Şimdi Ara

SONY ALACAKLAR DİKKAT ! TELESERVİCE!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    09.09.2012 tarihinde vatan bilgisayardan ilk geldiğinde xperia go aldım. başta gayet güzeldi hoşuma gitmişti ki alma sebebim de buydu. 2 ay geçmeden kasasında çatlaklar oluştu. servise gönderdim kasayı değiştirdiler. çok şaşırmıştım açıkcası hiç umudum yoktu yapacaklarına ama yepyeni kasasıyla geldi elime ve android 4 yüklenmişti. bu beni daha da mutlu etti. sonra bi baktım içine su alıyor. cihaz içine su alıyor şikayetiyle tekrar servise gönderdim. güncel yazılım yüklendi falan filan şikayeti kayıt bile etmemişler. neyse tekrar gönderdim 3. kez gönderişimde sıvı teması diyerek telefonu garanti dışı bıraktılar. sony MH yi arıyorum ilgilenmiyorlar servisle görüşün diyorlar. servis zaten illet bi servis ulaşamıyorum bile. 4. kez gönderdim garanti dışı dediler işin garibi şarja taktım telefon kapandı bi daha da açılmadı. anlıycanız kaldım ortada. tüketici sorunları hakem heyetine yaptım başvurumu.

kısaca başıma böyle bi iş geldi ve başka kimseye de olmasın diye uyarı amaçlı yazıyorum. teleservicenin ününü de isteyen netten araştırabilir.

SONY ALACAKLAR Bİ KEZ DAHA DÜŞÜNSÜNLER..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanıcıadam -- 2 Ekim 2013; 18:15:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.