzden muhtemelen bir çok kişide vardır ama kimse farketmiyordur.

şahsen ölü piksel, kargoda kırılması, tamir ederken başka şey bozmaları, yada başka blooming vb gibi sorunların olma riskine tercih ederim uydu kanalının o şekilde tepki vermesini. o riske tekrar girmek istemem bu sefer yagmurdan kaçarken doluya tutulabiliriz ölü pixel falan :D

• pcdaly kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende ki 2 tv de de var:) demek ki kronik sorun servisi çağırdım bakacaklar ptesi ama bişi çıkmayacak

• Bu arada hareketsiz görüntüde de yapıyor aynı olayı burada paylaşmıştım..

• 1 haftadır TV arayışına girdim. Bütçem max. 7.500 civarı. XH9096'da karar kıldım. Geçen hafta gg'de bu fiyata gördüm fakat henüz daha TV'leri araştırdığım için almadım. Sanırım fırsat kaçırmışım. Tekrar bu fiyatlara düşer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aydfth

Servis bana mevcut güncellemeyi yapma dedi bilgin olsun

Bana da aynısını söyledi.

• aydfth A kullanıcısına yanıt

help tuşuna basarsanız orada görürsünüz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: arnet

Aynı sorun bende ki 2 tv de de var:) demek ki kronik sorun servisi çağırdım bakacaklar ptesi ama bişi çıkmayacak

hocam bu hata garanti süresi boyunca düzeltilmezse direk değişim sebebi gizli ayıplıya girer bilir kişi yüzde yüz o yönde rapor tutar daha önceki yıllarda bu gibi ufak sorunlardan dolayı aynı model ellerinde olmadığı için bir üst modeliyle değişimler gördüm ben bu forumda.

• ARKADAŞLAR BUGÜN SERVİS KURULUM YAPTI YAZILIMI SORDUM BİZDEN OLUR ALMADAN KURMAYIN BİRAZ SABIR BEKLEYİN DEDİ VE LED 💡 IŞIĞA GÖRE KENDİSİNİ KISMA AYARLARINI KAPATTI KULLANMAYIN UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN PANELİNİZ DEDİ BİLGİNİZE
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnet

bence de. yazılım falan derler.

çok rahatısz etmiyorsa bence önemsiz gibi. yani çok aşırı göze çarpmıyorsa. ben kafayı taktıgım için farkettm gözüm onu arıyordu. ama evdekiler bişi demedi daha. sormadım da şimdi akıllarına sokarsam algıda seçicilik yapıp farkederler diye. o yüzden sorun yok şu an :D

ama bizi de updatele ne diyecek bakalım servis

• tritonreloaded T kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim:) Sonunda kavuştum cihaza 

• quote:

Orijinalden alıntı: PalabıyıkRocky

Bana da aynısını söyledi.

Alıntıları Göster

banada tam tersini güncellerseniz daha iyi olur dedi :D

ben güncelledim şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Tek stok medimrkt de 9077 kalmış. Çerçevesi gümüş renkli. Bakalım nasıl bir şey gelecek  

@vector x-31 gelince ölü pikselden başka birşeye baktın mı dostum

Hayırlı olsun bro Gümüş renkte klas duruyor bunların gümüşü öyle cırtlak gümüş değil

yani gözü rahatsız etmiyor hiç merak etme sana test linkerini yolluyorum yalnız öncelik Kullanım saatine baktır

servise o çok daha önemli

• ysn61 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam hakkınızı arayıp kazandığınız için ayrıca Tebrik ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanmaz54

ARKADAŞLAR BUGÜN SERVİS KURULUM YAPTI YAZILIMI SORDUM BİZDEN OLUR ALMADAN KURMAYIN BİRAZ SABIR BEKLEYİN DEDİ VE LED 💡 IŞIĞA GÖRE KENDİSİNİ KISMA AYARLARINI KAPATTI KULLANMAYIN UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN PANELİNİZ DEDİ BİLGİNİZE

Nerden yapılıyor o ayar?

• vector x-31 kullanıcısına yanıt

Benide en çok sevindiren olay bu hocam hakkımı alabildim şükürler olsun. Çok teşekkür ederim bu arada.

• 8650 TL bu ürün için nasıl bir fiyat? Ne dersiniz? Yılbaşını beklemeli miyim? Beklemeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Hayırlı olsun bro Gümüş renkte klas duruyor bunların gümüşü öyle cırtlak gümüş değil

yani gözü rahatsız etmiyor hiç merak etme sana test linkerini yolluyorum yalnız öncelik Kullanım saatine baktır

servise o çok daha önemli

Alıntıları Göster

Eyvallah çok sağol. Bu testleri tv den youtube açarak mı yaptın. Bide şu kullanma saatine nasıl giriyorduk :D

• Skadi kullanıcısına yanıt

Ses konusunda endişelenmek cidden yersiz. Beklentinize bagli endişe durumu. Sürekli buradan insanlarin kafasini bulandiriyorlar. Cinemaximumla kiyaslayanlar bile cikiyor. Tavana 7.1 icin hoparlör asmamizi öneriyorlar. Ama bu sadece bir tv onun farkinda degiller. Sonucta 500 bin tl odemiyoruz. Bu sadece bi tv. Ses sistemi de normal. Fiyat performans.

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.