Şimdi Ara

Sony, akıllı cihazlar için dahili sensöre ve Wi-Fi bağlantısına sahip lens modelleri hazırlıyor olabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nokia'nın işi zor. 41 Megapikseli görüp ağızı açık kalanlara cevap olacaktır bu cihaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bu doğruysa ki haberi veren site, haberin doğruluğu için; 5 üzerinden 6 puan vermiş.
    Şimdi Sony Nokia'ya karşı sol elini yumruk yapmış,sağ elini açmış parmakları bitişik...Ve o sağ el yukarıdan aşağıya doğru yumruk halindeki sağ elinin üst tarafına kırkbeş derecelik açıyla vurmuştur.
    Sony bu şekilde hem kompak, hem yarı profesyonel foto kamera pazarını darmadağın ederek sektörü bambaşka bir pazarla direk rekabet haline getiriyor.
    Telefon üreticileri kompak makine müşterisini zaten kendilerine çektiler. Bu hamle ile değiştirilebilir lensli Nex ve diğer markaların benzeri serilerdeki ota üst foto kamera müşterilerini de direk bu tarz ürünlerle kendilerine çekecekler.
    Telefonsa telefon,kameraysa kamera.
    Diğer üreticilere ise teker-teker; ''al eline bir kaya nerene dayarsan daya...'' demiş oluyor.

• dedirten bir yenilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Nokia'nın işi zor. 41 Megapikseli görüp ağızı açık kalanlara cevap olacaktır bu cihaz .

41 ÇamurPixel
  • Tutmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pohuman

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Nokia'nın işi zor. 41 Megapikseli görüp ağızı açık kalanlara cevap olacaktır bu cihaz .

41 ÇamurPixel

Bak nasıl öğrenmiş sony ciler çamur pikseli, halbuki nokia olsa bilemezdin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukuberk

Sony=yenilik, kalite, tasarım, sevgi, saygı, aşk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

quote:

Orijinalden alıntı: pohuman
    quote:

Orijinalden alıntı: Krone Nokianın işi zor. 41 Megapikseli görüp ağızı açık kalanlara cevap olacaktır bu cihaz .
    41 ÇamurPixel
    Bak nasıl öğrenmiş sony ciler çamur pikseli, halbuki nokia olsa bilemezdin :)

Sony, Lumia 1020'nin satışa çıkmasını bekliyor. Test edip bakacak büyük ihtimal. Kendine güveniyorsa tanıtsın. Lumia alacak kişiler için caydırıcı haberler atmasın ortaya. :)

• bu dslr makinalara açık bir meydan okuma,hatta ölüm ilanı olabilir, telefonlar bukadar işlem gücünü ne yapacak diyordum,cevabımı aldım profosyonel fotografları işlemekmiş..
  • sony kendi ürünleri için yan aksesuar harici diğer telefonlarda da kullanılabilinir bir özellik olarak sunarsa
    10 üzerinde 10 puan !

• Ben böyle bir sony telefon görmedim bu yoksa honami olmasın değiştirilebilir lens falan deniyodu lensi çıkarınca ortada bi kamera çıkıyo çünkü.

• quote:

Normalde seni eksilerdim. Ama bu yenilik karşısında büyülendim. Artıyı basıyorum

• quote:

İmkanım olsa seninle oturup konuşmak istiyorum.

• sony yapıyo abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: YordleKing

quote:

İmkanım olsa seninle oturup konuşmak istiyorum.

Sony hakkında konuşalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ihtiras, tutku, sevinç, göz yaşı, romantizm, .....
  • tek kelimeyle harika.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.